AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
don't let me down - Pagina 2
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 don't let me down

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Arina
Arina
Mesaje : 29
Bani : 50053
Multumiri : 0

New Membru
don't let me down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: don't let me down   don't let me down - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 12, 2015 7:30 pm

Rezumarea primului mesaj :


Muzica data la maxim rasuna de la un capat la altul al clubului incat nu gaseai loc in care sa iti poti auzi gandurile mai bine. Era in club select din toate punctele de vedere. Fotolii si canapele scumpe intr-o culoare de mov bine creat, masute din cristal, pentru ca tu, barbatul cu bani sa te simti in largul tau cand pui paharul pe ea. Dansatoare si angajati bine alesi, schimbati regulat la fiecare mica imperfectiune care aparea. Pana si toaletele si erau perfecte, mari si spatioase pentru fiecare pozitie cunoscuta pana in acel secol.

Fumul devenea deja mult prea dens, semn ca trecusera destule ore in care se adunasera multi fumatori. Intr-un colt din fundul barului, unde se afla zona de rezervari se auzeau hohote de ras care reuseau sa sparga nivelul melodiei actuale. Doi barbati si 2 femei, toti bine imbracati, radeau de zor si se pareau ca barfeau ultimele zvonuri. Femeile erau bine imbracate, in doua rochi Gabbana din noua colectie, semn ca nu erau simple femei care ajungeau in acel club doar pentru acea noapte. Erau aranjate minutios, faceau gesturi normale catre cei doi barbati si ocazional aruncau cate un ochi la barbatul din fata lor care se distra cu doua dansatoare.
Sus In jos

AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
don't let me down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: don't let me down   don't let me down - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 14, 2015 9:46 pm

- Buff? Cine e Buff? intreba confuza, strabatand livingul imens pana in bucatarie, oprindu-se in prag, studiind-o si pe aceasta. In timp ce se gandea ca avea gust modul in care era mobilata, aceasta simti ceva rece ce i se urca pe picior, sau mai de graba, i se incolacea pe picior, facand-o sa tipe.
- Ce dracu.. Oh, pe toti dracii din iad. Ce cauta un sarpe in casa? Muritorii parca nu au serpi in casa. Sau s-au schimbat vremurile?
Vorbi de una singura privind creatura ce-i inconjura piciorul, ridicandu-l in sus pentru a-l privi mai bine. Era.. dragut, intr-un fel. Desi stia ca sarpele era de partea lor, tot nu se putea impaca cu creatura asta alunecoasa care acum ii strangea piciorul ca intr-o menghina.
Sus In jos
Arina
Arina
Mesaje : 29
Bani : 50053
Multumiri : 0

New Membru
don't let me down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: don't let me down   don't let me down - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 14, 2015 9:51 pm

- Buff, jos! ordona Armand care aparu in prab cu hainele in brate. Nu e frumos. Nu asa ne purtam cu oaspetii, il dojeni barbatul, asteptand ca sarpele sa il asculte si sa se descolaceasca de pe piciorul fetei pana nu o lasa fara sange. Uite, cred ca astea nu iti vor pica pe jos. Desi nu m-ar deranja. Dupa ce i le intinse, Armand trecu la sarpe, pe care il ridica in sus si il scoase din bucatarie. Stie doar ca nu imi place sa stai in bucatarie. Faci ravagii, amice.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
don't let me down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: don't let me down   don't let me down - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 14, 2015 10:01 pm

- De ce nu ai un animal de casa normal? intreba atunci cand iesi din bucatarie, neasteptand un raspuns totusi. Acum tot ce trebuia sa faca era sa gaseasca baia si sa se relaxeze inainte sa isi schimbe hainele. Si un pui de somn ar fi dragut.. Si niste mancare. Sper ca demonul asta pregateste ceva sa mananc.
Continua discutia cu sine insusi si planurile pentru ce urma in timp ce isi pregatea baia, desi pana acum reusise sa aprinda doar niste beculete din jacuzziul urias, sa faca sa apara un televizor din perete si alte prostii, decat sa gaseasca ceea ce-i trebuia pentru o simpla baie.
- La naiba! Cine se poate descurca cu butoanele astea?! De ce au inventat muritorii asa ceva?
Sus In jos
Arina
Arina
Mesaje : 29
Bani : 50053
Multumiri : 0

