AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Taylor Swift The Story Of Us live la TV
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Taylor Swift The Story Of Us live la TV

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
I, You and They
I, You and They
feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Mega-Fan Forum
Taylor Swift The Story Of Us live la TV Empty
MesajSubiect: Taylor Swift The Story Of Us live la TV   Taylor Swift The Story Of Us live la TV Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 1:27 pm

Taylor Swift a interpretat in premiera la TV single-ul The Story Of Us, in emisiunea The Ellen DeGeneres Show.

Imbracata intr-o fusta mini neagra, camasa alba si cravata, cantareata a jucat rolul scolaritei jucause pe scena.

Inainte de reprezentatie, Taylor a povestit moderatoarei despre bucuria pe care o simte dupa reactiile pozitive ale publicului la cel mai nou al album al sau, Speak Now.

In plus, artista a declarat ca s-a impacat cu dezavantajele vietii de vedeta, mai exact pierderea intimitatii si expunerea permanenta la ochii critici din jur:

`Cred ca ar fi foarte nepotrivit din partea mea sa ma plang. Aud multe celebritati lamentandu-se de intruziunile in viata lor privata. Le-as zice: sunt un milion de alte joburi pe care le puteai alege in schimb. Eu mi-am acceptat conditia`, este de parere Taylor.


Taylor Swift a interpretat in premiera la TV single-ul The Story Of Us, in emisiunea The Ellen DeGeneres Show.
.
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Taylor Swift The Story Of Us live la TV Empty
MesajSubiect: Re: Taylor Swift The Story Of Us live la TV   Taylor Swift The Story Of Us live la TV Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 1:36 pm

Frate...a dat sfantu sa apara si asta la TV.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
 

Taylor Swift The Story Of Us live la TV

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Inna Club Rocker single nou live (video)
» Justin Bieber, pe scena cu Taylor Swift
» Taylor Swift le-a facut parintilor un cadou de milioane
» Anne Taylor
» Miley Cyrus a cantat live la Oprah

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Noutati Vedete-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015