AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Concurs "Dependent. Nothing else."
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Concurs "Dependent. Nothing else."

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
GALA
GALA
Leu Mesaje : 78
Bani : 50254
Multumiri : 0
Varsta : 34

New Membru
Concurs "Dependent. Nothing else." Empty
MesajSubiect: Concurs "Dependent. Nothing else."   Concurs "Dependent. Nothing else." Icon_minitimeVin Mar 21, 2014 7:07 pm

Cum suntem intr-un fanclub de seriale, presupun ca trebuie sa ne aratam si placerea si usoara dependenta pentru ele. In ce mod ar fii mai usor sa ne aratam dependenta decat prin concursuri?

Asadar, acest concurs se va desfasura pe baza de mai multe probe, propuse de sef (sefi) - in cazul in care nu exista propuneri - sau de membrii clubului.

Probele se vor da pe o perioada intre 7, 14 sau 21 de zile, in functie de cat de grea este acea proba. (Sa incercam sa evitam totusi probe de 2-3 saptamani) Ele pot fii de orice culoare, numai ideea de serial sa cuprinda. Se pot sa probe in care sa ne exprimam parerea despre un serial/episor/personaj, sa comentam ceva anume sau chiar, ceva mai ingenios.

Prin acest concurs membrii fanclubului vor primii puncte, la fel ca orice activitate.
Astfel,

  • Se vor oferi 15 puncte pentru membrii care lasa post in prima zi, intr-un interval de fix 24 de ore de la ora punerii probei


  • Se vor oferi 10 puncte pentru membrii care lasa post in  prima jumatate a probei.


  • Se vor oferi 5 puncte pentru membrii care lasa post in cea dea doua jumatate a probei.


* Probele se vor face lasand post in topic!

Proba Nr.1: - 21.03.2014 - 28.03.2014

In maxim 30 de randuri scrieti:
+care este serialul vostru preferat, facand o mica prezentare a lui si precizand ceea ce va place cel mai mult si ce va atras la el.
+ce serial ati vrea sa incepeti sa urmariti, prezentand motivul si sursa care va oferit acea dorinta.

Este o proba foarte usoara. Nu trebuie decat sa lasati vrau liber dorinte de a povesti si de a impartasi cu noi placerea pentru un serial anume.


Sper sa se faca probele intr-un procent destul de ridicat, altfel luam masuri. gdg
Sus In jos
Makai Sou-chan
Makai Sou-chan
feminin Leu Mesaje : 85
Bani : 133
Multumiri : 0
Varsta : 30
Localizare : Hell

New Membru
Concurs "Dependent. Nothing else." Empty
MesajSubiect: Re: Concurs "Dependent. Nothing else."   Concurs "Dependent. Nothing else." Icon_minitimeVin Mar 21, 2014 8:13 pm

Voi incepe prin a preciza faptul ca serialul meu preferat este "Dracula" (2013). O viziune cu totul noua si diferita fata de romanul si chiar povestea originala iar actorii, modul in care isi joaca rolurile, pasiunea si devotamentul pentru acest proiect sunt absolut geniale si pur-si-simplu ne ofera acea dependenta groaznica de care nu mai putem scapa cu usurinta (sau chiar deloc in cazul meu). Cum serialul incepe cu eliberarea Contelui Dracula din "inchisoarea" ce o reprezinta chiar mormantul sau, de catre cel ce va ajunge ca, intr-un final sa il vaneze (doctorul Van Helsing), povestea originala este complet spulberata insa, un fir subtire din aceasta este inca urmat cu atentie. Trebuie sa recunosc ca am fost pe loc cucerita de Alexander Grayson aka Contele Dracula, rol interpretat de catre Jonathan Rhys Meyers. Numai privindu-l realizezi ca acel rol parca a fost facut special pentru el. Te farmeca, te atrage in poveste, te tine cu sufletul la gura ca apoi sa te faca geloasa de fiecare data cand il vezi apropiindu-se de o femeie si totusi, il ierti numai cand iti amintesti de adevarata sa natura diabolica. Daca in roman si in ecranizarile precedente povestea de dragoste dintre Conte si Mina nu a durat prea mult si a fost slaba (din punctul meu de vedere) sau a avut un final de-a dreptul tragic, ei bine, aici totul se schimba. Contele se indragosteste de aceasta inca de la  prima vedere si ajunge sa se lupte cu sine pentru a o avea in bratele sale. Cum toti ii aminteau de scopul sau initial si cum ceva dinauntrul sau nu il lasa sa se apropie prea mult de ea, sa tanjeasca sa o aibe mai mult decat ar trebui, Alexander sufera groaznic. Dar, ce este si mai palpitant si minunat, este faptul ca Mina reprezinta incarnarea sotiei sale din trecut. Ca sa va atrag si mai mult si sa va determin ca in viitor sa urmariti acest serial, am sa precizez faptul ca in aceasta versiune este ecranizat si trecutul contelui dinainte sa devina un vampir si modul cum acesta a devenit, ce l-a determinat sa urasca atat de mult un anumit clan si sa caute razbunare. Intr-un final, oricine este pasionat de mister, frumos si vampiri va aprecia foarte mult aceasta versiune care, din pacate, pana in prezent are doar zece episoade. Eu una abia astept continuarile si cam injur in fiecare zi ca nu se intampla mai repede dar, merita sa astept. Cu siguranta. Concurs "Dependent. Nothing else." 102l0co

