AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Asking the Devil, watch out, it s dangerous.
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Asking the Devil, watch out, it s dangerous.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Anne Marie.
Anne Marie.
feminin Fecioara Mesaje : 70
Bani : 101
Multumiri : 0
Varsta : 29
Localizare : in a dark, lonely place
Status : Love me? Great. Hate me? Even better. Don t know me? Don t judge me. Think you know me ?! U HAVE NO IDEA!

New Membru
Asking the Devil, watch out, it s dangerous. Empty
MesajSubiect: Asking the Devil, watch out, it s dangerous.   Asking the Devil, watch out, it s dangerous. Icon_minitimeSam Sept 20, 2014 5:34 pm

Bun. Cum sunt nouă și nimeni nu mă cunoaște am deschis acest topic și aștept să-mi puneți orice fel de întrebare, voi fi cât se poate de sinceră will
Sus In jos
Alina
Alina
feminin Pesti Mesaje : 3190
Bani : 567313
Multumiri : 129
Varsta : 28
Localizare : in borcanul cu dulciuri :)
Status : i miss you..(x3) I love you (x3) ..

Extra-Fan Forum
Asking the Devil, watch out, it s dangerous. Empty
MesajSubiect: Re: Asking the Devil, watch out, it s dangerous.   Asking the Devil, watch out, it s dangerous. Icon_minitimeSam Oct 11, 2014 4:33 pm

1. De cati ani stai pe forumuri?
2. De cat timp practici rpg?
3. Ce hobyuri ai?
Asking the Devil, watch out, it s dangerous. 102l0co
Sus In jos
Anne Marie.
Anne Marie.
feminin Fecioara Mesaje : 70
Bani : 101
Multumiri : 0
Varsta : 29
Localizare : in a dark, lonely place
Status : Love me? Great. Hate me? Even better. Don t know me? Don t judge me. Think you know me ?! U HAVE NO IDEA!

New Membru
Asking the Devil, watch out, it s dangerous. Empty
MesajSubiect: Re: Asking the Devil, watch out, it s dangerous.   Asking the Devil, watch out, it s dangerous. Icon_minitimeDum Oct 12, 2014 12:35 am

1. Aveam 9-10 ani când am intrat prima dată pe un forum anime, iar acum am 20 *ce trist, sunt o babă*, deci în jur de 10.
2. De RPG m-am apucat pe la vreo 13
3. Hobby-uri păii... muzica e ca un hobby pentru mine, știu câteva chestii la chitara și așa. Și literatura, îmi place să scriu proze și într-un timp scriam și poezii... și îmi place și să pictez/ desenez foarte mult. Am mai multe în orice caz rr
Sus In jos
Dizzie
Dizzie
feminin Taur Mesaje : 7386
Bani : 261863
Multumiri : 117
Varsta : 26

Mega-Fan Forum
Asking the Devil, watch out, it s dangerous. Empty
MesajSubiect: Re: Asking the Devil, watch out, it s dangerous.   Asking the Devil, watch out, it s dangerous. Icon_minitimeMier Oct 15, 2014 8:02 pm

4. Lucrezi in PS? Daca da, de cat timp?
5. Care este filmul tau preferat?
6. Exista cineva care te-a facut sa iti schimbi viata si sa iei cea mai importanta decizie?
Sus In jos
Anne Marie.
Anne Marie.
feminin Fecioara Mesaje : 70
Bani : 101
Multumiri : 0
Varsta : 29
Localizare : in a dark, lonely place
Status : Love me? Great. Hate me? Even better. Don t know me? Don t judge me. Think you know me ?! U HAVE NO IDEA!

New Membru
Asking the Devil, watch out, it s dangerous. Empty
MesajSubiect: Re: Asking the Devil, watch out, it s dangerous.   Asking the Devil, watch out, it s dangerous. Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 8:50 pm

4. Da, lucrez de mult, dar am avut o pauză destul de mare. Am început undeva tot pe la 13 când m-am apucat de rpg parcă să zic... și am făcut o pauză de la 15 mai spre 16 ani până la 18 așa xD complicat
5. Am 2 care se situeaza pe primul lot Hitman: Pure evil și Pirrates of Carribean
6. Nu, cel puțin deocamdată nu
Sus In jos
Continut sponsorizat


Asking the Devil, watch out, it s dangerous. Empty
MesajSubiect: Re: Asking the Devil, watch out, it s dangerous.   Asking the Devil, watch out, it s dangerous. Icon_minitime

Sus In jos
 

Asking the Devil, watch out, it s dangerous.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
»  "Devil's Awakening" ("Akuma no Ribidō")

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: User's place :: Interviuri-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015