AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Who knows what gonna happend to us - Pagina 5
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Who knows what gonna happend to us

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 24, 2014 4:17 pm

Rezumarea primului mesaj :

Beckah-Lissa :

Se trezi din nou singura. Era deja obisnuita, ca Dan sa plece pe cand ea se trezea sa mearga la lucru. Logodirea lor, era strict din interes, din partea amandurora bineinteles, dar uneori se plictisea si ea sa se tot prefaca.
Privi usor dezgustata inelul ce stralucea pe mana dreapta, facand-o sa se strambe, ridicandu-se intr-un final din pat. Chiar daca avea tot ce ii trebuia ( locuind in lux ) , certurile cu Dan erau din ce in ce mai urate.
Facuse un dus cald, se schimba in ceva comod pentru lucru si pleca mai apoi. Lucra la criminalistica, ce ii ocupa mai tot timpul, dar macar nu statea inchisa in casa alaturi de el. Erau amandoi liberi, sa faca orice doresc.
Sus In jos

AutorMesaj
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:01 pm

Ofta prelung punand micutul pe pat si ridicandu-se cat de incat putu, dorind sa mearga in living dupa ea caci constiinta era afurisita dar cam avea mereu dreptate. Credea ca avea sa o gaseasca incercand sa doarma, plina de nervi, insa spre surprinderea lui, nu fusese deloc asa mai ales ca intrase incet in living si clar nu il simtise pentru ca draga de ea continua sa se satisfaca singura.
- Hm ... rupse acesta tacerea. Sa ofer o mana de ajutor?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:03 pm

Tresari ca naiba cand ii auzi vocea si se ridica pe jumatate oprindu-se din tot ce facea.
-Cand vine vorba de sex imediat sari. spuse aceasta, dand cu perna dupa el. De ce naiba iti mai pierzi timpul cu mine? Poti avea orice femeie vrei, de ce eu?
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:08 pm

Prinmise perna direct in fata insa nici nu se chinui sa o prinda sau sa se fereasca. Evident , o lasa sa cada pe podea, la picioarele sale fara sa ii mai dea ei importanta.
- Hm ... pai sa vedem ... sopti acesta pe un ton sexy incepand sa se plinbe prin camera ca o felina. Pentru ca este tu, pentru ca niciodata nu mi-ai vrut bani. Pentru ca am un copil cu tine ... sopti facand o pauza si privind un bibelor de pe un raft, mai mult ca sa creeze suspans. Pentur ca, de 4 ani, desi m-am culcat cu atatea, nu am reusit sa te scot din cap si din sange? Sa mai continui?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:10 pm

-Oh, la dracu. sopti aceasta.
Se ridica de pe canapea, mergand la acesta si il prinse de camasa, sarutandu-l pur si simplu. Stia ca avea sa regrete a doua zi, dar ii fusese de ajuns sa ii spuna ca de patru ani nu a putut sa o scoata din minte. 
Il musca senzual de buza inferioara, lipindu-se de el. Parca erau doi nimfomani, dar nici ca ii pasa. Ii desfacu camasa, lasand-o sa cada pe jos, degetele ei plimbandus-e pe pieptul lui.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:14 pm

Fusese luat prin surprindere. Nu se asteptase sa ii sara asa brusc, insa sa fie al naibii daca regreta ca ii reusise fara sa vrea.
Si pentru ca fusese dintotdeauna un barbat hotarat, Dan nici nu mai apuca sa se gandeasca si o si ridica in brate trantindu-se cu ea pe canapea - unde avea sa se si trezeasca dimineata urmatoare-, incepand sa isi faca actul de imperechere si sa se asigura sa ii resatura tot corpul.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:17 pm

Isi lasase capul pe spate, gemand adanc de placere, simtind fiori in tot corpul. Ii lipsise acea atingere, plus ca spre deosebire de el, bruneta nu se mai culcase cu nimeni. Dar astea erau detalii ce tineau de ea doar.
Isi musca buzele, incercand sa faca cat mai putin zgomot, sa nu il trezeasca pe Silas.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:21 pm

- Daca.aud.vreun.geamat... se chinui acesta sa sopteasca cuvintele, printre sarutarile pe care i le lasa pe trup, promit.ca.am sa te duc in baie si am sa te bat la fund, tare. tare.tare. Da ?
Evident ca daca ea nu se abtinea si nu isi inghitea gemetele avea sa isi dea si el drumul, atat la orgasm cat si la gura.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:23 pm