Momentan, nu doresc sa incep un alt serial avand in vedere ca inca ma chinui sa le termin pe cele deja incepute insa, poate ca pe viitor, se va intampla si asta dar nu ma pot pronunta prea devreme.
Sus In jos
Miru.
Miru.
feminin Scorpion Mesaje : 2028
Bani : 297612
Multumiri : 93
Varsta : 28
Localizare : pe luna

Super-Fan Forum
Concurs "Dependent. Nothing else." Empty
MesajSubiect: Re: Concurs "Dependent. Nothing else."   Concurs "Dependent. Nothing else." Icon_minitimeSam Mar 22, 2014 7:27 pm

Oh .. nu am prins 24h .. x.x

Unul dintre cele mai tari seriale cu tenta vampirica din punctul meu de vedere. Sunt fana al acestui serial care pur si simplu m-a facut sa imi doresc sa vad imediat urmatorul episod. Personajul meu preferat este Damon. Are sarm, este indraznet, simt al umorului putin cinic dar inteligent gandit, este un "baiat rau", ceea ce le place fetelor cel mai mult. Desi la prima vedere a parut ca fiind o creatura fara suflet insetata de sange, incet, incet, devine din ce in ce mai pasator cu cei din jurul lui, mai uman si asta datorita lui Elena, care din punctul meu de vedere ii tot rupe inima. Desi seamana leit cu ... "originala", cea care l-a si transformat pe Damon (si Stefan) in vampir si practiv l-a facut de piatra, Demon a putut gasi in ea ceva care imblanjeste orice fiara ^^
Dupa Damon, urmeaza Elena, care desi ma mai sacaie din cand in cand, ca prea ii schimba, tot o ador. Imi place ca e curajoasa, hotarata, si putin prea .. nebuna. I-am adorat fata cand a aflat ce are cu adevarat in fata si pe langa cine statuse. (Joaca bine Nina)
Este un serial superb care chiar merita vazut desi uneori pare ca o lalaie, si chiar multi o spun ca prea se lungesc, la fel ca si cartile, tot apar. Intradevar, un cititor/vizionator nu prea e incantat cand se sfarseste. Parca adora mai mult sa afle ce se intampla, din 'burta' autorului, decat din imaginatia sa.

Ca serial nou care as vrea sa-l vad, ar fii PLL. Stiu ca e un serial foarte vizionat, dar eu nu m-am apucat de el inca. Am auzit de la cunostiinte ca ar fii frumos, la fel ca si cartile. gdg
Sus In jos
ineffable .
ineffable .
feminin Berbec Mesaje : 62
Bani : 178
Multumiri : 0
Varsta : 29

BEST AVATAR
Concurs "Dependent. Nothing else." Empty
MesajSubiect: Re: Concurs "Dependent. Nothing else."   Concurs "Dependent. Nothing else." Icon_minitimeVin Mar 28, 2014 4:19 pm

