AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Rough surrender - Pagina 2
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Rough surrender

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 29, 2014 7:32 pm

Rezumarea primului mesaj :

Leila :

Isi verifica pentru ultima data machiajul, imbracamintea. Purta o rochie rosie superba sexy care ii scotea corpul frumos in evidenta. Parul lung si blond-nisipiu ii cadea pe spatele gol, iar pantofii cu toc cui ii puneau mai in evidenta picioarele lungi si usor bronzate.
Lasase arma si tot ce tinea de fbi acasa. Mergea in mijlocul mafiei, nu putea sa aiba nimic la ea ce putea ii puna acoperea la indoiala. 
Coborase din apartamentul luxos in care locuia, taxi-ul asteptand-o. Spunand adresa clubului, ajunse in zece minute. Plati si cobori. Spre norocul ei nu era atat de multa coada si se strecura cu usurinta in club. Cu un mers elegant, usor pervers se indrepta spre bar.
- Wiskey, te rog. ii spuse barmanului, pe acel ton sexy al ei, privind in jur.
Sus In jos

AutorMesaj
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 30, 2014 2:56 pm

Ramase ca un fraier in mijlocul ringului de dans procesand fiecare cuvand care venise din partea fetei si ii ramasese in cap. Ah, la dracu! Ce sa faca? Sa stea cu tarfele alea care il aspeta ca niste catele in fiecare seara, in acelasi loc sau sa mearga la acea canapea afurisita si sa o mai traga inca o data in pat pe acea afurisita mina.
Maraie gutural dupa cateva minute de procesare, indreptandu-se catre canapeaua unde se afla micuta obranica, asezandu-se comod langa ea.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 30, 2014 3:02 pm

Zambi multumita cand acesta venise la canapeaua ei.
-Sa inteleg ca ma preferi pe mine in loc de tarfele alea?intreba lingandu-si buzele. Si cu cine am placerea pana la urma? Intreba, facandu-i semn barmanului sa le aduca  ceva de baut.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 30, 2014 3:16 pm

- Spune-mi Dan, iubire. Sau orice alt nume de alint. Sunt toate variantele posibile la dispozitia ta. Iar eu ... ? intreba prinzandu-i mana si incepand sa i-o mangaie delicat intre degetele sale. Sa inteleg ca esti o fetita care adora petrecerile, barbatii si adrenalina?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 30, 2014 3:23 pm

-Leila. Da,o poti lua si asa. Spuse zambin dulce.
Isi trecu la randul ei degetele peste mana lui,barmanul aducandu-le doua bauturi.
-Imi plac barbatii care stiu ce vor, si sunt ale unei singure femei. Nu ma incanta curvarii. Spuse calma.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 30, 2014 3:32 pm

- Si totusi, ai plecat cu un barbat care stiai ca este urmariti de toate femeile de aici si care avea cel putin 10 langa el, pe canapea. Isi trecu o mana prin parul acesteia, asezand o suvita dupa ureche si afisand un zambet larg, fermecator si plin de dorinta. Orice femeie ma vrea insa nu se stie care va fi ultima norocoasa .
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 30, 2014 3:40 pm

-Se mai intampla si greseli. Asta nu inseamna ca voi pleca cu tine si in seara asta. Ii spuse plictisita. Tin la principiile mele si nu facaceeasi greseala de doua ori. Continua.
Luase paharul de vin si gusta din acesta.
-Deci ce va fi tigrule? Eu sau tarfele?
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 30, 2014 4:12 pm

Dan marai agasat intinzandu-se cu tot trupul incet peste cel al fetei cautand sa isi apropie chipul si buzele catre cele ale lui Leila. Si cand intr-un final reusi sa le atinga si sa plasese un micut sarut gingas, reusi chiar sa si atraga sute de priviri catre el, majoritatea ale femeilor, furioase pe norocoasa.
- Ce zici sa mergem noi doi intr-o alta locatie ... ?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 30, 2014 6:16 pm

-Nu plec la un alt hotel cu tine. Ii spuse serioasa.
Dar totusi era amuzata de faptul ca il prinse asa usor.
-Unde vrei sa ma duci tigrule? Intreba muscandu-l de buza inferioara.
Isi linse apoi buzele indepartandu-l.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 30, 2014 6:24 pm

