AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Esti prieten cu parintii tai?
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Esti prieten cu parintii tai?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
I, You and They
I, You and They
feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Mega-Fan Forum
Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 4:37 pm

CLICK

Relatia ta cu parintii este foarte buna! Felicitari. Este minunat ca gasesti in parintii tai un adevarat prieten.
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
Emi♥
Emi♥
feminin Gemeni Mesaje : 1825
Bani : 1857
Multumiri : 7
Varsta : 26
Localizare : departe
Status : plecata pe alta planeta :)

Super-Fan Forum
Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 4:52 pm

Relatia ta cu parintii este foarte buna! Felicitari. Este minunat ca gasesti in parintii tai un adevarat prieten.
Sus In jos
http://cookiefreaks.forumgratuit.ro/
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitimeSam Feb 25, 2012 9:34 am

Relatia ta cu parintii este foarte buna! Felicitari. Este minunat ca gasesti in parintii tai un adevarat prieten.

Sus In jos
♥ Karina
♥ Karina
feminin Pesti Mesaje : 1878
Bani : 1888
Multumiri : 4
Varsta : 25
Localizare : Intr-o lume Secreta
Status : Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima

Super-Fan Forum
Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitimeJoi Apr 26, 2012 7:05 pm

Relatia ta cu parintii este foarte buna! Felicitari. Este minunat ca gasesti in parintii tai un adevarat prieten.
Sus In jos
Alex
Alex
feminin Scorpion Mesaje : 83
Bani : 87
Multumiri : 0
Varsta : 26

New Membru
Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitimeSam Apr 28, 2012 4:12 pm

Relatia ta cu parintii este foarte buna! Felicitari. Este minunat ca gasesti in parintii tai un adevarat prieten.
Sus In jos
DXD
DXD
feminin Berbec Mesaje : 237
Bani : 242
Multumiri : 1
Varsta : 26
Localizare : Right here

Membru Activ
Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 9:06 am

Se pare ca relatia ta cu parintii nu este una tocmai apropiata. Ar trebui sa fi mai deschis fata de ei deoarece ei sunt singurii care te vor sprijini mereu neconditionat.
Sus In jos
alexandr@
alexandr@
feminin Rac Mesaje : 24
Bani : 28
Multumiri : 0
Varsta : 25

New Membru
Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitimeJoi Mai 17, 2012 7:18 pm

asta e resultatul meu:

Relatia ta cu parintii este foarte buna! Felicitari. Este minunat ca gasesti in parintii tai un adevarat prieten.
Sus In jos
Balonas.
Balonas.
feminin Capricorn Mesaje : 535
Bani : 5018
Multumiri : 12
Varsta : 25
Localizare : Iasi

Membru Iscusit
Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitimeLun Iul 16, 2012 2:19 pm

Relatia ta cu parintii este foarte buna! Felicitari. Este minunat ca gasesti in parintii tai un adevarat prieten.

E bine. gdg
Sus In jos
roxiroxgirl
roxiroxgirl
Mesaje : 850
Bani : 871
Multumiri : 0

Membru Iscusit
Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitimeSam Sept 01, 2012 4:45 pm

Relatia ta cu parintii este foarte buna! Felicitari. Este minunat ca gasesti in parintii tai un adevarat prieten.
Sus In jos
http://indra.forumagic.net/
Alex Sasan
Alex Sasan
Mesaje : 26
Bani : 31
Multumiri : 0

New Membru
Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitimeVin Dec 28, 2012 8:03 pm

Relatia ta cu parintii este foarte buna! Felicitari. Este minunat ca gasesti in parintii tai un adevarat prieten.
Sus In jos
Little Adorabelle
Little Adorabelle
feminin Rac Mesaje : 656
Bani : 50904
Multumiri : 9
Varsta : 29
Localizare : the path under the gravestone.
Status : come to the dark side, we have Courage the Cowardly Dog

Membru Iscusit
Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitimeDum Apr 07, 2013 10:58 am

Rezultat : Esti prieten cu parintii tai?

Relatia cu parintii tai nu este una tocmai foarte buna. Mai aveti foarte mult pana sa ajungeti prieteni, asa ca pana atunci poate reusesti sa fii mai ingaduitor.
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitimeMier Mai 29, 2013 12:23 am

Relatia cu parintii tai nu este una tocmai foarte buna. Mai aveti foarte mult pana sa ajungeti prieteni, asa ca pana atunci poate reusesti sa fii mai ingaduitor.


Nu-i adevarat, am o relatie buna cu parintii mei. gdg) Doar pentru ca nu-mi fac ziua de nastere cu ei sau pentru ca nu imi cunosc toti prietenii nu inseamna ca nu am o relatie buna cu ei. gdg) Dar am o varsta deja, nu mai fac absolut totul cu parintii, nu inseamna ca mai trebuie sa mai lucram la relatie. gdg)
Sus In jos
Dizzie
Dizzie
feminin Taur Mesaje : 7386
Bani : 261863
Multumiri : 117
Varsta : 25

Mega-Fan Forum
Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 6:00 pm

Relatia ta cu parintii este foarte buna! Felicitari. Este minunat ca gasesti in parintii tai un adevarat prieten.
Sus In jos
LEIA
LEIA
feminin Taur Mesaje : 384
Bani : 101731
Multumiri : 0
Varsta : 38

Membru Super Activ
Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitimeMier Dec 25, 2013 8:04 pm

Relatia ta cu parintii este foarte buna! Felicitari. Este minunat ca gasesti in parintii tai un adevarat prieten.
Sus In jos
Denysuk
Denysuk
feminin Gemeni Mesaje : 1734
Bani : 378284
Multumiri : 54
Varsta : 29
Localizare : Buc.

Super-Fan Forum
Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitimeLun Dec 30, 2013 1:16 pm

Relatia ta cu parintii este foarte buna! Felicitari. Este minunat ca gasesti in parintii tai un adevarat prieten.
Sus In jos
Continut sponsorizat


Esti prieten cu parintii tai? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prieten cu parintii tai?   Esti prieten cu parintii tai? Icon_minitime

Sus In jos
 

Esti prieten cu parintii tai?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Fostul prieten/Fosta prietena te vrea
» Ce printesa esti?
» Ce sentiment esti?
» Ce tip de ciocolata esti?
» Cat esti de sadic?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: User's place :: Teste-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015