Gossip Girl mai mult decat ideea superficiala a unui serial pentru adolescenti, practic adolescentii sunt intradevar sarea si piperul insa acestia ridica un mare paravan intre aparenta si esenta..esenta fiind reprezentata de viata de familie, de relatiile interumane, de mediul social de cea mai inalta clasa care influienteaza in mod direct oamenii care traiesc in el, desi exceptia de la regula o face chiar personajul principal, personaj in jurul caruia graviteaza toate intamplarile si toate lucrurile adevarat importante in Upper East, New York!
Gossip Girl propune o succesiune si o desfasurare a evenimentelor mult mai rapida si mai alerta, are o gama mai diversificata in ceea ce priveste personajele: Serena van der Woodsen(Blake Lively) - fata de bani gata care poarta cu ea un trecut umbrit de alcool,droguri,si petreceri in cercuri vicioase; toate acestea sunt date uitarii dar totodata carate in spata ca o piatra de moara, odata cu intoarcerea ei in Upper East, New York...acolo pare ca o asteapta o noua viata, o noua etapa care pare a fi una mai linistita si mai "sanatoasa".. Blair Waldorf(Leighton Meester), cea mai buna prietena a Serenei, aceasta inselata de cea mai buna prietena, parasita de tata si total lipsita de dragostea materna, apare aparent ca o fata rece, lipsita de orice forma de dragoste fata de cei din jur, poate cu exceptia lui Nate Archibald, in cazul lui Blair,ca si in alte cazuri aparentele pot insela..Nate Archibald(Chace Crawford), influientat de parinti, aparent indragostit de cea mai buna prietena a iubitei lui si mai tarziu tradat de cel mai bun prieten al sau Chuck Bass, incerca totusi sa se mentina pe linia de plutire fiind prezentat ca un tanar cu capul pe umeri impovarat de problemele parintilor sai! Chuck Bass(Ed Westwick) cu siguranta cel mai efeverscent personaj care putea exista in Gossip Girl...diabolic, indraznet, trufas, duce o viata plina de excese intinsa pana la extreme, toate acestea determinate de lipsa parintilor care par a nu avea timp niciodata de copii lor!
Petreceri pretentioase, copii si parinti bogati, inalta societate din New York, drame de familie, povesti si intamplari neprevazutel!
Momentan nu doresc sa incep nici un serial. Mi-am dorit la un momendat sa incep unele mai vechi dar am anulat dorinta si astept astfel, ceva nou si interesant gdg
Sus In jos
Dizzie
Dizzie
feminin Taur Mesaje : 7386
Bani : 261863
Multumiri : 117
Varsta : 26

Mega-Fan Forum
Concurs "Dependent. Nothing else." Empty
MesajSubiect: Re: Concurs "Dependent. Nothing else."   Concurs "Dependent. Nothing else." Icon_minitimeVin Mar 28, 2014 4:37 pm

Si eu, si eu Dge Asa, mai la coada, ca de obicei gdg Sper sa reziste fan-clubul ca daca nu, iar ajunge ideea in paragina. Bine ca nu ai zis minim 30, ca nu aveam de unde sa mai scot Dge


The Vampire Diaries o super producte marca The CW, asa cum suntem obisnuiti deja cu celebrele seriale cu adolescenti realizate de acest post tv american specializat in aceste seriale cu si despre adolescenti, de aceasta data au incercat ceva mai indraznet, nu neaparat original ca idee insa cu siguranta original ca mod de expunere, abordare sau personaje!
In acest serial avem parte de o serie intreaga de intamplari fantastice, dramatice si romantice in egala masura, desigur fantatsticul depaseste imaginatia noastra in privinta vampirilor, acest mit este din plin explorat in aceasta productie. Un lucru de apreciat este incercarea de a aborda altfel aceasta poveste, acest mit al vampirilor oferind o cu totul alta imagine decat cea cu care suntem deja obisnuiti.
Chiar daca este vorba de un cuplu Stefan - Elena, incet, treptat si sigur devine un triunghi amoros si periculos, celor doi alaturandu-se fratele mai mare al lui Stefan, Damon!
Cu o intriga riguros construita si cu intamplari care se leaga intre ele realizate atent de o serie de actori tineri si talentati care dau viata unor roluri deloc usoare sau previzibile, The Vampire Diaries este un serial pentru toate varstele si pentru toate persoanele pasionate mai mult sau mai putin de un mit care pare a fi cheia succesului in zilele noastre, pentru tot mai multe productii!
Imi place acest serial pentru ca este palpitant, pentru ca imi creaza acea stare de depandenta de a vedea episod dupa episod, stare prin care imi dau seama daca un serial merita sau nu!
Am mai remarcat un lucru pozitiv la acest serial si deloc de neglijat la un serial bun, anume: soundtrack-ul, unul foarte bun, la fel de bun ca la toate serialele produse de acest post tv, este un aspect foarte interesant si important o muzica buna pentru un serial bun!
Pana acum primul sezon este unul mai mult decat reusit, mai bine spus a fost, bine pus la punct, bine realizat si nou pentru fanii genului, acum ramane de vazut ce ne va astepta in continuare, este important sa ramana la fel de constant in actiune si suspans si cu siguranta va avea succes!
Ca serial pe care as vrea sa incep sa urmaresc, ar fi The Originals. De ce? Din simplul fapt ca face parte din aceeasi oala cu TVD si chiar sunt curioasa cum se pune in acel serial, ideea de vampir-pur gdg

