AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Andrei Leonte de la X Factor a investit banii castigati in cariera
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Andrei Leonte de la X Factor a investit banii castigati in cariera

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Andrei Leonte de la X Factor a investit banii castigati in cariera Empty
MesajSubiect: Andrei Leonte de la X Factor a investit banii castigati in cariera   Andrei Leonte de la X Factor a investit banii castigati in cariera Icon_minitimeLun Iul 23, 2012 10:56 am

Andrei Leonte, castigatorul primului sezon al concursului X Factor, a plecat acasa la finalul show-ului cu 200.000 de euro, cel mai mare premiul din istoria concursurilor de televiziune. Esti curios ce a facut cu banii?

Avand in vedere ca are doar 23 de ani, ai crede ca Andrei a cheltuit o buna parte din bani pe petreceri, vacante scumpe si masini tunate. Ei bine, tanarul originar din Iasi este mai calculat decat alti tineri de varsta lui si a investit in cariera sa: "Am investit o parte din bani doar in instrumente, pregatire, echipament si piese muzicale noi. Cariera mea e tot ce conteaza".


Totusi, Leonte recunoaste ca, desi nu si-a facut lui mofturile, nu a ezitat sa isi imprumute prietenii daca au avut nevoie: "I-am ajutat si pe cei din jurul meu, de ce nu? Ma gandesc ca si ei ar fi facut la fel daca ar fi fost in locul meu".

Andrei Leonte a lansat pana acum doua piese, Radio Girl (Love on heavy rotation) si Mirosul Tau de Scoici, ce s-au bucurat de un succes moderat.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XhfXvRyNcnY
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
 

Andrei Leonte de la X Factor a investit banii castigati in cariera

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Cu banii de la "X Factor", Andrei Leonte usureaza viata parintilor
» Andrei Leonte a compus imnul X Factor
» Cea mai noua piesa a lui Andrei Leonte a strans peste 70,000 de vizualizari in 24 de ore
» Gaseste cariera de vis
» Rihanna a refuzat sa jurizeze X Factor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Noutati Vedete-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015