Dimineata se trezise pe canapea, in bratele lui Dan cu camasa acestuia pe ea si Silas stand cu ursueltul in mana, privindu-i zambitor. Tresari pe moment, realizand ce se intamplase cu o seara inainte.
-Imi e foame. spuse micutul.
-Iti pregatesc imediat micul de jun, puiule. Du-te spalate pe dintisori da? ii spuse.
Silas dadu afirmativ si pleca, iar bruneta il scutura pe Dan sa se trezeasca odata.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:27 pm

Dan scoase un marait dezaprobator dorind sa se intoarca cu spatele si sa isi continuie somnul cel dulce pe pare il avea.
- Inca cinci minutele ... mormai cautand cu mana incercand cica sa gaseasca perna si sa o puna in cap, sau eventual, sub cap, insa nu gasi evident nimic si cum ii era somn nici nu dorea sa deschida ochii.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:30 pm

-Dan, ridica-te odata. Silas e treaz si nu si-a vazut parintii tocmai intr-o pozitie favorabila. spuse aceasta tragand de el sa se trezeasca odata
Incheie camasa acestuia, dandu-se jos si luandu-si pe ea bikinii negri.
-Daca nu te ridici arunc apa pe tine. il ameninta tanara mergand in bucatarie sa puna de cafea si sa faca micul de jun.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:33 pm

Evident ca tot ce auzise din discursul ei fusese numai cuvinte de neinteles iar dragul de el adormi la loc in mai putin de 5 minute, gol pusca, dar cu fata in jos, pe canapea in plina dimineata.
Fusese obosit dupa ce, la ora 1 noaptea aproape, se chinuia sa si-o traga cu Beckah cat mai silentios posibil.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:36 pm

Luase un pahar cu apa se intoarse in living si arunca apa pe el , fiind si asa rece.
-Te-am avertizat. Imbraca-te odata si nu te mai comporta ca un copil. ii spuse serioasa.
Se intoarse la timp, sa il ia pe Silas in brate, mergand cu acesta in bucatarie. Il aseza la masa, punandu-i cerealele in fata si un pahar cu suc de portocale.
-Cum ai dormit, puiule? intreba aceasta.
-Biine. De ce tu si tati erati pe canapea?
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:39 pm

Marai negru de furie cand simti apa trezindu-l din somnul mult prea dulce. Se resemna insa la timp si isi lua hainele pe ele, sau ceea ce mai gasea caci camasa habar nu mai avea pe unde este, nestiind cine este adevaratul hot. Se bultumi astfel doar cu jumatatea de sus, intrand in bucatarie somnoroc si ud.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:42 pm

-Tati si eu am mai stat de vorba aseara si am adormit pe canapea. ii explica bruneta.
Schita un mic zambet si ii dadu un prosop lui Dan sa se stearga si cana de cafea.
-Ma bucur ca te-ai trezit. spuse aceasta usor ironica.
Silas isi privi tatal cu entuziasm.
-Tati de ce nu locuiesti cu noi?
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:47 pm

Dan lua cana si profopun incepand sa le faca pe amondoua deodata.
- Dar bineinteles ca stau cu voi, puiule. Doar ca tati pleaca de dimineata la munca iar tu inca dormi puiule, incerca Dan sa il lamureasca. Era un copil de 4 ani pana la urma, cat de greu era sa il minti!?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:51 pm

-Dar e dimineata si tu si mami erati pe canapea imbratisati. incerca copilul sa se lamureasca.
Bruneta il privi pe Dan calma si il trase mai deoparte.
-Nu locuim impreuna Dan...si oricum nu o putem tine asa la nesfarsit. La un momentdat o sa te saturi sa tot fugi dintr-un loc in altul. ii spuse bruneta sincera privindu-l in ochi.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:54 pm

Dan o asculta insa evident nu comenta nimic, revenind la masa langa baiatul sau.
- Puiule, tati are liber de la serviciu sambata si dumina. Adica in acesta doua zile, tati este acasa cu tine, pregatit de joaca! La naiba cu Beckah! Stia si el ca nu locuiau impreuna, ce trebuia sa ii mai aminteasca si ea si sa riste sa auda Silas?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 9:58 pm

