AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Justin Bieber colaboreaza cu One Direction?
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Justin Bieber colaboreaza cu One Direction?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Justin Bieber colaboreaza cu One Direction? Empty
MesajSubiect: Justin Bieber colaboreaza cu One Direction?   Justin Bieber colaboreaza cu One Direction? Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 11:21 am

Cantaretul canadian Justin Bieber pare sa pregateasca o colaborare cu trupa britanica One Direction.

Niall Horan, unul dintre membrii trupei One Direction, a postat recent pe Twitter un mesaj din care reiese ca formatia britanica si Justin Bieber au inregistrat o piesa impreuna.

"[Am fost] in studio cu Justin Bieber seara trecuta, va suna incredibil!", a scris Niall Horan.

Ceva mai tarziu, un alt membru One Direction, de aceasta data Liam Payne, a adaugat pe aceeasi retea de socializare: "Am ascultat pentru prima data noul album al lui Justin Bieber ieri, wow, cantece super! Va fi un mare hit...".

In prezent, nu se cunosc mai multe detalii despre posibila colaborare dintre Justin Bieber si One Direction. Un lucru este cert, insa: atat cantaretul canadian, cat si trupa britanica sunt pe val.

Piesa "Boyfriend", lansata recent de Justin Bieber, a fost descarcata de 521.000 de pe iTunes in doar o saptamana, in timp ce "What Makes You Beautiful" a celor de la One Direction se afla si ea in top 10 iTunes.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
Imaginary Owl
Imaginary Owl
feminin Fecioara Mesaje : 261
Bani : 386
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Cluj-Napoca
Status : Like a G6

Membru Activ
Justin Bieber colaboreaza cu One Direction? Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber colaboreaza cu One Direction?   Justin Bieber colaboreaza cu One Direction? Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 3:48 pm

Eu cand am vazut ca vor face o colaborare,mai ales ca nu snt belieber dar sunt un mare directioner am inceput sa ma dau cu capul de pereti.Nu zic ca melodia nu va fi buna,pentru ca toate melodiile lor sunt bune dar nu stiu,cred ca o sa sar peste partile lui Justin...Ma bucur pentru Niall ca lucreaza cu Justin,Justin fiind un fel de idol pentru Niall.
Sus In jos
SSimonaV
SSimonaV
feminin Pesti Mesaje : 29
Bani : 33
Multumiri : 0
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

New Membru
Justin Bieber colaboreaza cu One Direction? Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber colaboreaza cu One Direction?   Justin Bieber colaboreaza cu One Direction? Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 1:02 am

Nu imi place Justin Bieber nici cum deci evident ca o sa strice toata melodia:|
Sus In jos
Janna
Janna
feminin Mesaje : 42
Bani : 63
Multumiri : 1
Localizare : Pitesti ^_^

New Membru
Justin Bieber colaboreaza cu One Direction? Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber colaboreaza cu One Direction?   Justin Bieber colaboreaza cu One Direction? Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 9:15 pm

Perfect combination , more gay ff El strica melodia o.o . O voce de fata ragusita.
Sus In jos
http://animeplace-fic.boardlog.com/forum
Vizitator
Anonymous

Justin Bieber colaboreaza cu One Direction? Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber colaboreaza cu One Direction?   Justin Bieber colaboreaza cu One Direction? Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 9:19 pm

**Continutul a fost sters de un membru al staff-ului din anumite motive.**
Sus In jos
Janna
Janna
feminin Mesaje : 42
Bani : 63
Multumiri : 1
Localizare : Pitesti ^_^

New Membru
Justin Bieber colaboreaza cu One Direction? Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber colaboreaza cu One Direction?   Justin Bieber colaboreaza cu One Direction? Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 9:20 pm

The perfect combination of this year , oh :> I'm sexy and i know it (spun ei) O.o
Sus In jos
http://animeplace-fic.boardlog.com/forum
Continut sponsorizat


Justin Bieber colaboreaza cu One Direction? Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber colaboreaza cu One Direction?   Justin Bieber colaboreaza cu One Direction? Icon_minitime

Sus In jos
 

Justin Bieber colaboreaza cu One Direction?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Justin Bieber s-a imbolnavit
» Justin Bieber: Nu este sanatos sa iti ascunzi relatia
» Justin Bieber, tatuaj cu chipul lui Iisus
» Justin Bieber, pe scena cu Taylor Swift
» Justin Bieber si Selena Gomez vor fi parinti?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Noutati Vedete-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015