AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Obedeces? - Pagina 9
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Obedeces?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorMesaj
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Obedeces? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Obedeces?   Obedeces? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Ian 02, 2015 11:02 am

Rezumarea primului mesaj :

Stand sunt pilota lui calduroasa, Dan isi butona tableta in cautarea uneo distinatii noi de vacanta, perfecte pentru vremea pe care o avea el afara. - 28 de grade nu erau prea prielnice pentru el si nici pentru respul populatiei orasului. Dar, daca pana si el, miliardar CEO, cu o vila imensa in care temperatura era mereu constanta de 20 de grade, se plangea, atunci cei amarati fara posibilitatea sa incalzeasca macar o camera ce sa mai zica?
Avea nevoie de o vacanta. De preferat una lunga cat iarna. Sa stea intins pe o plaja injorita, cu o bautura racoritoare langa el si cu tableta si o femeie care sa ii faca ziua mai frumoasa. Deci da, mai avea nevoie si de o femeie, nu doar de o destinatie cuna.
Dan Cerow, miliardar burlac care nu poate pleca singur intr-o vacanta. Ar da prost pe coperta revistei si el chiar nu dorea asta.Trebuia sa gaseasca ca de obicei o femeie care nu avea al viitoar decat sa stea si sa caute barbati care sa ii ofere fericire si bani. I se facea greata uneori cand le vedea insa trebuia sa recunoasca ca unele mai aratau si bine. Asta pana nu isi fac intr-un final niste operatii de toata 'frumusetea'.
Nu Dan, iti trebuie in vacanta asta o fata sacara dar frumoasa, nu o tar*a care ar cadea la picioarele oricarui barbat. Aia clar nu se mai putea numi femeie.
Ii trebuia clar o fata cuminte, saraca si evident naiva pe care sa o aduca langa el iar ca sa reseasca asta trebuia sa caute intr-un club mai amarat sperand sa gaseasca acolo vreo fata care vine pentru prima oara, ori e 'noua in acea lume'.
Privind ceasul realiza ca mai are inca 5 ore, suficient cat sa manance si sa-si termine si treburile de sef.
Sus In jos

AutorMesaj
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Obedeces? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Obedeces?   Obedeces? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Ian 23, 2015 9:37 pm

Micutul se duriga pe pat, mai aproape de Dan incepand sa planga vrand sa fie luat in brate. Bruneta se trezi speriata, intorcandu-se spre ei. 
-Vrea sa fie luat in brate. ii spuse somnoroasa privindu-l blanda si zambi usor. Stii, inca nu i-am pus nici un nume.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Obedeces? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Obedeces?   Obedeces? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Ian 23, 2015 9:40 pm

Dan se uita putin panicat la micutul care incepuse sa planga. Muscandu-si buza pana la sange, il lua usor si cu teama cu o mana, tragandu-l la pieptul sau si punandu-se pe spate incat micutul ajunsese intins pe pieptul sau tare.
- In momentul acesta ar trebui sa dormi, o apostrofa Dan.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Obedeces? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Obedeces?   Obedeces? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Ian 23, 2015 9:42 pm

Micutul se liniste cand Dan il puse pe pieptul sau stand ca o broscuta, facand-o pe Elena sa rada. 
-Am dormit destul sincer. Am si eu loc? intreba, vrand sa il simta pe Dan mai aproape de ea. 
Nu prea mai apucasera sa aiba putin timp doar pentru ei.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Obedeces? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Obedeces?   Obedeces? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Ian 23, 2015 9:46 pm

Dan intinse mana catre Elena dorind sa o traga si pe ea langa, punandu-i capul pe pieptul sau exact langa bebelusul lor care mai nou adormise pe el . Si trebuia sa recunoasca, era o senzatie atat de placuta sa il simta cum doarme linistit si cuminte pe el!
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Obedeces? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Obedeces?   Obedeces? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Ian 23, 2015 9:48 pm

Zambi, dandu-se si ea mai aproape de Dan si isi ridica privirea spre el sarutandu-l. 
-Habar nu ai cat mi-ai lipsit. sopti aceasta. 
Era fericita sa il stie acolo, chiar daca inca nu putea face cine stie ce, era important pentru ea ca era bine si acasa.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Obedeces? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Obedeces?   Obedeces? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Ian 23, 2015 9:54 pm

- Iau eu ma bucur ca nu am mai apucat sa-ti cer avortul ... sopti acesta cu jumatate de gura, rusinat de ideea care o avusese in acea seara. Fusese luat prin surprindere, se panicase si nu stia nimic despre copii. Nu se simtise pregatit si credea ca nu va face fata. iar asta, efectiv il impinsese la refuz.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Obedeces? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Obedeces?   Obedeces? - Pagina 9 Icon_minitimeVin Ian 23, 2015 9:56 pm

-Am avut programarea...dar nu m-am dus niciodata. Defapt, am renuntat si la facultate ca sa fiu in spital. ii spuse oftand incet. Am crezut ca o sa te pierd si nu stiam ce ma faceam fara tine. ii spuse trista privindu-l in ochi si mangaindu-i obrazul.
Sus In jos
Continut sponsorizat


Obedeces? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Obedeces?   Obedeces? - Pagina 9 Icon_minitime

Sus In jos
 

Obedeces?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 9 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Special-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015