AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ce culoare are inima ta?
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Ce culoare are inima ta?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Reira
avatar
feminin Sagetator Mesaje : 8307
Bani : 64545
Multumiri : 19
Varsta : 30
Localizare : În lumea mea.

Mega-Fan Forum
Ce culoare are inima ta? Empty
MesajSubiect: Ce culoare are inima ta?   Ce culoare are inima ta? Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 11:27 am

click


Rezultatul tau:
Alba - Unii cred ca esti o persoana naiva si timida. Nu prea te intereseaza ce se intampla in jurul tau. Singurele persoane de care iti pasa sunt prietenii si cei din familia ta. Iti place sa te bucuri de relatiile pe care le ai deja si nu te incanta gandul ca ai putea cunoaste lume noua.
Sus In jos
Sirius
Sirius
Mesaje : 458
Bani : 3695
Multumiri : 6
Status : Electronic Symphony

Membru Super Activ
Ce culoare are inima ta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta?   Ce culoare are inima ta? Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 11:44 am

Galbena - Iti place sa fii mereu in centrul atentiei. Esti o persoana plina de energie, iar lumea te vrea in jurul ei ca sa le dai putin din pofta ta de viata. Esti optimist/a si privesti intotdeauna partea plina a paharului.

Dge Să moară ei? Ce culoare are inima ta? 2pzehcp
Sus In jos
http://gangofparis.forumers.ro/forum
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Ce culoare are inima ta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta?   Ce culoare are inima ta? Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 12:45 pm

Neagra - Nu-ti pasa de nimic. Faci ce vrei si nu te gandesti niciodata la ce spun ce-i din jurul tau. Esti creativ/a si iti place singuratatea. daca ai putea sa traiesti singur intr-o camera intunecata in singuratate ai face asta.

Doamneee Dge Ce bullsh*t! Eu, eu aia singuratica. Sunt singura singuratica de pe planeta care prefera compania altora decat sa stea singura. gdg) Sunt speciala.
Si cica nu-mi pasa de nimic si fac ce vreau, lol! Piscotel aici de fata poate confirma ce zic eu. *Or else...*
Sus In jos
Reira
avatar
feminin Sagetator Mesaje : 8307
Bani : 64545
Multumiri : 19
Varsta : 30
Localizare : În lumea mea.

Mega-Fan Forum
Ce culoare are inima ta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta?   Ce culoare are inima ta? Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 1:28 pm

Urasc sa-ti dau dreptate, dar de data asta ai. will
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Ce culoare are inima ta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta?   Ce culoare are inima ta? Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 2:17 pm

Albastra - Esti o persoana calma si iei lucrurile asa cum sunt. Nu te grabesti niciodata, iar asta face ca lucrurile sa-ti iasa bine. Lumea te vrea in jurul ei pentru ca stii sa dai din calmul tau celor din jur. Stii sa dai sfaturi bune si esti un prieten adevarat.
Sus In jos
SSimonaV
SSimonaV
feminin Pesti Mesaje : 29
Bani : 33
Multumiri : 0
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

New Membru
Ce culoare are inima ta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta?   Ce culoare are inima ta? Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 7:39 pm

Rezultatul tau:
Galbena - Iti place sa fii mereu in centrul atentiei. Esti o persoana plina de energie, iar lumea te vrea in jurul ei ca sa le dai putin din pofta ta de viata. Esti optimist/a si privesti intotdeauna partea plina a paharului.

Maybe? 55
Sus In jos
♥ Karina
♥ Karina
feminin Pesti Mesaje : 1878
Bani : 1888
Multumiri : 4
Varsta : 25
Localizare : Intr-o lume Secreta
Status : Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima

Super-Fan Forum
Ce culoare are inima ta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta?   Ce culoare are inima ta? Icon_minitimeSam Apr 21, 2012 2:45 pm

Alba - Unii cred ca esti o persoana naiva si timida. Nu prea te intereseaza ce se intampla in jurul tau. Singurele persoane de care iti pasa sunt prietenii si cei din familia ta. Iti place sa te bucuri de relatiile pe care le ai deja si nu te incanta gandul ca ai putea cunoaste lume noua.
Sus In jos
Dizzie
Dizzie
feminin Taur Mesaje : 7386
Bani : 261863
Multumiri : 117
Varsta : 25

Mega-Fan Forum
Ce culoare are inima ta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta?   Ce culoare are inima ta? Icon_minitimeMier Iun 12, 2013 6:21 pm

Galbena - Iti place sa fii mereu in centrul atentiei. Esti o persoana plina de energie, iar lumea te vrea in jurul ei ca sa le dai putin din pofta ta de viata. Esti optimist/a si privesti intotdeauna partea plina a paharului.
Sus In jos
Simona
Simona
feminin Sagetator Mesaje : 1101
Bani : 52035
Multumiri : 10
Varsta : 27
Localizare : Bossland. o,o
Status : Baby, I'm a sociopath, Sweet serial killer. On the warpath.

Fan Forum
Ce culoare are inima ta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta?   Ce culoare are inima ta? Icon_minitimeJoi Iul 25, 2013 1:18 am

Galbena - Iti place sa fii mereu in centrul atentiei. Esti o persoana plina de energie, iar lumea te vrea in jurul ei ca sa le dai putin din pofta ta de viata. Esti optimist/a si privesti intotdeauna partea plina a paharului.
Sus In jos
LEIA
LEIA
feminin Taur Mesaje : 384
Bani : 101731
Multumiri : 0
Varsta : 38

Membru Super Activ
Ce culoare are inima ta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta?   Ce culoare are inima ta? Icon_minitimeMier Dec 25, 2013 6:32 pm

Galbena - Iti place sa fii mereu in centrul atentiei. Esti o persoana plina de energie, iar lumea te vrea in jurul ei ca sa le dai putin din pofta ta de viata. Esti optimist/a si privesti intotdeauna partea plina a paharului.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Ce culoare are inima ta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta?   Ce culoare are inima ta? Icon_minitimeLun Dec 30, 2013 2:39 pm

Neagra - Nu-ti pasa de nimic. Faci ce vrei si nu te gandesti niciodata la ce spun ce-i din jurul tau. Esti creativ/a si iti place singuratatea. daca ai putea sa traiesti singur intr-o camera intunecata in singuratate ai face asta.
Bun.. pusesem aceleasi raspunsuri mai devreme si-mi iesise galben si eram ceva gen: WTF?! astia glumesc cu mine?! Si apoi inca o data si ieeei!! Ce dragut a iesit! <3
Sus In jos
Continut sponsorizat


Ce culoare are inima ta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta?   Ce culoare are inima ta? Icon_minitime

Sus In jos
 

Ce culoare are inima ta?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Ce culoare are mintea ta?
» Ce culoare are aura ta?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: User's place :: Teste-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015