New Membru
don't let me down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: don't let me down   don't let me down - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 14, 2015 10:08 pm

Dupa ce ii dadu drumul lui Buff in gradina, unde avea sa isi petreaca seara, Arman urca sus dorind sa faca baie. Nu ii pasa ca micutul lui oastepe dorea prima. Ce, se intimita micuta epoca daca il vedea cu muschi si in boxeri?
- Oh, doi pasi inapoi pana nu imi strici plasma! Era exasperat de ceea ce vedea insa o intelegea. Putin. In iad nu gaseai asa tehlogie. Daia si prefera luxul de pe Pamant unde, daca aveai bani nu ridicai nici macar un deget.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
don't let me down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: don't let me down   don't let me down - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 14, 2015 10:18 pm

- De ce ai pune un televizor in baie? De ce sunt atatea butoane? Muritorii sunt asa de lenesi daca au inventat asta..
Demonita se supara, urcandu-se pe dulapul de la chiuveta, leganandu-si picioarele in timp ce astepta ca cineva sa-i pregateasca baia, observand abia atunci ca demonul era aproape dezbracat.
- Um.. Nu-mi spune ca asa umbla oamenii prin casa. Este.. nu am cuvinte care sa descrie la ce ma gandesc. In fine, mi-ai pregatit ceva de mancare? Dupa ce fac baie as vrea sa mananc ceva, apoi putina odihna ar fii perfecta. Uh si vezi sa aiba multa spuma in cada. Si apa sa fie potrivita, nici prea calda, nici prea rece.
Incepuse fata sa insire, uitand ca nu se mai afla in conac unde avea zeci de servitoare gata sa-i indeplineasca orice dorinta.
Sus In jos
Arina
Arina
Mesaje : 29
Bani : 50053
Multumiri : 0

New Membru
don't let me down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: don't let me down   don't let me down - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 15, 2015 3:42 pm


Arman incepu sa o analizeze, cautand sa afle daca se prostea sau chiar se mai predea inca in ea.
- Dar ce, tu esti nepoata lui Satana de te comporti ca o printesa? o intreba ironic, incepand sa se apropie de ea ca un pradator. Iubito, ii sopti acesta la ureche cand ajunsese langa ea, tin sa iti amintesc ca esti pe Pamant. Aicisingurele femei considerate printese sunt cele care au banet de la tati sau de la bibi. Daca acum, iti voi umple eu jacuzziul, nu inseamna ca nu il vei spala dupa, o instiinta Arman dupa ce se apleca sa pregateasca apa, oferindu-i o priveliste de milioane la posteriosul sau.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
don't let me down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: don't let me down   don't let me down - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 15, 2015 4:02 pm

Allison ramasese socata de informatiile primite. Nu prea parasise ea iad-ul, dar cand o facuse, lipsise doar cateva ore ca mai apoi sa se intoarca acasa unde era servita de toti si considerata o printesa. Se pare ca mi s-a urcat bogatia la cap.
- Um.. bine.
Ii raspunse incurcata, nestiind cand se schimbase asa. Pana la varsta de 13 ani nu avusese servitoare si acum se comporta de parca fusese crescuta in puf de la nastere.
- Nu stiu ce m-a apucat. Mereu am refuzat lucrurile legate de bogatie si toate cele, dar am reusit sa le accept pe servitoare dupa ceva timp si acum sa ma comport asa.. Doar in 5 ani sa ma schimb. Am crescut fara avea luxul tatei. Nu stiam nici macar cine imi sunt parintii pana la 12 ani si atunci l-am urat pe tatal meu, chiar si pe mama. Fiinte josnice! Uram luxul in care fusesem adusa un an mai tarziu si mereu evadam, dar mereu eram gasita si adusa inapoi. Si acum - pufni, zambind amar la schimbarea brusca - am fost exilata. Dupa atatia ani in care m-am chinuit sa ma indepartez de locul ala acum am fost aruncata de acolo. Ironic, nu?
Sus In jos
Continut sponsorizat


don't let me down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: don't let me down   don't let me down - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

don't let me down

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Special-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015