AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Heww!!! Hello :3
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Heww!!! Hello :3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
lightningstorms
lightningstorms
Balanta Mesaje : 1
Bani : 5
Multumiri : 0
Varsta : 29

New Membru
Heww!!! Hello :3 Empty
MesajSubiect: Heww!!! Hello :3   Heww!!! Hello :3 Icon_minitimeDum Iul 20, 2014 3:35 pm

Salutare forumistilor! Ma bucur sa va cunosc! gdg Numele meu este Ana, puteti insa sa-mi spuneti cum vreti desi cred ca cel mai usor e pe numele de nick rr
Sunt o fire destul de calma, insa in unele subiecte imi sare tandara repede rr Dge Sunt sensibila la anumite chestii deci gdg
Ascult ca si muzica rock + alte melodii , din alte genuri dar care sa-mi placa.
Imi place sa citesc. Chiar nu am gen preferat. Consider ca fiecare carte e frumoasa in felul ei insa nu suntem noi in stare sa o intelegem. gdg
Imi place sa-mi fac unghiile. Daaah <3 negru alb si albastru, oje care nu lipsesc din geanta mea Dge
Sper sa ne intelegem rr ^^
Sus In jos
Mikasa
Mikasa
feminin Rac Mesaje : 1513
Bani : 180797
Multumiri : 4
Varsta : 24
Localizare : Tumblr
Status : Bewitching medicine

Super-Fan Forum
Heww!!! Hello :3 Empty
MesajSubiect: Re: Heww!!! Hello :3   Heww!!! Hello :3 Icon_minitimeDum Iul 20, 2014 9:47 pm

Hei, buna, Ana! Bine ai venit pe forum!Eu sper sa ai parte de multa distractie, sa-ti faci cat mai multi prieteni si happy posting! ^_^ Si desigur, iti sugerez sa arunci o privire la regulament pentru a evita avertizarile!
Era sa uit, daca ai anumite nelamuriri sau probleme, nu ezita sa contactezi staff-ul! f 
Sus In jos
http://kmuiyato.tumblr.com/
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : &quot;Mai bine sa fii invidiat decat compatimit.&quot;

V.I.P
Heww!!! Hello :3 Empty
MesajSubiect: Re: Heww!!! Hello :3   Heww!!! Hello :3 Icon_minitimeDum Iul 20, 2014 11:38 pm

Bine ai venit pe forum Ana! Sper sa ai parte de o sedere cat mai lunga pe aici si sper sa te imprietenesti cu multe membre.
Have fun si daca ai nelamuriri nu exista.
:*
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
I, You and They
I, You and They
feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Mega-Fan Forum
Heww!!! Hello :3 Empty
MesajSubiect: Re: Heww!!! Hello :3   Heww!!! Hello :3 Icon_minitimeLun Iul 21, 2014 4:59 pm

Bine ai venit pe forum, surioara mea gdg))
Eu clar o sa-ti zic pe nick Dge Altfel o sa ma simt strigandu-ma pe mine.
So, sper sa ai o sedere cat mai lunga, sa iti faci multi prieteni si sa ramai cu multe amintiri frumoase. gdg
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
Continut sponsorizat


Heww!!! Hello :3 Empty
MesajSubiect: Re: Heww!!! Hello :3   Heww!!! Hello :3 Icon_minitime

Sus In jos
 

Heww!!! Hello :3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: User's place :: Nou Veniti-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015