AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ai chef de o .... plimbare?
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Ai chef de o .... plimbare?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Balonas.
Balonas.
feminin Capricorn Mesaje : 535
Bani : 5018
Multumiri : 12
Varsta : 25
Localizare : Iasi

Membru Iscusit
Ai chef de o .... plimbare? Empty
MesajSubiect: Ai chef de o .... plimbare?   Ai chef de o .... plimbare? Icon_minitimeSam Iul 14, 2012 9:52 pm

ooc: Actiunea se petrece intr-o padure.
bic: Ma plimbam linistita prin padurea intunecoasa. Era noapte, iar luna se arata mandra de faptul ca este singura care imi lumineaza calea. Nu stiam incotro ma indrept, stiam doar ca Roxanne ramasese acasa la cererea mea, si uimitor, nu s-a suparat.
Simteam nevoia sa-mi aduc aminte de parintii mei ... m-am asezat pe iarba cu miros proaspat si frumos si priveam plina de ganduri stelele stralucitoare. Asteptam ceva ... ceva care sa ma scoata din starea aceea de nostalgie ... starea care ma bantuia de cateva zile. Imi doream tare mult sa fi stiut mai multe vraji si sa fi invatat de la mama mai multe despre vrajitori.
Sus In jos
 

Ai chef de o .... plimbare?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Mania-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015