AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
One milion dollar baby - Pagina 2
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 One milion dollar baby

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 12:22 pm

Rezumarea primului mesaj :

Rebeckah:
-Esti sigura de asta? intreba Mike, privind-o serios.
-Nu am fost mai sigura in viata mea...spuse bruneta, simtind totusi un gol in stomac.
Ajunse in biroul cu pricina, unde semnase un contract, dezgustata totusi de ce vazuse. Va primi un milion de dolari, ca sa se vanda unui tip pentru operatia tatalui ei. 
Poate ca era nebuna pentru ceea ce facea, dar viata cerea si sacrificii, iar ale ei erau mai presus de orice se pare. Isi musca buza inferioara, mergand in camera cu pricina unde se schimbase.
Mai mult era dezbracata de cat imbracata, simtind mana idiotului de patron pe abdomenul ei cand ii puse acel numar, de parca era un obiect gata de vanzare. Ii dadu peste mana, urcand langa celelalte tipe pe scena aceea improvizata. Nu putea vedea clientii, doar pe ea se vedea si ii venea sa isi dea singura palme.
Decazuse destul de rau din cauza asta, dar mergea pe ideea ca isi va salva astfel tatal.
Sus In jos

AutorMesaj
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 3:42 pm

- Bun ... ia loc, ii arata acesta canapelele si fotoliile din sufragerie. Dupa ce bau si arunca doza la cos, veni si el si se tranti pe un fotoliu din fata ei. Regulile. Cand am pofta si cer satisfacere sau partida, am pretentia sa te conformezi si sa-ti incepi partea. Cand cer subtil sa taci in fata unor straini, am pretentia sa ma asculti si sa nu ma faci de rusine. Si mai am pretentia sa dormi goala si sa te fatai goala prin camera. In rest poti face orice vrei. Numai sa nu te lingi cu alti barbati. Daca vrei ceva anume de mancare, apelezi la bucatareasa. Cand vrei sa-ti cumperi ceva, secretara mea te va ajuta. Clar?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 3:44 pm

Se aseza pe canapea, privindu-l calma ascultandu-l. 
-Bine. spuse, inghitindu-si acel nod din gat.
I se pareau absurde regulile lui, dar nu avea ce face in privinta asta. Pentru el era se pare important sa fie in control, iar bruneta se supunea neavand ce face.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 3:49 pm

- Bun. Raspunse scurt ridicandu-se si incepand sa urce scarile dandu-si sacoul jos. Te astept in pat! Spunand astea, Dan urca in camera dezbracandu-se si ramanand efectiv doar in boxerii lui de firma. Dupa ce isi aranja hainele in dressing, acesta se tranti in mijlocul patului facandu-se comod.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 3:51 pm

Mai statu cateva clipe pe loc, calmandu-se inainte sa ajunga si sa faca un scandal, ca mai apoi sa urce si ea in dormitor. Ajunse langa pat, dar ezita. Se vedea lucru asta doar prin felul in care vroia sa ii faca pe plac, dar nu prea.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 4:03 pm

Se ridica in fund cand o vazu venind langa pat. Intinse mainile catre ea si prinzand-o tandru de dupa mijloc, o trase in pat peste el. Cu miscari rapizi si precise, Dan ii dadu jos carpele care le avea pe ea, lasand-o astfel in toata goliciunea ei expusa, goala langa el.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 4:05 pm

Nici nu apucase sa reactioneze, dar cand se vazuse goala in fata lui, obrajii ei capatasera o culoare trandafirie si isi lasase privirea in jos, muscandu-si buzele. Putea spune totusi, ca fusese mai bland ca ultima data cand o trase dupa el. 
Isi acoperi o mana cu sanii, privind in alta parte.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 4:08 pm

- Ei, haide! Din acest moment o sa impartim acelasi pat, aceeasi cada, aceleasi asterturi iar in curand madularul meu va fi in tine, iar tu te ascunzi? Hai ... sopti prinzand usor mainile fetei si indepartandu-le, punand apoi repede palmele pe cei doi sani naturali si adorabili. Esti frumoasa ... incep sa cred ca ai meritat banii.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 4:10 pm

-Spre deosebire de tine, eu nu sunt curva sa iti sar in pat. spuse bruneta usor suparata.
Isi musca buzele, ridicandu-si privirea spre el fara sa spuna ceva, sau sa aiba vreo reactie cand isi puse mainile pe sanii ei.
-Merci...
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 4:14 pm

- Uneori cura ta cred ca vorbeste fara sa mai realizezi ... sopti la urechea acesteia strangand apoi brusc si brutal de cei doi sani destul de fragili. Cand o sa-mi bag membrul in tine, singurul cuvant pe care o sa-l mai poti scoate este numele meu. O sa te duc pe culmile fericirii si o sa te fac sa-ti dai drumul iar apoi o sa vi singura sa imi ceri.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 4:17 pm

Icni, dandu-i peste maini apoi.
-Nu e adevarat. Niciodata, dar niciodata nu o sa ma rog de tine sa imi oferi placere. ii spuse suparata.
Se intoarse cu spatele la el, muscandu-si buzele si tinandu-si mainile in san.
-Nu ma poti face sa nu iti comentez, cand te comporti ca un misogin.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 5:03 pm

- Chiar nu iti place sa ti gurita inchisa? mormai acesta intinzandu-se in pat si tragand-o cu piciorul peste el. Ai noroc ca imi este somn, insa maine este sambata ai sunt liber. Si ghici ce? Ne vom distra de minune noi doi ... !
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 5:06 pm

