AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Easy way out
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Easy way out

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeDum Oct 19, 2014 8:48 pm

Anna : 
Venise cu un scop in New York. Nu se gandise vreodata ca va ajunge aici, dar se pare ca nu avusese incotro. Imbracata intr-o rochie superba neagra, tocurile ei atrasera atentia in hotel. Era ciudat felul in care era privita, dar nu ii pasa acum. 
Ajunse la receptie si isi inchiera o camera pentru urmatoarele zile.Noul ei apartament era inca in lucru si mai avea ceva de asteptat pana ce se putea muta si neavand ce face, a trebuit sa stea la hotel.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeDum Oct 19, 2014 9:18 pm

Se afla pe unul din fotoliile sale pufoase si confortabile. Apartamentul arata mai bine ca niciodata de cand chemase o firma care sa il vopseaca si sa il decoreze putin. Evident, il costase cateva milioane bune, dar Hey! ... acum privea casa cu alt aspect. Parea mult mai scumpa si mai placuta.
- Dan la telefon! tupa acesta cand telefonul isi facusese simtita prezenta. Ce mai e acum?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeDum Oct 19, 2014 9:22 pm

Batea usor cu unghile in receptie in timp ce astepta. Nu stia ce naiba dura atat de mult ca sa isi primeasca afurisita aceea de cheie de la camera. Vroia sa ajunga odata, sa faca un dus cald si eventual sa se mai uite peste contracte.
Avea de munca, iar faptul ca statea la un hotel o incruca destul de rau. Ofta incet, privindu-l pe receptioner ce vorbea cu cineva la telefon , spunand ceva ce ii atrase acesteia atentia, dar o lasa balta. Nu merita acum sa isi bata capul cu probleme de genul.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeLun Oct 20, 2014 1:10 pm

Tranti telefonul nervos. Era deja prea mult sa ii apara incidente neplacute intre betivii care plateau avere ca sa stea in hotelul sau si cei care veneau in vacante dorind sa se simta bine.
Sa ii ia naiba de nu ii dau afara! tipa acesta nervos in mintea sa.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeLun Oct 20, 2014 1:52 pm

-Primesc camera aceea azi? intreba blondina usor nervoasa.
Avea mult de munca, iar in acele conditii nu va termina cel putin pana la miezul noptii si asta o enerva si mai rau. Isi linse usor buzele, dar nervii continuau sa i se citeasca pe chip.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeMar Oct 21, 2014 12:06 pm

- Imi cer scuze, domnisoara, se balbai acesta dorind sa se scuze si sa nu aiba si din cauza ei probleme. Destul avusese cu seful si rista sa fie concediat in scurt timp la cate probleme avusese
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeMar Oct 21, 2014 12:19 pm

-Nu e nici o problema. spuse calma, desi doar calma nu era.
Dar, observa ce speriat era si chiar nu ii ardea de asa ceva acum. Tocmai acum. Intr-un final primise cheia de la camera si cand blondina o luase spre lift, se lovise de cineva, spacand astfel dosarul si toate foile imprastiindu-se.
-Oh, imi pare rau. spuse aceasta, incepand sa adunse foile oftand.

off : ma gandeam sa se loveasca de Dan ca deh gdg)
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeMier Oct 22, 2014 8:53 am

Mergea alergand mai mult pe coridorul care la ora asta nu e mai deloc populat. Si poate chiar si din cauza asta devin neatent si ma trezesc lovind o persoana. Mai exact o femeie.
Observ cum dosarele si hartie mi se imprastie pe jos iar ea da sa le aduna.
Oh nu! Barbatia mea nu te lasa s faci asa ceva! strig in mintea mea, asezandu-ma in genunchi si strangand repede hartiile fara sa mai realizez ca i-am luat si una din foile sale.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeMier Oct 22, 2014 12:20 pm

