AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Alb Negru - Mi-e sete de tine feat. Ralflo & Rares
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Alb Negru - Mi-e sete de tine feat. Ralflo & Rares

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
I, You and They
I, You and They
feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Mega-Fan Forum
Alb Negru - Mi-e sete de tine feat. Ralflo & Rares Empty
MesajSubiect: Alb Negru - Mi-e sete de tine feat. Ralflo & Rares   Alb Negru - Mi-e sete de tine feat. Ralflo & Rares Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 8:51 pm



Alb Negru au lansat videoclipul celui mai nou single al lor, "Mi-e Sete De Tine", o colaborare cu Rares de la Free Deejays si Ralflo.

Andrei si Kamara au filmat acest videoclip in centrul vechi al Capitalei, in regia lui Dan Petcan.

Versurile de dragoste si ritmul piesei ne aduc aminte de stilul care defineste trupa Alb Negru. Andrei, Kamara, Ralflo si Rares canta despre experientele personale, dar se pare ca acesta din urma este cel mai melancolic dintre toti in videoclip.

Trupa a mai lansat in aceasta vara videoclipul piesei 'Spotlight'.

Cum vi se pare noul produs Alb Negru?
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
 

Alb Negru - Mi-e sete de tine feat. Ralflo & Rares

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Ce ai schimba la tine?
» Keo - Take It Easy feat. Dru (videoclip)
» Dansez pentru tine incepe cu freestyle si dansul minoritatilor
» Dj Sava feat. Raluk - Sweet Love
» Annes feat. Drei Ros - Lolita (single nou)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Noutati Vedete-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015