-Doamne, te rog sa mor in somn. spuse aceasta ironica.
Ofta incet, stand peste el, neavand incotro se pare si inchise ochii. Vroia sa doarma in sfarsit. Era obosita si avea nevoie de somn, nu de el ca sa ii frece nervii.
Dimineata venise repede, iar bruneta se trezise prima. Se strecura jos din pat, mergand asa goala in baie , dand drumul la apa in dus si intrand sub jetul cald de apa.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 5:10 pm

Dimineata se trezi singur si sa dea naiba de nu fusese un soc. Prima oara avusese impresia ca fugise sau cine stie ce incercase sa faca insa, se linisti cand auzi apa in baie curgand. Sper doar ca nu este inecata, altfel s-au dus dracu cei o mie de dolari ai mei.
Intra in baie fara sa mai bata si o gasi pe fata vie, in cada asa ca se gandi de ce sa nu intre si el? Si fara sa mai astepte invitatie, pur si simplu intra in cada peste es.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 5:14 pm

-Tu nu ai putin respect ?! intreba aceasta nervoasa.
Vroia totusi intimitatea ei, dar se pare ca nu o va mai avea. Ofta si isi inchise ochii pentru cateva clipe, privindu-l apoi.
-Mersi de intimitate, esti un dragut. ii spuse suparata .
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 5:20 pm

Dan se incrunta la fata simtind cum dimineata lui se facea de cacao doar din cauza ei.
- Asculta la mine, micuta printesa care se crete inocenta si cu gura mare, marai prinzand-o de gata si tragand-o cu fruntea langa el. Am platit un milion de dolari ca sa te detin timp de 2 ani! Nu stiu daca te-ai bagat singura in afacerea tipului sau te-a adus el, insa imi aparti timp de 2 ani si asta inseamna ca pot sa fac orice vreu cu tine. Ti-as sugera sa-ti ti gura si sa nu-mi mai stri dimineata. E.baia.mea, casa.mea si, esti.a.mea! accentua acesta ultima propozitie strangand-o mai tare de gat, vizibil nervos.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 5:22 pm

Inghiti in sec si doar dadu afirmativ din cap. Nu mai scoase un cuvant. Isi puse mana peste a lui, simtind cum o lasa fara aer , cateva lacrimi prelingandui-se pe obraji. Daca pana atunci crezuse ca e brutal, acum ii demonstrase ca era un adevarat demon.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 5:27 pm

Intr-un final ii dadu drumul la gat si se lasa sa se relaxeze, pufuind totusi exasperat.
- Totusi, te-a adus cu forta la licitatie sau ai venit de buna voie? Dan ar fi mers pe a prima varianta. Nu ar fi crezut ca o virgina venea sa se vanda. La naiba ... virgina! S-ar fi dezvirginat macar singura si apoi ar fi venit. Nu?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 5:30 pm

-De buna voie. Cineva din familie are nevoie de o operatie scumpa si era singurul loc prin care puteam sa fac rost de bani urgent. spuse incet.
Isi stranse genunchii la piept , privind in alta parte. Nu mai stia nimic de tatal ei. Spera totusi ca este bine.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 5:37 pm

Ramase putin tacut. Mirat, si ganditor. O facuse de buna voie pentru ca tatal ei avea nevoie de bani pentru o operatie? Asta era ... chiar ... minunat. Sa te vinzi unui strain nebun care te poate chinui doi ani pentru tatal tau?
- Si tatal tau sta in oras?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 5:38 pm

-Nu. Parintii mei locuiesc in Brazilia. Doar eu sunt aici la " facultate " . spuse cu ghilimelele de rigoare.
Isi mintise parintii, pentru ca nu dorea ca acestia sa stie ce facea defapt fiica lor, dar cand tatal ei avea sa fie din nou sanatos atunci bruneta va stii ca tot ce a facut, nu a fost in zadar.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 5:42 pm

Dadu usor din cap incepand apoi sa de spele pe facu cu putin sapun si apa.
- Si sa inteleg ca ei nu stiu despe ... micuta ta afacere. Asa ca, facem in felul urmator, ranzi Dan ridicandu-se putin incat sa se apropie de ea. Daca nu vei fi cuminte, sar putea sa te inlocuiesc, iar daca te inlocuiesc, s-ar putea sa te duc chiar eu, personal acasa la ai tai. Si cand vor vedea, vor vrea explicatii. SI nu prea cred ca vrei sa ceara explicatii .... .
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 5:47 pm

-De faptul ca m-am vandut unui strain pentru un milion de dolari ca ultima curva? Nu nu stiu. spuse privindu-l.
Mari ochii cand il auzi.
-Fie. Voi face orice vrei tu.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 5:49 pm

Incepu sa rada usor, multumit unde ajunsese mica lor afacere.
- Imi place cand castig fara prea mult efort, micuta mea papusica. O sa ne distram de diminuta. Si chiar vom incepe din aceata dupamiaza, cand vom face prima fa lectie de sex!
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 5:52 pm

Isi inghiti cuvintele. Nu dorea ca parintii ei sa afle si stia ca nu ii va placea nimic din ce o va pune Dan sa faca, dar nu avea de ales. Doar dadu din cap si iesi din cada, incepand sa se stearga usor. Parul ei lung si negru acoperindu-i sanii.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 5:57 pm

Toata dimineata si-o petrecu cu micul dejun si jucatul pe telefon. Ii placea sa se relaxeze dimineata incat nici nu o mai baga in seama pentru urmatoarele 4 ore insa, deja, dupa ce luase pranzul Dan intra hotarat in camera sa sa ii fure virginitatea aia pretioasa si sa inceapa sa o invete cu sa linga.
Sus In jos
Continut sponsorizat


One milion dollar baby - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: One milion dollar baby   One milion dollar baby - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

One milion dollar baby

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

 Subiecte similare

-
» One more night, baby

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Special-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015