rr rr
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Concurs "Dependent. Nothing else." Empty
MesajSubiect: Re: Concurs "Dependent. Nothing else."   Concurs "Dependent. Nothing else." Icon_minitimeVin Mar 28, 2014 5:53 pm

Aaaa!! Uite ce se intampla cand zic ca scriu mai tarziu. Ma apuca ultima zi! x.x

Serialul meu preferat este ''Terminator: The Sarah Connor Cronicles'' pe care l-am vazut pe tot sau ma rog.. doar ce a fost filmat. Este un serial cu prea cunoscutii roboti din seria Terminator, undeva inainte de ziua judecatii sau cel putin Sahar, fiul ei si Cameron se intorc in trecut in momentul cand a fost construit turcul, un coputer ce juca sah si care va deveni inima Sky Net-ului. Acestia il pierd dupa ce este invins de alt calculator, lucru care nu li se pare normal, si il regasesc foarte tarziu, fiind deja conectat la un robot. Pe parcurul episoadelor, eroii lupta cu roboti, distruc viitoare centre SkyNet si omoara oameni ce vor ajuta la construirea lor, se ascund si incerc sa traiasca linistiti si in umbra in timp ce fac planuri pentru urmatoarea miscare.
Motivul pentru care am dorit sa vad acest film e ca tipul (John) e atat de dragut <3 si ca vazusem primele episoade acum vreo 3 ierni la televizor cand am fost pesepsita. (Daca iti este interzis calculatoru, televizorul e cel mai bun. will) Apoi.. desi ma speria intr-un fel serialul, adica numai ideea ca lumea noastra ar fi dominata de roboti imi da fiori si ma face sa-mi doresc sa nu apuc acele zile, m-am uitat pentru ca eram curioasa unde a disparut turcul si mai apoi cine este robotul sau chestia aia din metal lichid si de ce il ajuta pe John. Desigur nu am aflat de ce il ajuta pentru ca in ultimul episod filmat acestia pleaca in viitor (turcul a fost iar furat de un robot din cate se pare) unde descopera ca totul se schimbase si John nu exista, doar tatal lui, Kyle Reese, ceea ce inseama (dupa ce am dedus eu) ca acesta nu o intalnise pe Sarah. Chiar m-a pus pe jar episodul asta si sper sa se filmeze iar sa aflu ce s-a intamplat.


Serialul pe care as vrea sa-l vad/sa ma reapuc de el este Supernatural pentru ca si pentru ca baieti frumosi Dge) si pentru ca vreau sa vad prin ce peripetii mai trec cei doi frati si cum ajung sa fie ajutati de acel inger si ce se intampla cu demonul care le-a omorat mama dar si pe iubita lui Sam.
Sus In jos
GERY
GERY
Fecioara Mesaje : 62
Bani : 191
Multumiri : 0
Varsta : 38

New Membru
Concurs "Dependent. Nothing else." Empty
MesajSubiect: Re: Concurs "Dependent. Nothing else."   Concurs "Dependent. Nothing else." Icon_minitimeVin Mar 28, 2014 6:05 pm

