AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Hi, girls ! ^^
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Hi, girls ! ^^

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cher
Cher
feminin Leu Mesaje : 3
Bani : 6
Multumiri : 0
Varsta : 27
Localizare : In my world :)
Status : Happy ^^

New Membru
Hi, girls ! ^^ Empty
MesajSubiect: Hi, girls ! ^^   Hi, girls ! ^^ Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 9:39 pm

Buna ! Ma numesc Corina( pe numele meu real Hi, girls ! ^^ 3835263025 ) dar prietenii imi spun XoXo sau Kimy, desi eu mereu ma numesc Smoke( Nu ma intelegeti gresit, nu fumez Hi, girls ! ^^ 387975545 ). Asa, pai...am 15 ani, fac 16 in curand, sunt de treaba, imi place mult sa scriu si sa-mi pun imaginatia sa lucreze Hi, girls ! ^^ 2759662967
...Nu prea ma pricep la prezentari, sincer...asa ca din partea mea cam atat ar fi. Hi, girls ! ^^ 3835263025 Sper ca o sa ne intelegem bine. gdg
Sus In jos
Dizzie
Dizzie
feminin Taur Mesaje : 7386
Bani : 261863
Multumiri : 117
Varsta : 26

Mega-Fan Forum
Hi, girls ! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hi, girls ! ^^   Hi, girls ! ^^ Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 9:48 pm

Hey Corina ^^ Bun venit in comunitatea noastra. O sa te simti bine alaturi de noi >rr< Have fun la postat, citeste regulile, daca nu le intelegi, suntem aici si nu suntem deranjati deloc, si have fun la maxim!
Sus In jos
Little Adorabelle
Little Adorabelle
feminin Rac Mesaje : 656
Bani : 50904
Multumiri : 9
Varsta : 29
Localizare : the path under the gravestone.
Status : come to the dark side, we have Courage the Cowardly Dog

Membru Iscusit
Hi, girls ! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hi, girls ! ^^   Hi, girls ! ^^ Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 9:53 pm

hey, Smoke!
și ziua mea o să fie în curând. de obicei, afirm asta într-o manieră mai strange pentru că sunt coruptă de ziua mea, cred că ziua mea este cea mai importantă zi pentru mine. o, prin acest mesaj chiar n-am de spus doar asta, dacă-ți vine să crezi.
voiam doar să-ți spun (uite cum m-am luat cu altele) bun venit! te vei distra pe aici pentru că fetele sunt de treabă, din câte le-am cunoscut eu. seria mea obișnuită de întrebări :-?? nu lipsește nici în cazul tău:
1. de ce îți place să te numești Smoke?
2. citești?
3. te uiți la seriale? dacă da, la care?
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Hi, girls ! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hi, girls ! ^^   Hi, girls ! ^^ Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 9:57 pm

Bun venit pe forum, Corina!!:*:*

Citeste regulamentul si respecta-l, fa-ti noi prietene, happy posting and have fun!

Am si eu niste intrebari.
1.Iti plac animeurile?
2.Iti place RPG-ul?
3.Ce te-a facut sa te inregistrezi?
4.Cum ti se pare forumul?

Happy posting again si cum a zis si Dizzie daca este ceva ne poti intreba fara nicio problema.f
Sus In jos
Cher
Cher
feminin Leu Mesaje : 3
Bani : 6
Multumiri : 0
Varsta : 27
Localizare : In my world :)
Status : Happy ^^

New Membru
Hi, girls ! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hi, girls ! ^^   Hi, girls ! ^^ Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 10:10 pm

Oww Hi, girls ! ^^ 29365568ce bun venit calduros Hi, girls ! ^^ 3737078793. Va multumesc mult pentru calcurosul bun venit. Asa, acum raspunsurile:

Eris
1. Nu stiu, mi se pare un nume misterios si imi plac mult chestiile misterioase Hi, girls ! ^^ 3835263025
2. Nu prea imi place sa citesc, dar atunci cand gasesc o carte cu siguranta interesanta stau si o citesc nonstop pana o termin. Hi, girls ! ^^ 2759662967
3. Nu prea ma uit la seriale, cel mai des ascult muzica.

