AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ask the Lord. - Pagina 2
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Ask the Lord.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 06, 2012 1:06 pm

Rezumarea primului mesaj :

Deci m-am decis sa imi deschid si eu un topic ca asta, desi ma indoiesc ca voi avea "clienti" gdg). Doar o rugaminte: daca puteti sa numerotati intrebarile ca sa imi fie mai usor cand raspund la ele. :3
Sus In jos

AutorMesaj
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 3:56 pm

30. Beverly Hills Chihuahua.
31. Nu prea ma intereseaza animeurile, dar ar fi cam asa:
1) Sailor Moon
2) Kamikaze Kaitou Jeanne
3) Beyblade
4) Yu Yu Hakusho
5) Jigoku Shoujo
Sus In jos
Lucifer
Lucifer
feminin Taur Mesaje : 404
Bani : 650
Multumiri : 2
Varsta : 31
Localizare : In iad >:)

Membru Super Activ
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 4:01 pm

32. Iti place sa postezi mult pe forumuri?
33. Ce fel de telofon ai?
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 4:02 pm

32. Imi place sa postez pe forumuri, da, atata timp cat nu scriu mesaje inutile sau nu fac spam.
33. Nokia 6300. Il am dintr-a 8-a, a rezistat 5 ani.
Sus In jos
Lucifer
Lucifer
feminin Taur Mesaje : 404
Bani : 650
Multumiri : 2
Varsta : 31
Localizare : In iad >:)

Membru Super Activ
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 4:07 pm

34. Pe ce genuri de forum mai stai?
35. Iti plac Sarbatorile Craciunului & Pastelui?
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 4:13 pm

34. RPG si de fan-fiction.
35. Nu imi plac sarbatorile pastelui pentru ca sunt fortata de imprejurari sa merg la biserica, insa imi place Craciunul pentru ca atunci consider, ca multi alti oameni, ca este perioada in care familiile ar trebui sa fie impreuna si sa se lase toate necazurile deoparte (sigur, niciodata nu se intampla asa).
Sus In jos
Lucifer
Lucifer
feminin Taur Mesaje : 404
Bani : 650
Multumiri : 2
Varsta : 31
Localizare : In iad >:)

Membru Super Activ
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 5:15 pm

36. Pe cine susti mai mult? Ingerul sau 'dracusorul'
[off: sa-l alint putin poate nu se supara nimeni Dge ]
37. Crezi ca exista vampiri? Dar elfi?
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 6:07 pm

36. Pe inger. Nu sunt usa de biserica, dar principiile pe care le am in legatura cu relatiile dintre oameni (si felul in care ar trebui ele sa mearga) se indreapta spre ingeras.

37. De ce as crede ca exista vampiri si elfi? Sunt creaturi mitologice. Vampirii sunt niste monstri (conform istoriei vampirilor de la origini si pana in prezent care a fost stricata total de Stephenie Meyer), iar elfii sunt niste... spiridusi mai mari. Poate exista pe alta planeta sau in alta galaxie, dar nu pe Terra.
Sus In jos
Lucifer
Lucifer
feminin Taur Mesaje : 404
Bani : 650
Multumiri : 2
Varsta : 31
Localizare : In iad >:)

Membru Super Activ
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 6:54 pm

38. Ai zis ca esti din Mangalia. Ai vrea sa fi din alt loc?
39. Care este numarul cel mai mare de posturi pe care le-ai facut pe vre-un forum vre-odata?
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 6:57 pm

38. Imi place mult Mangalia, nu m-as muta daca n-ar trebui. As vrea sa fiu dintr-un oras care are deschidere la mare, dar in care am si posibilitati in cariera. Din Mangalia ma voi muta pentru ca nu are facultati.
39. 2637 pe Funny Fantasy. Dar nu am spamat, posturile alea sunt posturi in care am avut ceva de spus.
Sus In jos
Lucifer
Lucifer
feminin Taur Mesaje : 404
Bani : 650
Multumiri : 2
Varsta : 31
Localizare : In iad >:)

Membru Super Activ
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 7:02 pm

40. Asculti Akcent? Daca da, de ce? daca nu, de ce?
41. Iti place sa te arati in multime?
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 7:24 pm

