AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Plaja
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Plaja

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Plaja Empty
MesajSubiect: Plaja   Plaja Icon_minitimeDum Iun 09, 2013 2:37 pm

Cand auzisem ca trebuia sa merg la mare, strambasem din nas. ''De ce?'' Imi tot repetam fara sa gasesc un raspuns. Nici macar acum nu-l aveam, desi ajunsesem la destinatie. Nu prea imi placea litoralul si mereu alegeam muntele, dar de aceasta data nu am avut de ales. Imi trebuie relaxare nu cluburi si lumea care nu statea locului nici macar o clipa, dar iata-ma aici! Plimbandu-ma pe plaja cfara vreo destinatie sau vreun scop anume in cap. Profitam de rasaritul soarelui pentru a ma plimba pe nicipul rece dupa o noapte un care razele soarelui nu atinsesera apa marii si suprafata pe care calcam. Oricum nu avea cum sa se intample asta. Soarele nu era pe cer seara.
Sus In jos
Gabrielle
Gabrielle
feminin Capricorn Mesaje : 65
Bani : 50210
Multumiri : 2
Varsta : 32

New Membru
Plaja Empty
MesajSubiect: Re: Plaja   Plaja Icon_minitimeLun Aug 19, 2013 11:40 am

[justify]Eram deja de trei zile plecata de acasa, destinatia fiind marea. Aveam obiceiul sa merg in fiecare an, daca nu chiar de mai multe ori in acelasi an la mare. Imi placea sa simt nisipul sub picioare si valurile marii izbindu-se de mine cu toata forta lor. Erau senzatii placute pe care mai toti adolescentii si adulcii care au prins anii tineretii calatorind le adorau.
In fiecare seara, ieseam impreuna cu prietenii afara pentru a ne mai distra, insa de data asta ma hotarasem sa merg singura si sa fac o mica plimbare pe malul marii.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ooc: e voie? will
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Plaja Empty
MesajSubiect: Re: Plaja   Plaja Icon_minitimeLun Aug 19, 2013 8:11 pm

occ: E voie, e voie.
bic:

Tot nu stiam ca cautam pe plaja, dar e linistitor sa ma plimb la ora asta. Apa era mai rece decat in timpul zilei, dar nu cat sa ma indeparteze de ea. Cel putin acest lucru imi placea si mie la mare. Plimbarile linistite pe nisip si atingerea apei. Mergand fara tinta si privind in fata, zaresc pe cineva facand acelasi lucru ca mine. Destul de uimitor, mai ales ca multi alegeau cluburile cu dansatoarele goale si bautura care nu lipsea.
Ma apropii incet de fata din fata mea pentru a vedea cine e sau daca imi era cunoscuta. Imi facusem niste prietenii acum cativa ani cand am fost aici si ar fi fost o surpriza placuta daca as fi dat de unul din ei, insa nu avusesem acel noroc.
- Marea e mai frumoasa decat cluburile, nu? Doar de aceea esti aici. am spus in timp ce priveam apa, nedorind sa incep cu plictisitorul ''buna''.
Sus In jos
Gabrielle
Gabrielle
feminin Capricorn Mesaje : 65
Bani : 50210
Multumiri : 2
Varsta : 32

New Membru
Plaja Empty
MesajSubiect: Re: Plaja   Plaja Icon_minitimeLun Aug 19, 2013 8:26 pm

Mergeam incet pe langa mal, lasand valurile sa se sparga, eu avand capul in jos, privindu-le plictisita, insa nedorind sa plec si sa imi caut prietenii prin oras. Sigur se distrau de minune prin magazine sau in parcul de distractii, insa in acea seara eu chiar nu avea acea dispozitie necesara. Cand aud o voce ma opresc si ridic capul putin luata prin surprindere. Schitez un mic zambet dorind sa ii raspund.
- Nu prea imi plac cluburile. De obicei ma plimb prin oras, insa in seara asta nu prea am pofta de ele.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Plaja Empty
MesajSubiect: Re: Plaja   Plaja Icon_minitimeLun Aug 19, 2013 8:46 pm

Ascult cu atentie raspunsul fetei te langa mine, zambind fericita ca aveam companie. Stateam mereu singura incat ma plictiseam de moarte si chiar aveam nevoie de cineva cu care sa ma plimb, asta desigur daca si fata dorea asta.
- Dragut. Daca esti de mult timp aici poate te-ai plictisit de oras si de aceea nu ai avut chef. spusese zambitoare incepand sa merg privind apa care imi atingeau picioarele din ce in ce mai des. Apropo, eu sunt Georgiana. Nu ma asteptam sa fie cineva aici la ora asta. Bine, pe plaja poate ca da, dar nu chiar aici, aici.
Sus In jos
Gabrielle
Gabrielle
feminin Capricorn Mesaje : 65
Bani : 50210
Multumiri : 2
Varsta : 32

New Membru
Plaja Empty
MesajSubiect: Re: Plaja   Plaja Icon_minitimeMar Aug 20, 2013 11:01 am

Schitesc un zambet prietenesc incepand si eu sa merg, alaturi de fata.
- Sunt sunt de asa de mult timp, insa deja l-am vazut pe anul asta si il mai stiu si din anii trecuti. Este statiunea mea preferata si vin cam des aici. Dorise putin linista oferita de valurile mari. Schitez iar un zambet, lovind usor cu piciorul in apa care tot era trasa inapoi in mare de curenti.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Plaja Empty
MesajSubiect: Re: Plaja   Plaja Icon_minitimeVin Aug 23, 2013 5:54 pm

- Mda.. la mine este prima oara cand vin. Nu prea imi place marea, insa plimbarile pe plaja si mai ales seara imi plac mult. E linistitor. spun uitand chiar de unde incepusem sa merg, banuind ca nu voi mai gasi atat de usor drumul spre hotel atunci cand ma voi intoarce din cauza untunericului care incepea sa se lase. Oricum in acel moment nici nu conta. As fi gasit intr-un fel sau altul drumul spre hotel, deci nu trebuia sa ma ingrijorez.
Sus In jos
Continut sponsorizat


Plaja Empty
MesajSubiect: Re: Plaja   Plaja Icon_minitime

Sus In jos
 

Plaja

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Romanii au dat orele de plaja pe auditiile X Factor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Orasul F-G :: Litoral-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015