AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Was it a dream?
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Was it a dream?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeLun Ian 26, 2015 7:49 pm

Dupa mai bine de cinci ani, pe care si petrecuse in Buenos Aries la tatal ei, Elena se intoarse in sfarsit in New York. Era si cazul, fiindu-i dor de acest loc, de vechii ei prieteni in special de Dan pe care nu il mai vazuse deloc. 
Imbracata intr-o rochita de vara, pe tocuri si cu bagajul in mana il observa pe Dan cu o pancarda din aceea cu numele ei pe ea amuzand-o. Gratioasa, se apropiase de el . 
Nu aveai cum sa o mai recunosti, se schimbase enorm, dar cand era vorba de Dan avea un zambet aparte. 
-Buna. ii spuse. 
Era curioasa daca stia cu cine vorbea, sau o considera doar o straina care incerca sa puna mana pe el. Adevarul era, ca se schimbase si el foarte mult aratand atat de bine, incat si Elena ar fi vrut sa treaca prin patul lui, dar asta nu avea sa se intample, tanara avand prieten pe care sustinea ca il iubeste.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeLun Ian 26, 2015 7:54 pm

Dan statea de vreo 10 minute, pregatit sa o intampine pe vechea lui prietena din copilarie. Insa cum nu o mai vazusese de atat de mult timp, si cum comunicasera doar prin mesaje si email, Dan isi luase cu el o placuta destul de mare cu numele ei, dorind sa se asigure ca il gaseste, in cazul in care nu il mai recunoaste. Se schimbase mult el, arata mult mai ademenitor, mai musculos si evident, mult mai afemeiat. Orice femeie il dorea, si se parea ca si fata catre venise langa el si il baga in seama. Dorea infoarmatii sau sa il agate? Ei bine, clar sa il agate.
- Buna ... ranji acesta afisand un zambet perfect.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeLun Ian 26, 2015 8:01 pm

O bufni rasul cand observa ca habar nu avea ca pe ea o asteapta, dar se putea distra pe acest lucru. 
-Prietena? intreba aceasta, avand un zambet perfect si ademenitor. 
Da, Elena se schimbase intr-o femeie superba care putea invarti orice barbat, se pare ca chiar si pe Dan. Isi linse buzele, in acel mod placut si sexy, cineva lovindu-se de ea facand-o sa se lipeasca de Dan. 
-Imi pare rau. ii spuse pe un ton nevinovat.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeLun Ian 26, 2015 8:08 pm

- A... ? incerca acesta sa ii proceseze afirmatia cat sa fie corecta. Ah, chicoti acesta apoi, cand realiza intr-un final la ce se referea. Doar o .. dori sa o lamureasca pe fata, in cazul in care dorea sa il incerce in pat, insa nu mai apuca fiindca un indivit o lipi efectiv pe el. Dan putu astfel sa ii simta pieptul bine sustinut de cupele sutienului. Isi musca obrazul pe dinauntra, dorind sa isi ascunda viitoarea unflatura. Nu este nimic, o liniste acesta cu inca un zambet perfect pe chip.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeLun Ian 26, 2015 8:10 pm

-Stii, prietena ta nu cred ca a fost in avion. Am atertizat de ceva vreme. ii spuse bruneta. Dar, daca esti de acord ma poti duce pana acasa. Astept sa fac o baie calda de cand am urcat in avion. ii spuse la ureche. 
Era curioasa daca ar fi lasat-o balta pentru alta tipa, doar pentru a ajunge cu ea in pat. Se departa usor de el, afisand cel mai pervers zambet pe care il are.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeLun Ian 26, 2015 8:20 pm

Dan o privi putin inmarmurit. Femeile usuratice ... mereu cautau sa il scape pe barbat de celelalte femei din jur, chiar daca nu erau iubita lui.
- Scuze, poate cu alta ocazie, o refuza acesta, destul de greu totusi, la ce bine arata, inclinandu-si apoi usor capul si departandu-se de ea, dorind sa se linisteasca si sa nu planga la ce femeie pierduse.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeLun Ian 26, 2015 8:23 pm

Elena surase. 
-Oh, am uitat sa ma prezint. Ma numesc Elena si oricat de afemeiat e cel ce ma asteapta nu ma lasa balta. spuse aceasta zambindu-i. Mi-a fost dor de tine Dan, acum pot primi o imbratisare? intreba inca razand. 
Se bucura totusi ca nu o lasase balta pentru o tipa cu care sa se culce.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeLun Ian 26, 2015 8:26 pm