40. Ascultam cand eram mica. Nu mai ascult pentru ca si-au schimbat total soundul, suna prea comercial si muzica lor e lipsita de sentiment.
41. Depinde cu ce sunt imbracata si cum sunt machiata. Daca totul e in regula, da.
Sus In jos
mitsu
mitsu
Mesaje : 7
Bani : 11
Multumiri : 0

New Membru
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 3:03 am

42. whose ure daddy? spune-mi numele uneia dintre cele mai bune prietene ale tale ;hh;)?
[i hope is me, you hope that 2]
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 12:34 pm

42. Emma, perna in forma de inimioara cu care dorm in fiecare seara. O car peste tot pe unde merg cu mine. :>
Sus In jos
Dizzie
Dizzie
feminin Taur Mesaje : 7386
Bani : 261863
Multumiri : 117
Varsta : 26

Mega-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 2:10 pm

43. Ce porti cel mai des? [fuste, pantaloni , rochii]
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 2:26 pm

43. Pantaloni.
Sus In jos
Beatrice
Beatrice
feminin Pesti Mesaje : 3057
Bani : 17294
Multumiri : 32
Varsta : 37

Extra-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 5:32 pm

Ce planuri ai pentru viitorul tau?

Ce fel de persoana esti?
Sus In jos
I, You and They
I, You and They
feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Mega-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mar 23, 2012 2:56 pm

Iti place sa fi o eleva silitoare?
Te certi des cu parintii?
Dar cu prietenii?
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mar 23, 2012 3:13 pm

Beatrice a scris:
Ce planuri ai pentru viitorul tau?

Ce fel de persoana esti?

Nu am foarte multe planuri pentru viitorul meu. Am observat ca de fiecare data cand imi fac planuri, ele nu se indeplinesc sau se indeplinesc fix pe dos (ceea ce e un lucru foarte nasol), asa ca nu-mi mai fac. Nu pot sa zic nici ca traiesc clipa, dar pot sa zic ca ma bucur de prezent. Cand o sa mi se iveasca o oportunitate, am sa profit de ea.

Ma consider o persoana, in primul rand, deschisa la minte. Sunt foarte toleranta in ceea ce priveste conceptiile celor din jurul meu pentru ca fiecare are perceptiile lui asupra lumii. Cred ca, daca e un lucru la care ma pricep, acela e sa fiu o prietena buna, iar asta mi s-a spus de catre mai multe persoane. Nu-mi place sa imi fac o descriere bazata pe felul in care ma vad eu.
Cred ca e foarte important cum iti construiesti relatiile cu cei din jur pentru ca de ele o sa depinda viata ta. Practic, sunt importante respectul reciproc, toleranta, dar pot spune ca sunt o persoana orgolioasa. Renunt la orgoliu in cazuri foarte rare si doar daca e pentru o persoana speciala.
In ultimul timp, am observat ca imi palce sa filosofez, sa intru in esenta a ceea ce ma inconjoara. A fi profund este, dupa parerea mea, o calitate si, chiar daca stiu ca nu sunt asa de profunda cum mi-ar placea sa fiu, tot cred ca lumea est emai frumoasa asa cum o vad eu decat asa cum o vad multe persoane.
Sunt o persoana chitibusara, adica ma leg de orice detaliu, dar am reusit sa temperez asta. Sunt lenesa si tin prea mult, poate, la gramatica.
Romane. xD pot sa rezum toata treaba asta, daca e ceva. xD


Mistic Angel a scris:
Iti place sa fi o eleva silitoare?
Te certi des cu parintii?
Dar cu prietenii?

Cred ca inteligenta nu se masoara in cantitatea de cunostinte pe care o are o persoana. Nu-mi place sa invat, chiar deloc, chiar prefer sa fac orice altceva. Imi place sa invat la materiile care imi plac. La restul, vad eu cum fac si de obicei impusc niste note mari. Pentru mine, notele mari nu sunt importante (nici macar nu imi trebuie pentru adminterea la facultate), sunt importante pentru parintii mei, asa ca incerc sa ma straduiesc sa nu iau note mici. Deci... nu sunt o eleva silitoare, nu mi-ar placea sa fiu, dar nici nu iau note mici.

