AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Laurentiu Duta ft. Kaira - Raza mea de soare (single nou)
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Laurentiu Duta ft. Kaira - Raza mea de soare (single nou)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Laurentiu Duta ft. Kaira - Raza mea de soare (single nou)  Empty
MesajSubiect: Laurentiu Duta ft. Kaira - Raza mea de soare (single nou)    Laurentiu Duta ft. Kaira - Raza mea de soare (single nou)  Icon_minitimeMar Mai 21, 2013 5:18 pm

Producatorul momentului in Romania, Laurentiu Duta, unul dintre liderii echipei 1ArtistMusic, lanseaza astazi, de data aceasta din postura de interpret, piesa "Raza mea de soare”, in colaborare cu Kaira, o tanara solista foarte talentata din Bucuresti.

Mesajul melodiei este bazat pe: dragoste, sentimenul suprem ce face legatura dintre doua jumatati, genul abordat fiind pop. Considerat un "hitmaker” el este autorul piesei Ecou interpretata de Elena Gheorghe care se afla de 5 saptamani pe locul 1 in topul difuzarilor radio si tv cat si al a Andreei Banica feat What’s UP - In lipsa ta care de asemeni se situeaza in primele piese romanesti.

Laurentiu Duta va pleca intr-un turneu de 18 orase (primele 5 orase fiind: Pitesti 25 Mai , Slatina 1 Iunie , Ramnicu Valcea 8 Iunie , Craiova 15 Iunie ,Targu Jiu 22 Iunie ,Drobeta Turnu Severin 29 Iunie), care se va numi Mix Music Evo, alaturi de alti artisti foarte cunoscuti din peisajul autohton.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
 

Laurentiu Duta ft. Kaira - Raza mea de soare (single nou)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Andreea Banica filmeaza clip cu Laurentiu Duta
» Hot new: Laurentiu Duta - Shining Heart ft. Andreea Banica (Videoclip)
» Hi-Q - Soare (videoclip nou)
» Keo ft Schizzo Skillz Fac Ce Vreau single nou
» Kamelia - I Don't Care (single nou)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Noutati Vedete-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015