Dan se opri in loc scapand placuta din cauza socului primit . Nu ii venea sa creasda ca Elena chiar era acea fata. Chiar se schimbase atat de mult? Si de cand e atrita asa buna?
- Tu ... !!! marai acesta fugind catre ea si ridicand-o in sus in cea mai stransa si 'nervoasa' imbratisare posibila. Nu pot sa cred ca mi-ai facut asa ceva! Nemernica mica.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeLun Ian 26, 2015 8:31 pm

Incepuse sa rada, punandu-si mainile pe dupa gatul sau. 
-Ai fost atat de aproape sa pleci. ii spuse amuzata. Daca tot nu m-ai recunoscut, ma gandeam sa ma distrez si eu putin. surase aceasta zambindu-i nevinovata. 
Ii saruta obrazul, lasandu-si capul pe umarul lui parfumul acestuia lovind-o din plin. 
-Mi-ai lipsit. sopti aceasta.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeLun Ian 26, 2015 8:36 pm

- Nu este vina mea ca te-ai schimbat atat de mult, ii sopti acesta invartind-o pret de cateva minute. Ma bucur ca ai revenit intr-un final acasa, Elena. Si tu mi-ai lipsit. Dumnezeule! tipa acesta apoi ca un apucat, departandu-se de ea. Ai cinci ani de povestit si iti dau voie doar sa rezumi tot in doar 5 ore ! chicoti acesta amintindu-si ca dupa acele 5 ore avea meci de vazut.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeLun Ian 26, 2015 8:39 pm

Se sperie cand il auzi tipand asa, incepand mai apoi sa rada. 
-Sigur. Pot ramane la tine in seara asta? intreba aceasta. 
Nu vroia sa isi petreaca seara singura, asa ca mai bine statea pe capul lui Dan cat ii permitea bineinteles. 
-Si vorbeam serios cu baia aia calda, dar nu cu tine. spuse aceasta scotand limba la el si il lua de mana.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeLun Ian 26, 2015 8:42 pm

- Baia mea este mai frumoasa. Am renovat sa sti. Acum sigur o sa-ti placa. Nu mai e doar fotball si albastru cu negru, chicoti Dan, amintindu-si de vechii lui pereti. Este modern si pe placul vostru. Iar jacuzziul meu digur o sa-ti placa la nebunie. Te-ai mai interesat de pozitia mea cat ai fost plecata? intreba acesta curios.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeLun Ian 26, 2015 8:46 pm

-Normal ca m-am interesant. spuse aceasta amuzata. Si am auzit ca o duci mai mult decat bine si ti-ai transformat apartamentul intr-un adevarat penthouse. ii spuse zambind incet. 
Iesise cu acesta din aeroport privindu-l intrebatoare. Nu stia si ce masina conducea, dar banuia ca ceva ce isi dorise de mult.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeLun Ian 26, 2015 8:56 pm

Evident ca avea unul dintre cele mai scumpe bolide aflate pe piata americana care atragea privirile tuturor femeilor si gay-lor, insa asta era si partea frumoasa, nu?
- Si, sper ca ai revenit pentru totdeauna acasa, nu? o intreba acesta dorind sa auda de la ea un da. Imi era dor de micuta care imi mazgalea masinutele cu ruj roz.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeLun Ian 26, 2015 8:58 pm

-Da, m-am intors cu totul. Nu mai scapi de mine niciodata. ii spuse pe un ton malefic, incepand mai apoi sa rada. Deci, ai ajuns la ceea ce iti doreai vad. spuse cand ii vazuse masina. 
Si avusese dreptate in legatura cu tot ce se gandise legat de Dan. Isi linse buzele asteptad ca acesta sa deblocheze masina sa se poata urca.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeVin Ian 30, 2015 5:16 pm

Seara si-o petrecuse impreuna in apartamentul sau. Mancasera o cina pe cinste, pregatita de bucatarul sau italian, ii aratase colectia lui de masinute in miniatura, inclusiv pe cele din garajul subteran si terminasera cu o portie de ras in jacuzziul sau impens care putea fi comparat si cu o mini piscina.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeVin Ian 30, 2015 6:02 pm

