AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
NIX.
NIX.
Pesti Mesaje : 9
Bani : 50140
Multumiri : 0
Varsta : 36

New Membru
Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Empty
MesajSubiect: Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦   Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Icon_minitimeDum Dec 08, 2013 11:01 am

Salutare fetelor! :)Ma bucur sa va cunosc. Ma numesc Elena, dar prefer sa-mi spuneti pe nimele nick-ului. Am 25 de ani, sunt Iasi, dar m-am cam mutat definitiv in Bucuresti. Obiceiurile mele ... care neah...s-au cam rarit acum =))Sa merg la film, ma shop, la patinuar (iarna numai pe acolo eram will ) si sa merg cu prietenii in tabere de vara. ^^
Muzica ... m, un gen de rock bland mai nou :will:si melodiile care necesita o voce puternica (gen Adele) .
Sper sa ne intelegem. rr
Sus In jos
GALA
GALA
Leu Mesaje : 78
Bani : 50254
Multumiri : 0
Varsta : 34

New Membru
Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Empty
MesajSubiect: Re: Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦   Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Icon_minitimeDum Dec 08, 2013 11:07 am

Bine ai venit pe forum steluta mea ^^ Chiar ma suparam pe tine daca nu aveai sa-ti faci simtita prezenta prea curand Dge De prea mult timp ti-ai facut contul si nici un semn de viata :-w
Sper sa ai o sedere lunga >rr< (ca de nu, nana Dge ) si sper sa fi la fel de activa cum te stiam eu pana acum. >rr<
Sus In jos
Alisee ❣
Alisee ❣
Pesti Mesaje : 30
Bani : 50453
Multumiri : 0
Varsta : 26

New Membru
Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Empty
MesajSubiect: Re: Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦   Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Icon_minitimeDum Dec 08, 2013 5:09 pm

Bine ai venit pe forum Nix gdg Sper sa te integrezi repede si sa ai o sedere lunga. Have fun ^^
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Empty
MesajSubiect: Re: Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦   Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Icon_minitimeLun Dec 09, 2013 5:01 pm

Bun venit pe forum. Nix! :*
Citeste regulile cu atentie, respecta-le si have fun! :* Daca ai o problema, poti contacta staff-ul oricand!
Sus In jos
C.
C.
Rac Mesaje : 22
Bani : 50137
Multumiri : 0
Varsta : 26

New Membru
Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Empty
MesajSubiect: Re: Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦   Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Icon_minitimeLun Dec 09, 2013 8:23 pm

Hey NIX! Bine ai venit pe forum gdg Sper sa te distrezi pe aici si sa ai o sedere lunga. Si sper sa ne imprietenim repede. Ce nume dragut ai will
Sus In jos
I, You and They
I, You and They
feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Mega-Fan Forum
Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Empty
MesajSubiect: Re: Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦   Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Icon_minitimeLun Dec 09, 2013 8:41 pm

Bine ai venit pe forum NIX!! Sper sa ai o sedere cat mai lunga pe la noi, sa fii activa, sa iti faci cat mai multi prieteni si sa te impaci bine cu regulile. Have fun la postat! :*
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
NIX.
NIX.
Pesti Mesaje : 9
Bani : 50140
Multumiri : 0
Varsta : 36

New Membru
Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Empty
MesajSubiect: Re: Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦   Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Icon_minitimeVin Dec 13, 2013 7:28 pm

Va multumesc pentru Welcome :* Abia astept sa va cunosc mai bine pe toate >rr<
Sus In jos
●๋•мїֆֆღ
●๋•мїֆֆღ
feminin Mesaje : 65
Bani : 585
Multumiri : 0

New Membru
Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Empty
MesajSubiect: Re: Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦   Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Icon_minitimeSam Dec 14, 2013 12:22 pm

Bine ai venit pe forum >rr< Sper sa ai o sedere cat mai lunga alaturi de noi. Have fun ! :*
Sus In jos
Annie ♥
Annie ♥
Varsator Mesaje : 38
Bani : 50150
Multumiri : 0
Varsta : 27

New Membru
Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Empty
MesajSubiect: Re: Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦   Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Icon_minitimeVin Dec 20, 2013 8:02 pm

Bine ai venit pe forum! Sper sa ai o sedere cat mai lunga, sa iti faci multi prieteni, sa fi activa si sa te distrezi :* Have fun!
Sus In jos
Little Adorabelle
Little Adorabelle
feminin Rac Mesaje : 656
Bani : 50904
Multumiri : 9
Varsta : 29
Localizare : the path under the gravestone.
Status : come to the dark side, we have Courage the Cowardly Dog

Membru Iscusit
Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Empty
MesajSubiect: Re: Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦   Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Icon_minitimeDum Dec 22, 2013 1:59 pm

Welcome here, NIX  hjj "un gen mai bland de rock", cred ca te referi la rock alternativ, oricum nu stiu daca asa e. gdg Poti sa-mi dai exemplu de o melodie? Ca si eu ascult rock si, deh...
Orium sper sa te distrezi, sa-ti faci multi prieteni si sa te tii de postat. Xoxo :**
Sus In jos
Continut sponsorizat


Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Empty
MesajSubiect: Re: Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦   Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦ Icon_minitime

Sus In jos
 

Nix. va saluta ! ≧◠◡◠≦

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» EM. va saluta!
» alice. va saluta!
» ♫Va saluta Karina!♫

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: User's place :: Nou Veniti-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015