Gossip Girl
La prima vedere, pare a prezenta viata copiilor bogati si rasfatati din New York, petreceri si restaurante luxoase...o viata de invidiat. Insa, in opinia mea este mai mult de atat. De fapt, ne este povestita viata unor adolescenti. Fiecare are problemele sale in dragoste, in familie, in cercul de prieteni. Personajele sunt pana la urma oameni normali pusi in diverse situatii. E un serial placut si usor de urmarit. Primul sezon are un secret care il face destul de captivant. Eu cel putin asa am ajuns sa ma uit la el. Mai mult din curiozitate pentru ca mai apoi sa imi dau seama ca m-am atasat de personaje si de viata lor aparent perfecta care ascunde tot felul de probleme reale. Pesonajele par banale, usor construite. Daca urmarim insa intreaga poveste se observa complexitatea lor si reactiile lor neasteptate.
Din punctul meu de vedere este un serial care merita vazut, care, te poate invata multe, insa depinde din ce unghi privesti: din unghiul "banii nu trebuie sa ne domine" sau "banii fac totul, trebuie sa invat ca sa ii am" will. Sper sa va uitati si voi la el, sau daca il urmariti, sper ca va place.

Momentan nu prea cred ca as vrea sa ma uit la un nou serial, sau macar sa ma reaput, din lipsa de timp. Nu stiu, poate ma corupe fan-clubul will As putea sa ma reapuc de TVD, cum toate babutele mele tot vorbesc despre el, dar mi se pare prea adolescentin .. will

Well, nu prea le am cu romana si eseurile. Niciodata nu s-a lipit de mine will
Sus In jos
GALA
GALA
Leu Mesaje : 78
Bani : 50254
Multumiri : 0
Varsta : 34

New Membru
Concurs "Dependent. Nothing else." Empty
MesajSubiect: Re: Concurs "Dependent. Nothing else."   Concurs "Dependent. Nothing else." Icon_minitimeVin Mar 28, 2014 6:31 pm

Okey ... deci ma bucur tare mult ca au facut 6/9 proba :)Ma bucur ca am inceput binisor.

Asadar,
03.28.2014:

1. GALA - 10p
2. Hatice - 10p
3. Little Adorabelle - 10p
4. Inque~ - 10p
5. ShangriLa - 10p + 20p(cele 4 topicuri create) + 5p(proba) = 35p
6. Dizzie - 10p + 5p = 15p
7. ShadowKiss - 10p + 5p(un topic creat) + 5p = 20p
8. ineffable . - 10p + 5p = 15p
9. Miru. - 10p + 10p = 20p
10. Makai Sou-chan - 10p + 15p = 25p

Asadar, pe saptamana aceasta, primii 4, caci doi sunt la egal, cu cele mai multe puncte au reusit sa fie: Makai Sou-chan, ShangriLa, Miru. si ShadowKiss .
Cum nu a venit nimeni in momentul de fata cu rezervare de idee, si presupun ca nici pana va sfatuiti voi nu vine, va rog sa alegeti cat mai repede o proba. :)Voi decideti ce si cum.

De asemenea, propun o idee, care mie mi se pare bunicic si pe care vreau sa o decidem.
Ideea consta in: Cel care propune proba respectiva, nu o face, insa, va primi cate 2p pentru fiecare membru care face acea proba. Asa nu isi face proba (ca sa nu iasa discutii, a, ceva usor pentru el) si totodata, primeste si el ceva puncte. De exemplu, daca suntem 9, si fac 5 proba, primeste 10p, daca fac 6, 12p. :)Cu cat suntem mai multi si cu cat se face la timp probele, acel membru ar avea de castigat. Ca doar vine si el, cu idee. gdg
Va astept.
Sus In jos
GERY
GERY
Fecioara Mesaje : 62
Bani : 191
Multumiri : 0
Varsta : 38

New Membru
Concurs "Dependent. Nothing else." Empty
MesajSubiect: Re: Concurs "Dependent. Nothing else."   Concurs "Dependent. Nothing else." Icon_minitimeLun Apr 07, 2014 6:50 pm

Proba Nr.2: - 07.04.2014 - 14.04.2014

Am adunat toate seriale pe care le-ati vazut/le vedeti voi si a iesit lista urmatoare:

teen wolf - 2

mesaje de dincolo - 3

terminator - 1

merlin - 2

game of thrones - urzeala tronurilor - 2

boardwalk empire - 2

secret circle - 3

dexter - 2

supernatural - 3

grey's anatomy - anatomia lui grey - 3

house m.d. - house - 3

the vampire diaries - 3

pretty little liars - 3

true blood - 2

gossip girl - 2

oz-inchisoarea federala - 1




supernatural, grey's anatomy, house m.d., TVD, PLL, supernatural si TSC au iesit cu 3 voturi, asadar ca le-am pus in randomizer si a iesit The Vampire Diaries.

