AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Tom Jones si-a anulat aparitia la concertul Olimpic din Hyde Park din motive de sanatate
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Tom Jones si-a anulat aparitia la concertul Olimpic din Hyde Park din motive de sanatate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Tom Jones si-a anulat aparitia la concertul Olimpic din Hyde Park din motive de sanatate Empty
MesajSubiect: Tom Jones si-a anulat aparitia la concertul Olimpic din Hyde Park din motive de sanatate   Tom Jones si-a anulat aparitia la concertul Olimpic din Hyde Park din motive de sanatate Icon_minitimeLun Iul 30, 2012 5:14 pm

Artistul galez in varsta de 72 de ani a fost nevoit sa anuleze concertul pe care il avea programat pe Hyde Park in cadrul evenimentelor BT London de la Olimpiada de Vara. Acesta sufera de o infectie a cailor respiratorii.

Tom Jones ar fi urmat sa concerteze sambata pe Hyde Park si duminica pe Insula Wight. Ambele concerte au fost insa anulate pe ultima suta de metri, din cauza starii de sanatate a artistului. Acesta a anuntat vestea pe Twitter: "Din pacate am contractat o infectie a cailor respiratorii (bronsita) iar doctorii mi-au impus sa anulez cele doua concerte. Imi cer scuze tuturor."

La concertul de sambata, locul lui Tom Jones a fost tinut de catre Will Young. Acesta a declarat: "Imi pare rau pentru Tom ca nu poate sustine concertul. Sper sa-si revina cat mai curand. Sunt foarte bucuros si astept cu neradare sa concertez in Hyde Park la evenimentul olimpic."

Intre prestatiile artistilor, spectatorii concertelor BT London de pe Hyde Park pot urmari, pe niste ecrane uriase, montaje video cu cele mai bune momente din competitiile de la Olimpiada.
Sus In jos
 

Tom Jones si-a anulat aparitia la concertul Olimpic din Hyde Park din motive de sanatate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Jessie J a anulat un concert din cauza unor probleme de sanatate
» Hayley Park

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Noutati Vedete-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015