AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
っAiriっ
っAiriっ
Mesaje : 1
Bani : 5
Multumiri : 0

New Membru
I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ Empty
MesajSubiect: I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶   I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ Icon_minitimeSam Feb 28, 2015 6:05 pm

Heya! 
Sunt noua pe acest forum asa ca am sa va spun cateva lucruri despre mine ca sa ma cunoasteti mai bine.  gdg
Numele meu e Raluca dar prefer Airiっ. Am 14 ani. Sunt zodia taur, ziua nasterii 13 mai. 
Sunt un mare fan Japonia si iubesc tot ce tine de aceasta tara.  77n
Sunt o fire destul de sociabila, imi place sa cunosc oameni noi si de ce nu noi prieteni. Am unele momente cand sunt mai sensibila dar asta din ce in ce mai rar. Nu sunt genul care sa regrete ce a facut in trecut, a fost un lucru facut de mine chiar daca a fost bine sau rau. Sunt una din putinele persoane care crede ca se poate face ceva bun cu lumea asta si asa vreau sa raman.  gdg
Cateodata imi face mare placere sa lenevesc, sa ma uit la un film/anime sau sa citesc ceva, sa pierd vremea pe leptope sau sa vorbesc cu cele mai bune prietene la telefon sau Skype.  I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ 625896572
Nu ma intrebati ce genuri de muzica ascult, daca dau de o melodie care-mi place nu ma mai intereseaza ce gen este.  I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ 2178172698
Imi place sa cred in lucruri inposibile.  I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ 2990324560
Si imi plac mult emoticoanele astea!  I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ 625896572

Ok, cred ca v-am plictisit asa ca inchei aici. 
Pe curand!  ww
Sus In jos
Denysuk
Denysuk
feminin Gemeni Mesaje : 1734
Bani : 378284
Multumiri : 54
Varsta : 29
Localizare : Buc.

Super-Fan Forum
I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ Empty
MesajSubiect: Re: I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶   I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ Icon_minitimeSam Feb 28, 2015 6:16 pm

Hey gdg Bine ai venit pe forum >rr< Sper sa ai o sedere cat mai lunga si sa te simti bine alaturi de noi :*
Have fun!
Sus In jos
Simo.
Simo.
feminin Varsator Mesaje : 139
Bani : 277
Multumiri : 0
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Status : La fel ca ieri!

Membru
I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ Empty
MesajSubiect: Re: I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶   I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ Icon_minitimeSam Feb 28, 2015 6:34 pm

Bine ai venit Raluca, sper sa te simti bine aici.  :X Si sa te distrezi. :*
Sus In jos
http://tvd-to-romania.forumz.ro/
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ Empty
MesajSubiect: Re: I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶   I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ Icon_minitimeSam Feb 28, 2015 9:36 pm

Bine ai venit, Raluca!
Avem nevoie de persoane optimiste in lume. will
Speram sa te simti bine si sa ai o sedere cat mai lunga si mai placuta!
Si da, emoatele sunt foarte tari. I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ 2981188203
Sus In jos
Oliwia
Oliwia
feminin Gemeni Mesaje : 409
Bani : 184680
Multumiri : 29
Varsta : 25
Status : ^^...><...^^

Membru Super Activ
I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ Empty
MesajSubiect: Re: I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶   I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ Icon_minitimeSam Feb 28, 2015 9:37 pm

Bine ai venit pe forum! >D< Sper sa te acomodezi repede si sa ai o sedere lunga!
Si sper sa ne intelegem bine ^^ :*
Sus In jos
Continut sponsorizat


I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ Empty
MesajSubiect: Re: I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶   I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶ Icon_minitime

Sus In jos
 

I'm a dreamer. ٩(˘◡˘)۶

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: User's place :: Nou Veniti-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015