In minim 10 randuri si maxim 30 scrieti parerea voastra despre ultimul episod aparut la acest serial, cu subtritare.
Proba usoara, timp destul. :)Succes ^^
Sus In jos
ineffable .
ineffable .
feminin Berbec Mesaje : 62
Bani : 178
Multumiri : 0
Varsta : 29

BEST AVATAR
Concurs "Dependent. Nothing else." Empty
MesajSubiect: Re: Concurs "Dependent. Nothing else."   Concurs "Dependent. Nothing else." Icon_minitimeLun Apr 14, 2014 6:43 pm

Chiar bine ati facut ca ati ales TVD, ca si asa eram cam in urma cu episoadele Dge
Huh, ce sa zic, a inceput belea si incitant pentru cei care nu il urmaresc sau sunt rau in urma si s-a sfarsit tipic serialului, cu mii de intrebari. will
Sa incerc sa scriu minim 10 randuri si nici rezumat sa nu fac? will
Uh, de la o dublura, care si asa mi se parea mult, au ajuns la doua. Fata de dublurea Elenei, cea a lui Stefan in place mult mai mult ^^ Imi pare super dulce, bine, nu ca Stefan nu ar fi, doar ca Katherine si Elena sunt poluri opuse Dge
Nu prea-mi place de tipa aceea blonda, dar s-o vedem pana la final. Sunt curioasa ce si daca ar pati ceva Elana. Si daca chiar pleaca la camin sau se razgandeste si o vad in pat cu Damon . :will:Oh dumnezeule Dge(hai ca le sta bine impreuna  77n )
Sus In jos
GALA
GALA
Leu Mesaje : 78
Bani : 50254
Multumiri : 0
Varsta : 34

New Membru
Concurs "Dependent. Nothing else." Empty
MesajSubiect: Re: Concurs "Dependent. Nothing else."   Concurs "Dependent. Nothing else." Icon_minitimeLun Apr 14, 2014 6:51 pm

Eh .. nu prea l-am urmarit eu, m-am lasat pe la sezonul 2 parca. Siii , ceea ce m-a facut sa te urasc, draga mea GERY, e ca, o sa ma faci dependenta de el Dge

Faptul ca nu l-am mai urmarit m-a lasat cu o groaza de intrebari. TIn minte ca era dublura aia a Elenei, dar cealalta nu cred ca era si prin primele sezoane. Ori chiar am uitat eu ce se intampla pe acolo. Ce-am observat eu pe acolo, Karoline aia inca este cu varcolacul ala? Nu stiu de ce auzisem ca s-a 'mutat' cu originalul ala (si nunta Dge) ffftr
Well, imi pare rau de dublura aia a lui Stefan, parea si ea draguta. Parca mai draguta decat mi-l amintesc pe Stefan. Habar nu am ce urmaresc nomazii aia, dar sunt curioasa de ce vor dublurele moarte si ce cauta de la Stefan de a spus ca e asa "pretios" will
Mi-a parut rau de micul Jeremy. Chiar imi era mila de el =))Dar privindu-l asa, aveam parca impresia ca e copilul Elenei si al lui Damon =))god. (bine ca stiu din primele sezoane cine e )
O sa te omor Gery, jur. Creaza dependenta, haideti sa trecem la alt serial >.< Please!
Sus In jos
Continut sponsorizat


Concurs "Dependent. Nothing else." Empty
MesajSubiect: Re: Concurs "Dependent. Nothing else."   Concurs "Dependent. Nothing else." Icon_minitime

Sus In jos
 

Concurs "Dependent. Nothing else."

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Cat de dependent esti de Pc?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fan-Cluburi :: Fan-Club Seriale-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015