AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cum va arata viitorul tau?
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Cum va arata viitorul tau?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cum va arata viitorul tau? Empty
MesajSubiect: Cum va arata viitorul tau?   Cum va arata viitorul tau? Icon_minitimeDum Apr 20, 2014 11:02 pm

--> CLICK <--

Vei avea o casa normala si vei castiga in jur de 300.000 de dolari pe an. Sotul/sotia ta va fi de varsta ta. Vei avea 3 copii iar slujba ta va fi de senator sau avocat. Vei muri la 90 de ani. Stai linistit/a, ajungi in rai.

3 copii??!! 3?! Nu li se pare prea mult?!
Oh, oh.. 90 de ani, vezi sa nu. =))Si ieeeei ajung in rai. (Oriune, doar nu la Mirela.)
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : &quot;Mai bine sa fii invidiat decat compatimit.&quot;

V.I.P
Cum va arata viitorul tau? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va arata viitorul tau?   Cum va arata viitorul tau? Icon_minitimeLun Apr 21, 2014 12:52 pm

Vei avea o casa normala si vei castiga in jur de 300.000 de dolari pe an. Sotul/sotia ta va fi de varsta ta. Vei avea 3 copii iar slujba ta va fi de senator sau avocat. Vei muri la 90 de ani. Stai linistit/a, ajungi in rai.

Daca aleeam 70, imi zicea la 70 de ani ca mor? Dge
Si nu vreau 3 copii, 2 please Dge)
Si sper sa ajung in rai rr
Si as vreau eu suma aia fabuloasa pe an Dge Dar nu chestii de drept!!!
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Cum va arata viitorul tau? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va arata viitorul tau?   Cum va arata viitorul tau? Icon_minitimeSam Iun 14, 2014 3:03 am

Vei avea un apartament si vei castiga 10.000 de dolari pe an. Vei avea o masina sport si vei lucra in domeniul cofetariei sau al educatiei. Sotia/sotul tau va fi draguta/a si tanar/a, insa foarte imatur/a. La varsta de 80 de ani te vei ineca, dar vei ajunge in rai.

Sotul meu n-ar putea fi imatur, nici nu as putea fi cu el de la inceput.
Cred ca la slujba m-a ghicit. gdg)
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Cum va arata viitorul tau? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va arata viitorul tau?   Cum va arata viitorul tau? Icon_minitimeJoi Iul 10, 2014 3:40 pm

Vei avea o casa normala si vei castiga in jur de 300.000 de dolari pe an. Sotul/sotia ta va fi de varsta ta. Vei avea 3 copii iar slujba ta va fi de senator sau avocat. Vei muri la 90 de ani. Stai linistit/a, ajungi in rai.




Dge) daaa creca. Oricum daca asa va arata viitorul meu o sa sar in sus de fericire j. Mi-ar placea sa am suma aia valoara pe an, senator hmm suna bine mai vedem gdg) . Trei copii...nu prea cred, 1 sau 2 ajung da nu trei.
Sus In jos
Anne Marie.
Anne Marie.
feminin Fecioara Mesaje : 70
Bani : 101
Multumiri : 0
Varsta : 29
Localizare : in a dark, lonely place
Status : Love me? Great. Hate me? Even better. Don t know me? Don t judge me. Think you know me ?! U HAVE NO IDEA!

New Membru
Cum va arata viitorul tau? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va arata viitorul tau?   Cum va arata viitorul tau? Icon_minitimeSam Sept 20, 2014 5:49 pm

Vei avea un apartament si vei castiga 10.000 de dolari pe an. Vei avea o masina sport si vei lucra in domeniul cofetariei sau al educatiei. Sotia/sotul tau va fi draguta/a si tanar/a, insa foarte imatur/a. La varsta de 80 de ani te vei ineca, dar vei ajunge in rai.


lol, nu mi se potrivește deeelooooooooc
Sus In jos
Simo.
Simo.
feminin Varsator Mesaje : 139
Bani : 277
Multumiri : 0
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Status : La fel ca ieri!

Membru
Cum va arata viitorul tau? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va arata viitorul tau?   Cum va arata viitorul tau? Icon_minitimeMar Dec 30, 2014 10:09 pm

Vei avea un apartament si vei castiga 10.000 de dolari pe an. Vei avea o masina sport si vei lucra in domeniul cofetariei sau al educatiei. Sotia/sotul tau va fi draguta/a si tanar/a, insa foarte imatur/a. La varsta de 80 de ani te vei ineca, dar vei ajunge in rai.


Nu mi se potriveste deloc...adica nu ma vad asa...ar fi prea bine.
Sus In jos
http://tvd-to-romania.forumz.ro/
Continut sponsorizat


Cum va arata viitorul tau? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va arata viitorul tau?   Cum va arata viitorul tau? Icon_minitime

Sus In jos
 

Cum va arata viitorul tau?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Cand a doua identitate se arata
» Semnele care arata ca relatia cu iubitul tau va rezista pentru totdeauna

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: User's place :: Teste-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015