AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Reira
avatar
feminin Sagetator Mesaje : 8307
Bani : 64545
Multumiri : 19
Varsta : 30
Localizare : În lumea mea.

Mega-Fan Forum
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 11:19 am

CLICK

Rezultatul meu:
Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Pluto! Nebun si amuzant iti place sa incerci lucruri noi.
Nu e adevarat! will
Sus In jos
Sirius
Sirius
Mesaje : 458
Bani : 3695
Multumiri : 6
Status : Electronic Symphony

Membru Super Activ
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 11:39 am

Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Venus! Te crezi extrem de puternic insa nu stii ca puterea ta este gratia.

O_O Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Avatar_69b051c42d85_128
Sus In jos
http://gangofparis.forumers.ro/forum
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 2:21 pm

Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Pluto! Nebun si amuzant iti place sa incerci lucruri noi
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 4:45 pm

Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Pamant. Nu esti foarte pretentios si stii sa te adaptezi repede.

Dar nu traiesc deja?gdg)) e perfect nu ma mut.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 5:48 pm

Ba mi se pare ca esti foarte pretentioasa Dge

Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Venus! Te crezi extrem de puternic insa nu stii ca puterea ta este gratia.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeMar Apr 10, 2012 1:04 am

Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Venus! Te crezi extrem de puternic insa nu stii ca puterea ta este gratia.

Lol. gdg) Nu e chiar asa.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 7:04 pm

Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Pluto! Nebun si amuzant iti place sa incerci lucruri noi. b-)
Sus In jos
♥ Karina
♥ Karina
feminin Pesti Mesaje : 1878
Bani : 1888
Multumiri : 4
Varsta : 25
Localizare : Intr-o lume Secreta
Status : Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima

Super-Fan Forum
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeSam Apr 21, 2012 2:52 pm

Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Venus! Te crezi extrem de puternic insa nu stii ca puterea ta este gratia.
Sus In jos
Mixhuberance
Mixhuberance
feminin Taur Mesaje : 97
Bani : 115
Multumiri : 2
Varsta : 30
Localizare : beyond any expectations
Status : no mercy.

New Membru
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 12:04 am

Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Venus! Te crezi extrem de puternic insa nu stii ca puterea ta este gratia.

meh, cred ca facuse altcineva testul in locul meu will
Sus In jos
Alex
Alex
feminin Scorpion Mesaje : 83
Bani : 87
Multumiri : 0
Varsta : 26

New Membru
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeSam Apr 28, 2012 4:42 pm

Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Venus! Te crezi extrem de puternic insa nu stii ca puterea ta este gratia.
Nu ma cred puternica!!
Sus In jos
Lonely.Soul
Lonely.Soul
feminin Fecioara Mesaje : 139
Bani : 145
Multumiri : 0
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti.
Status : Krem,despre asta e ciorba

Membru
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 5:46 pm

Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Venus! Te crezi extrem de puternic insa nu stii ca puterea ta este gratia.

Me gustaaa! gdg)
Sus In jos
http://ourworld.freeforums.org/index.php
alexandr@
alexandr@
feminin Rac Mesaje : 24
Bani : 28
Multumiri : 0
Varsta : 25

New Membru
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeJoi Mai 17, 2012 7:27 pm

Rezultatul tau:
Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Venus! Te crezi extrem de puternic insa nu stii ca puterea ta este gratia.

Nici nu ma grabesc cu mutatul imi este bine si aici/
Sus In jos
Balonas.
Balonas.
feminin Capricorn Mesaje : 535
Bani : 5018
Multumiri : 12
Varsta : 25
Localizare : Iasi

Membru Iscusit
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeLun Iul 16, 2012 2:13 pm

Rezultatul tau:


Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Pluto! Nebun si amuzant iti place sa incerci lucruri noi.


Ma gandeam la ceva mai diferit... dar nuu, tot Pluto!!
Sus In jos
roxiroxgirl
roxiroxgirl
Mesaje : 850
Bani : 871
Multumiri : 0

Membru Iscusit
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeSam Sept 01, 2012 4:48 pm

Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Pluto! Nebun si amuzant iti place sa incerci lucruri noi
Sus In jos
http://indra.forumagic.net/
Alexandra THgirl13
Alexandra THgirl13
feminin Fecioara Mesaje : 77
Bani : 125
Multumiri : 1
Varsta : 24
Localizare : aici si acolo :D
Status : nobody is perfect but i love your imperfect

New Membru
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 12:31 pm

Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Venus! Te crezi extrem de puternic insa nu stii ca puterea ta este gratia.
Sus In jos
Dizzie
Dizzie
feminin Taur Mesaje : 7386
Bani : 261863
Multumiri : 117
Varsta : 26

Mega-Fan Forum
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeSam Dec 22, 2012 6:51 pm

Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Pluto! Nebun si amuzant iti place sa incerci lucruri noi.
Sus In jos
Little Adorabelle
Little Adorabelle
feminin Rac Mesaje : 656
Bani : 50904
Multumiri : 9
Varsta : 29
Localizare : the path under the gravestone.
Status : come to the dark side, we have Courage the Cowardly Dog

Membru Iscusit
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeDum Apr 07, 2013 11:04 am

Rezultatul tau:
Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Venus! Te crezi extrem de puternic insa nu stii ca puterea ta este gratia.
Sus In jos
Elena :)
Elena :)
feminin Varsator Mesaje : 15
Bani : 19
Multumiri : 0
Varsta : 24

New Membru
Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 4:47 pm

Planeta pe care ar trebui sa traiesti este Pluto! Nebun si amuzant iti place sa incerci lucruri noi
Sus In jos
Continut sponsorizat


Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?   Pe ce planeta ar trebui sa traiesti? Icon_minitime

Sus In jos
 

Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?
» 7 lucruri la care nu ar trebui niciodata sa renunti pentru iubitul tau

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: User's place :: Teste-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015