AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Mitchy. here ! ^^
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Mitchy. here ! ^^

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Mitchy.
Mitchy.
Leu Mesaje : 5
Bani : 33
Multumiri : 0
Varsta : 28

New Membru
Mitchy. here ! ^^ Empty
MesajSubiect: Mitchy. here ! ^^   Mitchy. here ! ^^ Icon_minitimeDum Noi 10, 2013 4:03 pm

Saluuuuutari lume ! rr Dge
Imi pare bine sa va revad pe cateva, si pe restul sa va cunosc >rr<
Ma cheama Mihaela, si Oana will imi spuneti cum vreti, dar mai bine mi-ati spune pe nick, ca la un moment dat, sa ne ne incurcam in Mihaele sau Oane Dge)

Sunt o fire ... 8- (v-ati prins will ) ador sa ma distrez cu prietenii mei ... sa face orice prostie si la lesinam de ras la final . Dge) (vedeti, vedeti, lesin Dge) - da stiu :b am mansarda cam subreda)
Am 18 ani. gdg Sper sa ne intelegem ^^
(Am citit regulile ;hh;) )
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Mitchy. here ! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Mitchy. here ! ^^   Mitchy. here ! ^^ Icon_minitimeDum Noi 10, 2013 4:12 pm

Welcome Mitchy! :*
Sper sa fi activa, sa te distrezi si sa-ti faci noi prietene! :* Happy posting si sper sa castigi albastrul ala daca tot iti place! :*
Sus In jos
I, You and They
I, You and They
feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Mega-Fan Forum
Mitchy. here ! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Mitchy. here ! ^^   Mitchy. here ! ^^ Icon_minitimeDum Noi 10, 2013 6:37 pm

Bine ai venit printre noi Mitchy gdg Sper sa ai o sedere cat mai lunga si in tot acest timp sa legi cat mai multe prietenii. Have fun si spor la postat .
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
Dizzie
Dizzie
feminin Taur Mesaje : 7386
Bani : 261863
Multumiri : 117
Varsta : 26

Mega-Fan Forum
Mitchy. here ! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Mitchy. here ! ^^   Mitchy. here ! ^^ Icon_minitimeSam Noi 16, 2013 12:38 pm

Heyyy! :* Bine ai venit printre noi! Sper sa ai o sedere cat mai lunga, sa iti faci cat mai multi prieteni si sa fi activa! Have fun la postat :*
Sus In jos
Continut sponsorizat


Mitchy. here ! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Mitchy. here ! ^^   Mitchy. here ! ^^ Icon_minitime

Sus In jos
 

Mitchy. here ! ^^

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: User's place :: Nou Veniti-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015