AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Albumul lui moi
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Albumul lui moi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Balonas.
Balonas.
feminin Capricorn Mesaje : 535
Bani : 5018
Multumiri : 12
Varsta : 25
Localizare : Iasi

Membru Iscusit
Albumul lui moi Empty
MesajSubiect: Albumul lui moi   Albumul lui moi Icon_minitimeMier Aug 15, 2012 8:26 pm

Pai, incep eu prima cu un album, desi nu cred ca este asa de reusit. Toate statusurile sunt by me.


1. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



" Esti singura printesa importanta pentru mine dintre miile pe care le-am avut . "

2. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



" Sarutul tau e mai dulcea ca o acadea ! Si bineinteles si tu . . . esti mai dulce ca oricare alta ! "

3. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

" "Dragostea" pentru copii e o inimioara in care se scrie love. Dragostea pentru copii mari este acel lucru care te face sa zambesti si zboara in stomac. "

4. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


" Stai linistita ! Nu te voi lasa pentru alta ! Alta nu are loc aici . . . intre noi . ♥ "

5. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



" De mici copii noi ne-am iubit, si nu ne-am despartit. Iubirea a invins, desi atatia ani s-au stins . . . "
Nu prea au legatura pozele cu statusurile... si nici nu sunt excelente... dar... sper sa fie ok.
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Albumul lui moi Empty
MesajSubiect: Re: Albumul lui moi   Albumul lui moi Icon_minitimeJoi Aug 16, 2012 4:25 pm

Hello.
Okay, ai pus ceva poze. Mie una statusurile mi s-au parut prea dulci, telenovelistice si... well, prea mult. gdg) Mai ales ca tu nu ai ajuns la varsta la care sa intelegi toate astea.

Asta m-a intrigat:
Citat :
"Dragostea" pentru copii e o inimioara in care se scrie love. Dragostea pentru copii mari este acel lucru care te face sa zambesti si zboara in stomac. "

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Ai spus bine, "dragostea pentru copiii (cu trei de i) mari" pentru ca asta se refera la adolescenti. Iar pentru adolescenti e adevarat. Dragostea adevarata (aia traita de adulti) nu poate fi descrisa asa. gdg)

In rest, ce sa mai zic... toate legate de iubire, desi eu nu cred ca e cazul la varsta ta. Nici eu insami nu pot sa vorbesc despre iubire. gdg) Statusuri cam dulci pentru gustul meu, dar imagini frumoase. :]
Sus In jos
Miru.
Miru.
feminin Scorpion Mesaje : 2028
Bani : 297612
Multumiri : 93
Varsta : 28
Localizare : pe luna

Super-Fan Forum
Albumul lui moi Empty
MesajSubiect: Re: Albumul lui moi   Albumul lui moi Icon_minitimeLun Aug 27, 2012 11:29 am

Hi hi ~~ sunt asa cute pozele :X:imi plac pentru ca sunt :X.... asa duulci. :* Mai asteptam. ;hh;)


Ultima editare efectuata de catre Miru. in Lun Aug 19, 2013 10:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Dizzie
Dizzie
feminin Taur Mesaje : 7386
Bani : 261863
Multumiri : 117
Varsta : 25

Mega-Fan Forum
Albumul lui moi Empty
MesajSubiect: Re: Albumul lui moi   Albumul lui moi Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 4:47 pm

Sunt asa dragute toate ^^ toate pline de dragoste.

Imi place al doilea status, iar la al treilea se pare ca Danuta a stiu sa puna inima chiar acolo. Dge
Sus In jos
Reira
avatar
feminin Sagetator Mesaje : 8307
Bani : 64545
Multumiri : 19
Varsta : 30
Localizare : În lumea mea.

Mega-Fan Forum
Albumul lui moi Empty
MesajSubiect: Re: Albumul lui moi   Albumul lui moi Icon_minitimeMar Aug 27, 2013 3:26 pm

Și mie îmi plac pozele, mesajele acelea mai puțin. Văd că ți s-a explicat de ce mai sus și nu vreau să repet.
Oricum este un început bun, așteptăm să-ți completezi albumul.
Have fun!
Sus In jos
Continut sponsorizat


Albumul lui moi Empty
MesajSubiect: Re: Albumul lui moi   Albumul lui moi Icon_minitime

Sus In jos
 

Albumul lui moi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» ROA lanseaza albumul Artificial
» Connect-R lanseaza albumul "From nothing to something" pe 2 august

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Albume-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015