AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Stefan Stan a donat jumatate din banii de la Vocea Romaniei: Ma intretin din ce cant, ca si pana acum
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Stefan Stan a donat jumatate din banii de la Vocea Romaniei: Ma intretin din ce cant, ca si pana acum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Stefan Stan a donat jumatate din banii de la Vocea Romaniei: Ma intretin din ce cant, ca si pana acum Empty
MesajSubiect: Stefan Stan a donat jumatate din banii de la Vocea Romaniei: Ma intretin din ce cant, ca si pana acum   Stefan Stan a donat jumatate din banii de la Vocea Romaniei: Ma intretin din ce cant, ca si pana acum Icon_minitimeLun Iul 23, 2012 11:20 am

Se pare ca Stefan Stan, castigatorul primului sezon al show-ului Vocea Romaniei, s-a tinut de cuvant si a folosit o parte din banii primiti ca premiu in scop caritabil.

Din cei 80.000 de euro cu care a ramas in cont dupa impozitarea sumei de 100.000 de euro castigate, Stefan Stan a declarat pentru evz.ro ca a donat foarte mult: "Intotdeauna am fost om de cuvant. Niciodata nu am spus ca fac ceva si nu am facut. Din banii castigati am donat foarte mult, asa cum am spus".


"Am donat cam jumatate. Restul i-am pus deoparte, ca si cum nu exista, si ma intretin din ce cant, ca si pana acum" a mai adaugat artistul.

Cu toate acestea, banii castigati din concerte nu-i aduc artistului bunastarea la care s-ar astepta multi, chiar daca primeste la fiecare eveniment de zece ori mai mult ca inainte sa castige Vocea Romaniei: "Inainte ajungeam si la 4.500 de euro pe luna. Era bine, daca te gandesti ca am venit in tara cu nimic. Banii castigati i-am investit in casa si masina. Cantam pe sume mici, de 200 - 300 de lei, dar am crescut incet, pana cand am cunoscut lumea care trebuia. Acum castig pentru un spectacol intre 2.000 si 3.000 de euro, pentru trupa si sonorizare fiindca cant live. O parte din bani se duce la band, la darile catre stat, apoi catre casa de productie. Nu sunt banii aia la care viseaza toata lumea" a spus Stefan pentru sursa citata.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
 

Stefan Stan a donat jumatate din banii de la Vocea Romaniei: Ma intretin din ce cant, ca si pana acum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Daniel Lazar (Vocea Romaniei), vocea noului single Parazitii
» Hot new: Stefan Stan - You Give Me Love (videoclip)
» Cu banii de la "X Factor", Andrei Leonte usureaza viata parintilor
» Andrei Leonte de la X Factor a investit banii castigati in cariera
» Adele vrea sa slabeasca pana la vara

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Noutati Vedete-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015