AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dizzie
Dizzie
feminin Taur Mesaje : 7386
Bani : 261863
Multumiri : 117
Varsta : 26

Mega-Fan Forum
Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Empty
MesajSubiect: Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube   Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Icon_minitimeSam Dec 22, 2012 1:18 pm

Daca ne urmariti pe Facebook, stiti deja ca toata ziua am asteptat momentul acesta: coreeanul Psy si al sau videoclip "Gangnam Style" tocmai au atins pragul de un miliard de vizualizari pe Youtube, fiind si primul care a ajuns la un asemenea record.

Videoclipul "Gangnam Style" a aparut parca de nicaieri pe data de 15 iulie 2012 si de atunci a provocat o adevarata isterie si a doborat record dupa record. In luna septembrie a intrat in Cartea Recordurilor drept videoclipul cu cele mai multe like-uri, iar la sfarsitul lunii noiembrie a reusit sa depaseasca numarul de vizualizari pe care Justin Bieber il avea cu hitul sau "Baby", lansat acum doi ani.

Febra Gangnam Style a cuprins toata lumea, internetul fiind invadat de filmulete de parodiere sau de interpretare personala a molipsitoarei piese, iar cititorii AskMen l-au votat in topul celor mai influenti barbati din lume in 2012.

Fara alte comentarii si fie ca ne place sau nu piesa, hai sa vedem primul videoclip de pe Youtube care a reusit performanta de a atinge pragul de un miliard de vizualizari.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9bZkp7q19f0#t=14s [/youtube]

Sincer, si fara suparare, eu uasc melodia asta -_-" nu vad nimic special la ea will mai bine primeac Apocalipsa atatea vizualizari.
Sus In jos
Denysuk
Denysuk
feminin Gemeni Mesaje : 1734
Bani : 378284
Multumiri : 54
Varsta : 29
Localizare : Buc.

Super-Fan Forum
Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Empty
MesajSubiect: Re: Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube   Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Icon_minitimeSam Dec 22, 2012 10:04 pm

Da, vorba ta Dizzie, mai bine era Apocalipsa cea mai vizionata, nu tampenia asa, dupa parerea mea. Fara suparare fanilor.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Empty
MesajSubiect: Re: Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube   Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Icon_minitimeMier Ian 02, 2013 4:54 pm

Nici mie nu imi place, dar am urmarit vizualizarile videoclipului si pe 20 seara ele scadeau si cresteau si ma intrebam cum de e posibil asaceva, e clar ca unii chiar credeau chestia cu apocalipsa si aveau grija sa nu faca pe 21 acel numar urias de vizualizari. Pai felicitari ca au reusit sa-l intreaca pe Biberon, dar daca era un videoclip si o melodie mai ''normala'' pentru mine poate ca-mi placea.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Empty
MesajSubiect: Re: Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube   Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Icon_minitimeMier Ian 02, 2013 5:03 pm

Moa ... daca ati vazut...cumva, e o poza facut cu melodia gdg)
Prima data: ce e tampenia asta?
A doua oara: opa opa Gangnam Style Dge)

Mie a cam inceput sa imi placa.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Empty
MesajSubiect: Re: Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube   Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Icon_minitimeJoi Ian 03, 2013 5:15 pm

Deci am intrat la topicul asta si ma asteptam sa vad fani inraiti ai melodiei. gdg)
Ma simt bine, eu urasc melodia asta, videoclipul, dansul etc. Pur si simplu, e o idiotenie. Recunosc ca melodia e "catchy" si ca are ritm si alea-alea, dar e prea superficiala si prea misogina pentru mine. Si prea da dovada de prostie crasa, chiar daca e o parodie.
Sus In jos
I, You and They
I, You and They
feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Mega-Fan Forum
Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Empty
MesajSubiect: Re: Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube   Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Icon_minitimeJoi Ian 03, 2013 8:44 pm

Mie una mi se pare o prostie melodia asta, din orice unghi m-as uita. Nu imi place ... nici mersuri nici dans nici nimic will Fara suparare fanilor.
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
roxiroxgirl
roxiroxgirl
Mesaje : 850
Bani : 871
Multumiri : 0

Membru Iscusit
Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Empty
MesajSubiect: Re: Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube   Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Icon_minitimeSam Mar 02, 2013 1:51 pm

I, You and They a scris:
Mie una mi se pare o prostie melodia asta, din orice unghi m-as uita. Nu imi place ... nici mersuri nici dans nici nimic will Fara suparare fanilor.

si mie mi se pare o tampenie melodia asta...si coregrafia si melodia lasa de dorit; chiar nu stiu cum pot sa le placa unora prostia asta care deja a facut multe vizualizari pe youtube si PSY a luat si o groaza de bani de pe urma ei gdg)
Sus In jos
http://indra.forumagic.net/
Continut sponsorizat


Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Empty
MesajSubiect: Re: Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube   Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube Icon_minitime

Sus In jos
 

Gangnam Style - primul clip din istorie cu un miliard de vizualizari pe Youtube

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Cea mai noua piesa a lui Andrei Leonte a strans peste 70,000 de vizualizari in 24 de ore
» Inna va lansa un nou clip, Un Momento
» Demi Lovato a filmat un nou clip, in desert
» Andreea Banica filmeaza clip cu Laurentiu Duta
» Cheryl Cole a primit primul rol intr-un film de la Hollywood

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Noutati Vedete-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015