AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Editia 3, runda 1
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Editia 3, runda 1

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Editia 3, runda 1 Empty
MesajSubiect: Editia 3, runda 1   Editia 3, runda 1 Icon_minitimeDum Feb 01, 2015 2:59 pm

Bine ati venit la o noua editie la Piramida Panahasi.
Editia asta apar niste roluri bazate pe niste meserii si ocupatii din viata reala:

- Doctorul: readuce pe cineva in joc (al doilea numar)
- Avocatul: propune singur pentru intreg randul (al patrulea numar)
- Directorul: elimina dintre propuneri (primul numar)
- Magicianul: aranjeaza piramida dupa bunul plac (ultimul numar)
- Politicianul: alege trei persoane de la care fura cate 10 puncte si si le insuseste (penultimul numar)
- Profesorul: da cate 10 puncte la trei persoane la alegere (al treilea numar)

Ce e scris in paranteza inseamna cine o sa pice pe rolul ala, ca sa nu dau mai multe randomizere.
Runda aceasta nu o sa avem niciun rol pentru ca exista un premiu pentru o.0 care a castigat in editia anterioara (si o sa fac asa la fiecare editie), ea va fi in varful piramidei.

Din pacate, am facut randomizer, apoi am dat back dupa ce am facut prima piramida ca sa caut imagine pentru a doua piramida si am pierdut randomizerul. -.- Am dat randomizer dupa doar la a doua si am facut print, dar pentru prima nu am.


Editia 3, runda 1 Runda12_zps7ce8b59c

Editia 3, runda 1 Runda11_zps5042ce5a

Randomizer:
Spoiler:


Propunerile se fac ca de obicei, apoi o sa dau randomizer ca sa vedem cine elimina.
Sus In jos
Alina
Alina
feminin Pesti Mesaje : 3190
Bani : 567313
Multumiri : 129
Varsta : 28
Localizare : in borcanul cu dulciuri :)
Status : i miss you..(x3) I love you (x3) ..

Extra-Fan Forum
Editia 3, runda 1 Empty
MesajSubiect: Re: Editia 3, runda 1   Editia 3, runda 1 Icon_minitimeDum Feb 01, 2015 9:01 pm

Deci sa inteleg ca fuctia de doctor, avocat, etc - etc raman pe tot parcursul jocului la acea persoana?
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Editia 3, runda 1 Empty
MesajSubiect: Re: Editia 3, runda 1   Editia 3, runda 1 Icon_minitimeLun Feb 02, 2015 4:58 am

Nu, rolurile respective o sa apara la un moment dat intr-o runda (fiecare cu runda lui) si o persoana o sa pice pe acel rol, o sa-si faca treaba cu el si gata. Runda urmatoare alt rol, alta persoana.
Sus In jos
Simo.
Simo.
feminin Varsator Mesaje : 139
Bani : 277
Multumiri : 0
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Status : La fel ca ieri!

Membru
Editia 3, runda 1 Empty
MesajSubiect: Re: Editia 3, runda 1   Editia 3, runda 1 Icon_minitimeLun Feb 02, 2015 11:26 am

Si eu daca ies runda asta, ca din cate se pare asa o sa fie ffftr, nu o sa mai pot fi doctor ca eu sunt nr 2 gdg
Sus In jos
http://tvd-to-romania.forumz.ro/
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Editia 3, runda 1 Empty
MesajSubiect: Re: Editia 3, runda 1   Editia 3, runda 1 Icon_minitimeLun Feb 02, 2015 4:14 pm

Nu se ia dupa ala, se ia dupa randomizerul de la urmatoarea runda unde o sa fie toata lumea (in asta nu sunteti decat jumate)

Propunerile sunt: Oliwia, Alina, Dizzie si Georgiana.

Eliminarea o face Ami, conform:
Spoiler:
Sus In jos
Amilin
Amilin
feminin Balanta Mesaje : 635
Bani : 325710
Multumiri : 62
Varsta : 26

Membru Iscusit
Editia 3, runda 1 Empty
MesajSubiect: Re: Editia 3, runda 1   Editia 3, runda 1 Icon_minitimeLun Feb 02, 2015 6:46 pm

Ce misto sa fiu prima care elimina Dge)) Sper sa fiu totusi si ultima will stiti ce zic :->
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Editia 3, runda 1 Empty
MesajSubiect: Re: Editia 3, runda 1   Editia 3, runda 1 Icon_minitimeMier Feb 04, 2015 2:30 am

Ami a decis sa o elimine pe Dizzie care are 15 puncte. Le poti lasa unei singure persoane sau imparti in multipli de 5. Iti astept PM-ul.
Sus In jos
Dizzie
Dizzie
feminin Taur Mesaje : 7386
Bani : 261863
Multumiri : 117
Varsta : 26

Mega-Fan Forum
Editia 3, runda 1 Empty
MesajSubiect: Re: Editia 3, runda 1   Editia 3, runda 1 Icon_minitimeMier Feb 04, 2015 12:34 pm

Serios?!?!!?!? Este a doua oara, la rand, cand ies prima!! f Ce aveti fratilor cu mine!! Editia 3, runda 1 387738926
O sa ma razbun eu pe voi!! Editia 3, runda 1 2446217215
Sus In jos
Continut sponsorizat


Editia 3, runda 1 Empty
MesajSubiect: Re: Editia 3, runda 1   Editia 3, runda 1 Icon_minitime

Sus In jos
 

Editia 3, runda 1

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Editia 3, runda 7
» Editia 3, runda 6
» Editia 3, runda 5
» Editia 3, runda 4
» Editia 3, runda 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Jocuri :: Piramida Panahasi-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015