-Pot sa ma uit la desene? intreba si il imbratisa pe Dan.
-Sigur. ii spuse bruneta, lasandu-l sa mearga sa se uite la televizor. Nu mai putem risca asa, Dan . Daca Silas s-ar fi trezit noaptea trecuta cum naiba ii explicam ce facem? Mi-a fost dor de tine, am visat la noaptea asta in ultima vreme, dar am ajuns odata ranita si cu un copil nu vreau sa o mai patesc si a doua oara. Asa ca gandestete bine din viata cui vrei sa faci parte. 
Avea o voce trista, dar macar era sincera. Inca il iubea, asta era logic, dar nu era jucaria lui atunci cand i se scula. Stranse bolurile si incepuse sa spele mai apoi vasele.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 10:02 pm

- Fugi si uita-te pana vin, ca dupa ... sopti acesta incercand sa il faca sa rada. La naiba, Beckah! credeam ca era clar in viata cui vreau sa fiu odata ce am pasit pe usa ta urmatoarea zi dupa cea in care am venit sa te vad! Nu poti sa stai asa! E copilul meu! Copilul nostru! Chiar nu vreau sa creada ca tatal sau se duce noaptea in alte locuri dar numai in patul sau nu! Beckah!... Ma asculti?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 10:07 pm

Lasase farfuria sa ii alunece din mana, intorcandu-se spre el.
-Ma vezi ca nu te ascult? E copilul nostru ai dreptate si ai tot dreptul sa faci parte din viata lui. Am stat patru ani de zile singura Dan, asteptand momentul in care o sa apari . Si stii ce am simtit atunci cand te-am vazut la usa in ziua aceea? Ca inca mai erau sentimente, chiar daca nu am mai vorbit, nu ne-am mai vazut si asa mai departe. Nu e vorba in patul cui ajungi, niciodata nu ai fost doar in patul meu si ai zis si tu aseara, te-ai culcat cu destule in ultimii patru ani si Silas te vede ca si eroul lui, dar asta nu inseamna ca te-am iertat pentru tot ce s-a intamplat.Am pierdut tot, am sacrificat tot pentru a avea ce am acum , doar ceea ce ai lasat tu in urma nu am putut reface niciodata. ii spuse simtind cateva lacrimi pe chip.
Nu era sigura de ce plangea, dar asta simtea in acele momente.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 10:11 pm

Dan o asculta inchizand ochii din cand in cand simtind cat de vinovat era .
Se repezi catre ea tragand-o intr-o imbratisare de usor dorind sa o opreasca din posibilul plans.
- M-am culcat cu destule insa nu pentru ca te-am uitat, ci pentru ca doream sa te uit ... imi erai peste tot in cap. Orice faceam si ori unde mergeam te aveam in cap, in minte, te vedeam ... simteam ca inebunesc stiind ca in seara aia am cedat nervos pe singura persoana care nu s-a dat la mine pentru ceea ce aveam in portofel si in pantaloni.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 31, 2014 10:15 pm

Isi musca buzele, lasandu-si capul pe umarul sau.
-Oricat de rautacios suna, ai cam meritat ce ai patit dupa ce ne-am despartit. sopti. 
Isi ridica privirea spre el, mangaindu-i obrazul usor.
-Stii, am putea locui pe bune impreuna. Silas sa aiba o familie normala intr-un final si noi..poate ca vom reusi sa refacem tot ce am pierdut. ii spuse blanda.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 01, 2014 11:49 am

- Am putea incerca, nu? sopti ridicandu-i fata cu palmele si privind-o bland si rugator. Chiar avea nevoie de ea langa el. Era singura sansa sa poata sa revina el, cel care putea sa doarma si sa faca ceva fara sa viseze intr-un o femeie cu ochii deschisi. Silar ar adora noua casa pe care al muat-o. Are o gradina imensa.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 01, 2014 11:54 am

-Sigur. sopti aceasta si zambi incet.
Il saruta incet, simtind acei fiori placuti in tot corpul, simtindu-se atat de bine in bratele lui. Rupse sarutul in momentul in care nu mai avusese aer, Silas pasind entuziasmat in bucatarie.
-Melgem la cilc?
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 01, 2014 12:13 pm

Dan se intoarse catre micutul lui baiat care se parea ca inca incalcea cuvintele.
- Circ, tati, circ, il corecta acesta luandu-si baiatul in brate si iesind cu el pe hol incepand sa il gadile. Pai nu aveam in oras tati inca nici un spectacol care sa se tine in aceasta saptamana. Nu ai vrea sa mergem la gradina zoologica?
Sus In jos
Continut sponsorizat


Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Who knows what gonna happend to us    Who knows what gonna happend to us  - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 

Who knows what gonna happend to us

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Special-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015