Continua sa isi stranga hartiile si ofta incet. Nu se uita daca luase toate foile. Se ridica si pleca mai apoi spre camera ei.
Lasase hartiile pe pat si se schimba in ceva comod, adica lenjeria neagra si un halat scurt din satin. Deschise sticla de vin si ofta incet.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 5:50 pm

Intra inapoi in biroul sau de la penultimul etaj care ii oferea o priveliste de milioane spre Manhattanul aglomerat.
Punand hartiile pe masa, Dan incepu sa le rascoleasca cautand unul dintre actele pe care trebuia sa le semneze, insa in timp ce cauta foaia, barbatul se opri privind o hartie care ii atrase atentia si care nu ii apartinea. "Anna Alvez ". Cine naiba era tipa? Hartia era o chitanta de la o camera, nu de la ce trebuia el sa semneze in acea zi. Oare i-a dat idiotul de receptionist aiurea? Sau ... oare e tipa de care , adica, care se lovise de el?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 5:58 pm

Cautase prin hartii si culmea, chiar chitanta nu o mai gasise. Incepuse sa se enerveze la propriu. Avea nevoie de acea bucata de hartie, pentru lucru bineinteles, decontandu-i si toate cele si ca dovada, ca chiar fusese acolo.
-Oh, zi idioata. marai aceasta, intorcand toate dosarele si cautand-o, facand o dezordine in intreaga camera,dar cel mai rau era ca , combinase urat dosarele, iar asta ii va lua pe putin o noapte sa le refaca asa cum erau.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 6:03 pm

Ora 9.30 indica telefonul sau cand termina cu ultima hartie de semnat. Statatea mult intr-o zi, de la 9-9.30 pana pe la 9-10 seara dar macar stia ca pentru urmatoarele 3-4 zile avea sa fie liber. Apoi iar o zi lunga cu hartii si multa cafea. Dupa ce facu ordine si puse totul la loc observa ca pe birou nu mai ramasese decat chitanta care nu avea ce cauta la el. Uitandu-se la numarul camerei, Dan se gandi sa o dupa. Poate cu putin noroc apartinea chiar acelei fete sau oricarei alta. Frumoasa sa fie. Si rea.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 6:06 pm

Incepuse sa faca dosarele, bucurandu-se de paharul ei de vin ce il avea in mana stanga acum. Macar nu incurcase cazurile atat de rau pe cat se speriase, ceea ce era totusi in avantajul ei . Ofta incet, lasand hartiile deoparte, iar in camera, creease o atmosfera ceva mai intima, plus ca afara se inserase, iar ea imbracata sexy.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 6:13 pm

Ajunse in fata camereu cu pricina veridicand inca o data numarul, apoi cioconi sperand sa deschida repede cineva si sa nu astepte prea mult. De preferat o fata. Poate sa intarzie, dar macar sa se dezbrace in acel timp... isi spuse acesta perfers in mintea sa, ranjind prosteste si asteptand sa se deschida usa.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 6:17 pm

Auzise bataile in usa, crezand ca e room-service, Anna nu se mai chinui sa se schimbe in ceva mai decent. Lasase paharul pe masa si merse sa deschida usa. Ramase suprinsa, vazandu-l acolo pe tipul de care se ciocnise.
-Da? intreba aceasta, asteptand totusi o explicatie, dar apoi vazuse chitanta din mana lui, cu numele ei. Aia e a mea. continua , intinzand mana vrand sa o ia.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 6:20 pm

Dan se intoarse cu privirea cand auzi usa deschizandu-se, fiind lovid de imaginea fetei intr-o tinuta nu prea - deloc - decenta. Mama mia! cred ca imi zvagneste membrul! isi reprosa acesta incercand si reusind cu greu sa isi ia ochii de la lenjeria ei care se vedea ca naiba prin acea panza.
- Am ... da, asa credeam si eu, altfel nu ar fi venit la o alta usa inmanand o chitanta care nu apartine acelei persoane.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 6:22 pm