- Dar ti-am mai spus, petrec noaptea cu femeile, nu am casa mea. Isi lasa capul intr-o parte dezamagit ca inca credea ca minte. Bine, mintea, dar ea era doar o aventura ce ii pasa? Sau cauta sa ii ajunga pe sub piele ca sa castige de la el coliere si inele cu diamante.
- Haide, o indemna ridicandu-se. Mergem sa petrecem intr-unul dintre cele mai luxoase restaurante.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 30, 2014 8:51 pm

-Nu m-am nascut ieri si nici nu esti primu barbat care imi spune asta. Spuse dand usor de umeri.
Se ridica intr-un final platindu-si cosnumatia.
-Nu vreau un restaurant luxos. Vreau o cafea de la starbucks si eventual o plimbare in parc, daca nu te deranjeaza. Nu ma dau in vant dupa lux, am destui bani sa mi-l permit in fiecare concediu. Continua calma si ii zambi.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 30, 2014 10:41 pm

Dan stramba putin in sinea sa. Numai de parcuri nu ii ardea lui noaptea dar eh, atata timp cat o mai baga inca o noapte in pat, putea sa isi incerce si el rabdarea, nu?
- Si ... rupse dupa o periada buna de mers, cu ce te ocupi? Parcul era linistit. Pustiu chiar. Nu era niciun nebun pe acolo. Desigur, doar ei dar hai sa nu calculam. Imi pareai foarte obraznica iar cuvintele tale te descriu cam cuminte. Ma bagi in bezna.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 30, 2014 10:47 pm

Parcul era atat de linistit, incat o calma. Ii vazuse si gorilele in scurt timp, dar nu spuse nimic. Norocul ei ca se gandise la toate, altfel nu ar fi ajuns bine deloc.
-Sunt arhitecta. spuse dand usor din umeri, gustand din cafeaua ce o avea in mana. Nu ai vazut tot azinoapte . Sunt in stare de mult mai multe si cine stie, poate o alta data vei ajunge si legat de pat. ii spuse lingandu-si buzele pervers.
Stia ce sa faca in pat si cum sa il rasfete , dar daca ar fi facut chiar tot noaptea trecuta, nu ar fi rezolvat nimic.
-Sunt doua variante cum se va termina seara asta. Ori ramai cu mine si lasi curvele deoparte, ori pleci acum si nu o sa ma mai ai . Si crede-ma ti-as putea indeplini cea mai imposibila fantezie posibila. continua, dar tonul ei sunase serios.
Avea nevoie de o plasa de siguranta, pentru ca trebuia cu orice pret sa ajunga in casa lui, dar daca o tot tinea pe la hoteluri nu rezolva absolut nimic.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 04, 2014 8:48 pm

Dan cantari foarte atent fiecare cuvant scos de fata. Arthitecta? Hm, deci nu era chiar o usuratica fara minte.
- Credeam ca deja este clar varianta aleasa avand in vedere ca le-am lasat pe domnisoare singurele. Dar macar acum restul masculilor vor avea putin noroc. Si ai devenit arhitecta din placerea acestei meserii sau din placere de bani?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 04, 2014 8:50 pm

Chicoti incet, si se aseza pe leagan mai apoi.
-Placere de meserie. Familia mea si asa e bogata, deci bani am avut tot timpul. spuse dand usor din umeri.
Mintise doar cu locul de munca, in rest tot ce spunea era adevarat, mai mult sau mai putin. Asta depindea logic cum vor merge mai departe lucrurile.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 04, 2014 9:22 pm

- Bogata? Poate asta se mai explica de ce o arhitecta petrece timp intr-un club. Sau ai pus ochii pe patronul lui si nu reusesti sa se dezlipesti de el .. ? Evident, incepuse sa se unfle in pene de cand incepu sa dea cu presupusul despre el.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 04, 2014 9:25 pm

-Da, il ador pe patron. I-as indeplini si cea mai perversa fantezie posibila. spuse pe un ton ironic privindu-l. 
Nu era ea chiar atat de nebuna, dar totusi nu insemna ca nu putea sa il lase sa se umfle in pene, chiar daca nu avea de ce.
-Ai terminat sa te umfli in pene? intreba amuzata , leganandu-se.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 04, 2014 9:31 pm