-Mi-ai lipsit. ii spuse, stand comoda in apa calda . 
Norocul ei ca avea lenjerie care nu lasa nimic la vedere nici cand era uda, doar nu se simtea bne sa fie goala in fata lui. 
Isi linse buzele privindu-l inocenta. 
-Nu imi faci un masaj. Ma doare gatul destul de rau. ii spuse. 
Se muta astfel mai aproape de el, stand cu spatele la acesta, si muult prea aproape asteptand sa ii maseze gatul.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeVin Ian 30, 2015 6:16 pm

- Hm ... pai cred ca meriti unu, asa de bun venit, o tachina Dan dorind sa se simta din nou bine. Apucand-o usor de brate, Dan o trase cat sa se aseze cu greutatea pe piciorul sau stang. Incepu astfel sa inceapa sa ii maseze lent si senzual umerii, stiind ca reusise sa invete ceva, cat de putin de la maseorul sau personal, raposat.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeVin Ian 30, 2015 6:19 pm

-Doar unul merit? intreba aceasta suparata. Hmmm ce bine e. spuse lingandu-si buzele. 
Isi lasase capul in jos,facandu-se mai comod pe Dan simtind cum se relaxeaza. 
-Apartamentul meu va fi gata in cateva zile. Stii un hotel bun? intreba aceasta.
Nu dorea sa stea totusi pe capul lui, plus ca trebuia sa se intalneasca si cu asa zis-ul prieten al ei.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeVin Ian 30, 2015 6:22 pm

- Poti sta la mine pana e gata apartamentul tau, ii sugera Dan, dorind sa fie gazda buna. Mai ales cu femeile si cu ea, bineinteles, care ii era prietena buna. Am camera in care nici macar eu nu am dormit, dar alt cineva. In plus, cu ocazia asta ar mai gasi si bucatarul la pranz, in timpul saptamanii.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeVin Ian 30, 2015 6:26 pm

-Sigur nu te deranjeaza? intreba aceasta. 
Ii oprise mainile, dar nu se ridica din bratele lui, stand inca comoda si jucandu-se cu degetele acestuia cand telefonul ei sunase ca primise un mesaj. 
Se intinse dupa el, citind rapid mesajul ramanand masca. Prietenul ei tocmai se despartise de ea printr-un mesaj ? isi batea joc sau ce?
-Spune-mi ca ai ceva tare de baut. ii spuse bruneta.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeVin Ian 30, 2015 6:31 pm

Dan ridica dintr-o spranceana nedumerit de dorinta ei de a cere alcool, avand in vedere ca nu realizaze ca mesajul era unul de adio. De fapt, nici nu realizaze ca primise ea mesaj text. Se gandise la o notificare de email, avand in vedere ca el asa avea tonul pentru notificari.
- Am .. da, sigur, stai sa vad ce ar merge pentru tine. Se ridica din jacuzzi, inhatand un prosop si stergand stropii de apa care curgeau de pe el, iesind apoi in cautarea unei sticla cu tarie.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeVin Ian 30, 2015 6:33 pm

Iesi si ea din jacuzzi , stergandu-se pe corp si il urma pe Dan. 
-De ce dau doar de itoti? Cum poate fi cineva atat de nenocorit sa se desparta de tine printr-un mesaj? incepuse aceasta, simtind ca o va lua razna curand.
Nu vedea de ce faceau asa ceva i se pare de prost gust si totusi nu avea nici o idee de ce o durea.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeVin Ian 30, 2015 6:38 pm

- Oh, unii idioti chiar nu merita. Uite, cea mai 'dulce ' pe care o am, ii intinse paharul cu tarie, afisand un zambet perfect si imposibil de refuzat. Dupa ce isi umplu si pentru el un pahar, unul cu varf, Dan incepu sa il dea pe gat, fara sa mai realizeze ca in scurt timp avea sa il ia ameteala. De cand aflase motivul pentru care ceruse alcool, o lua efectiv razna, dorind sa il pocneasca pe tip drept in fata.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitimeVin Ian 30, 2015 6:41 pm

Dadu paharul pe gat si un altul si tot asa. Incepuse sa se simta ametita, dar cu o stare destul de placuta agatandu-se de Dan privindu-l intr-un mod destul de pervers. 
-Cand te-ai facut asa de bun? intreba aceasta, plimbandu-si degetele pe pieptul sau tare.
Sus In jos
Continut sponsorizat


Was it a dream? Empty
MesajSubiect: Re: Was it a dream?   Was it a dream? Icon_minitime

Sus In jos
 

Was it a dream?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

 Subiecte similare

-
» Teenage Dream Forum
» Smiley - Dream Girl teaser videoclip

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Special-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015