-Aha. Mi-o dai? intreba tanara.
Se referise la chitanta, bineinteles, dar iesise total altceva. Mult prea pervers din gura ei. Schita totusi un mic zambet, asteptand sa isi primeasca chitanta, desi se vedea ca barbatul nu avea de gand sa se grabeasca deloc.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 6:26 pm

Dan clipi pret de cateva secunde gandindu-se ca fata realizaze sensul in care s-ar mai indreptat afirmatia ei. Oh, printesa, ti-as da-o chiar aici, in prag sa o lingi putin.
- Ce sa iti ofer ... ? intreba acesta rezemandu-se de tocul usii si punand mana cu foaia la spate. Afirmatia ta are doua sensuri, cel putin pentru urechea mea.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 6:29 pm

-Chitanta, si mai vedem noi legat de celalat sens. ii spuse pe acel ton senzual al ei cu accentul de rusoaica.
Cum el se rezema de tocul usii, erau mult mai aproape acum, iar ea nu se putu abtine sa nu se apropie si sa nu ii sopteasca la ureche.
-Daca vrei sa imi dai si altceva, se poate rezolva.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 6:33 pm

Dan zambi satisfacut cand auzi asa cuvinte senzuale. Nu ar fi crezut ca fata ceda asa usor, insa la cum era imbracata, se vedea ca ar fi acceptat pana si cu baietelul de la room-service.
Oh, dar baiatul lui nu se compara cu musculosul meu !
Ii intinse foaia, schitand un zambet fermecator, facand apoi un pas brusc si, lipit acum de ea, Dan ii prinse talia tragand-o usor spre perete.
- La o asa primire ... cine ar refuza?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 6:43 pm

Il privi cand se lipise atat de brusc de  ea, iar  mana ei se puse pe pieptul sau.
-Multumesc, dar nu am zis ca vorbesc serios tigrule. Ce zici sa intri la un pahar de vin si vedem unde ne duce seara mai departe. Spuse indepartandu-se de el.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 6:55 pm

Inchise usor usa, facandu-i cu ochiul fetei si gandindu-se in cate pozitii ar putea sa o puna.
La naiba! Daca nu scapa de imaginea ei goala ar fi insemnat ca in scurt timp, ori ejacula in pantaloni ori pe pielea ei. Si sa fie al naibi daca stia cum sa scapa din acea rusine in cazul in care si-ar fi dat drumul in pantaloni.
- Pai, presupun ca ne vom distra pe cinste in aceasta seara.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 6:56 pm

-Vom vedea. spuse schitand un mic zambet.
Luase inca un pahar si ii turna si lui vin, intinzandu-i paharul.
-Mi-ai cam salvat viata tigrule, am cautat chitanta aia in toate dosarele. spuse luandu-si paharul ei de vin, avand acel zambet senzual pe buze si privindu-l.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 7:10 pm

Lua paharul multumind cu un zambet plin de farmec. Aruncase o scurta privire la sticla, realizand ca inca era cea care o primeau oapetii la cazare. Era un gest pe care putine hoteluri, dar desigur, cele mai rafinate ofereau ceva. Multi opereau simbolic, insa acel mic obiect te atragea. Insa la naiba, cui nu ii place o sticla de tarie?
- Pai ma bucur ca am salvat o domnisoara la ananghie.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitimeJoi Oct 23, 2014 7:13 pm

-Sa nu exageram. surase aceasta.
Se aseza pe canapea, stand picior peste picior.
-Banuiesc ca nu te deranjeaza absolut deloc daca nu ma schimb, asa ca , cu cine am placerea? intreba pe acel ton al ei usor rafinat.
Da, Anna putea fi mult mai rafinata decat iti inchipuiai nu deageaba venise tocmai in New York.
Sus In jos
Continut sponsorizat


Easy way out Empty
MesajSubiect: Re: Easy way out   Easy way out Icon_minitime

Sus In jos
 

Easy way out

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

 Subiecte similare

-
» Keo - Take It Easy feat. Dru (videoclip)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Special-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015