Nu ma cert cu parintii niciodata. Ne mai contrazicem uneori, dar dureaza mult prae putin pentru a putea fi numita cearta. De obicei tac, dar nu pentru ca ma las infranta, ci pentru ca e mai important pentru ei sa castige o lupta atat de mica, decat pentru mine. pentru mine nu e important sa castig o cearta.

Cu prietenii ma cert mai des decat cu parintii, poate pentru ca e o alta comunicare intre noi. Dar nu sunt o fire certareata, asa ca se intampla destul de rar, desi depinde si de persoana cu care vorbesc. In general, nu-mi place sa ma cert, mi se pare inutil si ma oboseste. Ce e important pentru mine e sa rezolv problema de la care am ajuns sa ne certam.
Sus In jos
Andreea
Andreea
feminin Gemeni Mesaje : 3705
Bani : 682444
Multumiri : 134
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Status : Happy

Extra-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 24, 2012 8:51 am

Care este vacanta ta de vis?
Cati copii vrei sa ai?
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 24, 2012 4:08 pm

Andreea a scris:
Care este vacanta ta de vis?
Cati copii vrei sa ai?

Nu m-am gandit la asta, banuiesc ca vacanta mea de vis ar dura mult si ar fi la mare, adica exact unde locuiesc acum. Si ar trebui ca prietenele mele sa fie aici si nu plecate prin alte zari si sa ne distram in fiecare zi.

Nu m-am gandit nici la casatorie, nici la cati copii vreau sa am. M-am gandit in schimb la nastere, deci un copil ar fi de ajuns. Mi-e frica de durere in general, deci un copil si nu prea m-ar interesa daca e fata sau baiat.
Sus In jos
Imaginary Owl
Imaginary Owl
feminin Fecioara Mesaje : 261
Bani : 386
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Cluj-Napoca
Status : Like a G6

Membru Activ
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 24, 2012 7:03 pm

Westie sau bichon?
Daca ar fi,te-ai muta in Narnia?
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 24, 2012 7:48 pm

BibusHoran a scris:
Westie sau bichon?
Daca ar fi,te-ai muta in Narnia?

Westie. Bichonul e prea feminin pentru mine.

Nu m-as muta in Narnia, sunt prea multe pericole, iar eu nu sunt obisnuita cu asa ceva si nu as putea sa le fac fata. Daca as fi indestructibila sau ceva, probabil ca m-as muta. gdg)
Sus In jos
Balonas.
Balonas.
feminin Capricorn Mesaje : 535
Bani : 5018
Multumiri : 12
Varsta : 25
Localizare : Iasi

Membru Iscusit
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 07, 2012 7:56 pm

1. Care este cea mai mare dorinta a ta?
2. Care este matieria preferata?De ce?
3. Unde locuiesti? (la casa sau la bloc sau la vila will)
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 07, 2012 9:51 pm

Acadica` a scris:
1. Care este cea mai mare dorinta a ta?
2. Care este matieria preferata?De ce?
3. Unde locuiesti? (la casa sau la bloc sau la vila Ask the Lord. - Pagina 2 501661262)

1. Nu am o cea mai mare dorinta momentan. Consider ca viata mea mai are mult pana sa inceapa cu adevarat. Sigur, presupun ca cea mai mare dorinta care se va mentine pe tot parcursul vietii ar fi sa fiu sanatoasa.

2. Engleza, momentan, dar probabil ca la facultate imi va placea cel mai mult japoneza. Imi plac limbile, pur si simplu. In special, cand ma pricep la ele si cand imi place cum suna. gdg)

3. La bloc, intr-un apartament cu doua camere. Pozitionat catre Nord. gdg) Camera mea este perfecta. Cald iarna si racoare vara. gdg)
Sus In jos
Ellie
Ellie
feminin Taur Mesaje : 200
Bani : 56527
Multumiri : 32
Varsta : 27

Membru Activ
Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 12:11 pm

  • Care sunt serialele tale preferate?

  • Citesti zilnic?

  • Ai animal de companie?
Sus In jos
Continut sponsorizat


Ask the Lord. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ask the Lord.   Ask the Lord. - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Ask the Lord.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

 Subiecte similare

-
» `Michael Flatley’s Lord Of The Dance`, in noiembrie in Romania

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: User's place :: Interviuri-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015