- Hm ... ! Dar mie imi placea sa ma falesc ... marai Dan putin iritat asezandu-si corpul masim langa al fetei avand grija sa se aproaprie milimetric de chipul ei si sa isi frece nasul de al ei intr-un mod lent si pervers. Stiii ... mereu m-am gandit cum e sa ti-o tragi in cerul liber ... iar masculul meu mic oricum se trezeste... ar fi un moment numai bun.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 04, 2014 9:34 pm

-Si ce propui iubire? intreba amuzata, frecandu-si si ea nasul de al sau, lingandu-si mai apoi buzele.
Stia perfect ce vroia, dar logic astepta sa ii spuna pur si simplu, nu sa o ia cu povesti de adormit copii.
-Hmmm, pare ceva interesant. continua pe un ton ganditor in timp ce se retrase.
Se ridica brusc, asezandu-se in bratele lui, avand picioarele de o parte si de alta a lui acum.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 04, 2014 9:43 pm

- Hm , nu imi place sa fiu pus pe jar. Si nici sa fiu provocat cand am pofte. Sti, imi amintesc ca in camera de hotel nu ti-a placut si ai facut foarte urat. In parc, pe bancuta, afara, oare cum se va aplifica furia ta? Si tine minte, am scuza ca tu m-ai tentat.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 04, 2014 9:45 pm

-Mie imi place sa te pun pe jar si sa te provoc ...cand ai pofte. ii sopti la ureche pe un ton senzual.
Se freca usor de el, zambind in coltul gurii, simtindu-i foarte bine membrul. Se ridica brusc, doar cat sa il provoace.
-E mai amuzant cand esti pus pe jar. continua zambind si isi musca buza inferioara intr-un mod pervers, indepartandu-se de el.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 04, 2014 9:53 pm

Dan ranji malefil in contul turii, un plan infiltrandu-se in mintea sa genial de bolnava si malefica. Vrea sa ii vada casa? Pai bine atunci, o va vedea, dar va avea grija ca nu o sa ciripeasca vreodata ceva.
- Haide, ar fi cazul sa mergem, ii sopti la ureche in timp ce o prindea de mana si o tragea catre masina.
30 de minute mai tarziu Dan reusi sa parcheze in fata unui bloc unde detinea un apartament luxos pe numele unui mosneag. Siret, evident.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 04, 2014 9:55 pm

Nu intelegea unde o ducea. Il urma totusi, chiar daca nu mai se gandea in ce se baga, privind luung blocul ce se intindea in fata lor.
-Ce cautam aici? intreba.
Logic ca habar nu avea unde locuieste si se ruga sa nu fi banuit ceva legat de ea, ca altfel se ducea totul dracului. Cobori din masina impreuna cu el urmandu-l.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 04, 2014 10:11 pm

Dan nu raspunsese cand ii pusese adresata intrebarea. Insa se multumi doar sa ranjeasca si sa o traga dupa el pana la lift unde tasta etajul, 30 fiind un etaj cu o priveliste nemaipomenita.
Insa de cum usile glisante se inchisera, fata fusese impinsa de Dan in perete incepand sa o sarute si sa ii sfasie hainele de pe ea, lasand-o goala si fara lenjerie intima pe ea cand liftul anunta etajul 30.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 04, 2014 10:13 pm

Bine nu se asteptase la asa ceva si cini surprinsa de ceea ce facuse. La dracu la asta de ce nu se asteptase? Isi musca buza inferioara privindu-l cu ochii mari cand ii sfasiase la propriu hainele.
-Hainele mele!!! spuse usor enervata.
Nu mai avea altele si era a doua oara cand facea asa ceva, ceea ce o scotea din sarite, dar ii platise cu aceeasi moneda sfasiindu-i la randul ei camasa si il cam si zgariase pe piept.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 05, 2014 6:11 pm

Dan se prefacu ca nu o aude si ca nu ii pasa de fasiile cu care mai ramasese pe el, sau mai bine spus, cu cele care mai atarnau pe trupul sau masiv. Cu ea in brate, barbatul intra in apartamentul sau spatios si luxos cu picturi si vaze de milioane de dolari.
Stiind drumul si cu ochii inchisi, nu se mai osteni sa aprinda lumina, intrand direct in camera lui si asezandu-se cu fata in pat.
- Oh, numai de haine nu am eu grija acum ... .
Sus In jos
Continut sponsorizat


Rough surrender - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rough surrender   Rough surrender - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Rough surrender

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Special-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015