MYsteRiouS EYes

1. Imi plac destul de mult .
2. Da, imi place, dar nu pot spune ca il ador, imi place doar.
3. Pai, m-am uitat ceva timp pe aici si am analizat bine totul si mi-a placut foarte mult. Arata bine, membrii sunt prietenosi + avea unele lucruri noi care nu le-am vazut la multe forumuri asa ca m-am gandit sa ma inregistrez.
4. Pai, imi place foarte mult si mi se pare un forum chiar frumos. Defapt, nu mi se pare, este un forum foarte frumos Hi, girls ! ^^ 3835263025.
Sus In jos
Dizzie
Dizzie
feminin Taur Mesaje : 7386
Bani : 261863
Multumiri : 117
Varsta : 26

Mega-Fan Forum
Hi, girls ! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hi, girls ! ^^   Hi, girls ! ^^ Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 10:19 pm

Citat :
3. Pai, m-am uitat ceva timp pe aici si am analizat bine totul si mi-a placut foarte mult. Arata bine, membrii sunt prietenosi + avea unele lucruri noi care nu le-am vazut la multe forumuri asa ca m-am gandit sa ma inregistrez.
4. Pai, imi place foarte mult si mi se pare un forum chiar frumos. Defapt, nu mi se pare, este un forum foarte frumos

^^ Au .. cat ma bucur ca iti place asa mult. Daca eu, ca nu-s fondatoare, dar ele, mai ales Danuta, va sari in sus cand vede rr

Pai cel mai bine la un forum e sa fie original rr

Poate iti faci un topic si la interviuri ^^ sa te putem bombarda will cu intrebari.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : &quot;Mai bine sa fii invidiat decat compatimit.&quot;

V.I.P
Hi, girls ! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hi, girls ! ^^   Hi, girls ! ^^ Icon_minitimeJoi Iul 12, 2012 6:43 pm

E..cum sa nu Dizzie will

Well, bine ai venit in comunitatea noastra ! >rr< Sper sa te distrezi si sa iti faci noi prietene :* Have fun la postat, si daca ai nelamuriri, f suntem on :*
Have fun!
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
Dj. Malixx
Dj. Malixx
feminin Berbec Mesaje : 12
Bani : 117
Multumiri : 1
Varsta : 29

New Membru
Hi, girls ! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hi, girls ! ^^   Hi, girls ! ^^ Icon_minitimeJoi Iul 12, 2012 7:30 pm

Bine ai venit printre noi ^^ have fun in continuare.
Sus In jos
Alina
Alina
feminin Pesti Mesaje : 3190
Bani : 567313
Multumiri : 129
Varsta : 28
Localizare : in borcanul cu dulciuri :)
Status : i miss you..(x3) I love you (x3) ..

Extra-Fan Forum
Hi, girls ! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hi, girls ! ^^   Hi, girls ! ^^ Icon_minitimeJoi Iul 12, 2012 7:59 pm

Bine ai venit pe forum Cornelia :* have fun pe forum si nu uita sa iti faci cati mai multi prieteni :*
Sus In jos
Beatrice
Beatrice
feminin Pesti Mesaje : 3057
Bani : 17294
Multumiri : 32
Varsta : 37

Extra-Fan Forum
Hi, girls ! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hi, girls ! ^^   Hi, girls ! ^^ Icon_minitimeVin Iul 13, 2012 11:17 am

Bine ai venit pe forum :*
Sper sa te distrezi la maxim alaturi de noi gdg
Daca ai probleme sau nelamuriri, noi suntem aici pentru a te ajuta gdg
Sus In jos
Continut sponsorizat


Hi, girls ! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hi, girls ! ^^   Hi, girls ! ^^ Icon_minitime

Sus In jos
 

Hi, girls ! ^^

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» hello girls :*
» Girls Zone
» De o mie de ori Foru-Girls!
» Hallo girls! :*
» Probleme/Pareri/Propuneri [12 Aprilie 2011 - 12 Aprilie 2012]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: User's place :: Nou Veniti-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015