AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Curiozitatea ne macina @.@ - Pagina 2
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Curiozitatea ne macina @.@

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Makai Sou-chan
Makai Sou-chan
feminin Leu Mesaje : 85
Bani : 133
Multumiri : 0
Varsta : 30
Localizare : Hell

New Membru
Curiozitatea ne macina @.@ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Curiozitatea ne macina @.@   Curiozitatea ne macina @.@ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 15, 2014 5:28 pm

Rezumarea primului mesaj :

Si de ce sa nu vedem cat de interesati sunteti de mine? Dge Astept intrebarile voastre cu nerabdare ^_^
Sus In jos

AutorMesaj
Makai Sou-chan
Makai Sou-chan
feminin Leu Mesaje : 85
Bani : 133
Multumiri : 0
Varsta : 30
Localizare : Hell

New Membru
Curiozitatea ne macina @.@ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curiozitatea ne macina @.@   Curiozitatea ne macina @.@ - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 09, 2014 6:01 pm

"Care este ultima melodie pe care ai ascultat-o?"
R: The Rasmus- Ten Black Roses sau parca era BTOB- Thriller... Oricum, dintre astea doua sigur :-?
"Ai animal de companie? Daca da, ce anume? Cum il cheama?"
R: Defapt, am mai multe. O pisica cu numele original Puffy (dar apoi s-a transformat in Cezarica din cauza familiei =___=  tradatorii... Si imi va face pisoiasi curand!!), un caine lup pe nume Rocky, doi soricari Codin si Cutzu (doar la Cutzu raspundea, indiferent de cate nume i-am dat asa ca nu ne-am mai obosit sa-l schimbam Dge este si cel mai batran si intelept. Amin )
"Ti-ai dori vreodata sa joci in filme"
R: Ummm... nu, nu cred ca m-ar pasiona sa joc in filme dar totusi, nu cred ca as refuza ceva cu vampiri sau horror ( doar pentru placerea inimioarei mele. In fond, la cele horror, poti speria staff-ul la ce ora vrei hehe ^^ )
Sus In jos
AIMÉE
AIMÉE
Fecioara Mesaje : 100
Bani : 50369
Multumiri : 0
Varsta : 28

Membru
Curiozitatea ne macina @.@ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curiozitatea ne macina @.@   Curiozitatea ne macina @.@ - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 27, 2014 1:37 pm

Cat la suta iti place sa citest?
Dar sa faci rpg?
Care este cartea ta preferata, de care nu te poti satura nici dupa ce ai terminat-o de citit?
Dar prima? Mai ti minte?
Sus In jos
Continut sponsorizat


Curiozitatea ne macina @.@ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curiozitatea ne macina @.@   Curiozitatea ne macina @.@ - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Curiozitatea ne macina @.@

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: User's place :: Interviuri :: Arhiva-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015