AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Reira
avatar
feminin Sagetator Mesaje : 8307
Bani : 64545
Multumiri : 19
Varsta : 30
Localizare : În lumea mea.

Mega-Fan Forum
In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Empty
MesajSubiect: In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?   In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Icon_minitimeDum Apr 08, 2012 11:32 am

click

Rezultaul meu:
Ar trebui sa lucrezi in Relatii Publice. N-ar trebui sa faci acest test pentru ca ar trebui sa fii deja la intalniri, negociind si promovand. Poti incerca sa devii organizator de evenimente sau organizator de nunti.
Nu-mi place.


Ultima editare efectuata de catre Passion pour chocolat in Mier Apr 18, 2012 12:02 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Empty
MesajSubiect: Re: In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?   In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 11:51 pm

Vezi ca ai pus linkul de la pagina 2, nu de la test. Daca mai gasesti testul, editeaza-ti postul si pune-l pe ala.
Sus In jos
Reira
avatar
feminin Sagetator Mesaje : 8307
Bani : 64545
Multumiri : 19
Varsta : 30
Localizare : În lumea mea.

Mega-Fan Forum
In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Empty
MesajSubiect: Re: In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?   In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 12:03 am

Am ediatat.Cred ca l-am pus pe cel bun.Sper asta. will
Sus In jos
SSimonaV
SSimonaV
feminin Pesti Mesaje : 29
Bani : 33
Multumiri : 0
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

New Membru
In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Empty
MesajSubiect: Re: In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?   In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 12:21 am

Ehe da e cel bun sa fie OnTopic:D...
Rezultatul tau:
Ar trebui sa lucrezi in domeniul "Vanzari". Job-urile perfecte pentru tine: manager de magazin de haine sau manager de bar.

Maybe?will
Sus In jos
D/R/U/G/S
D/R/U/G/S
feminin Varsator Mesaje : 36
Bani : 38
Multumiri : 0
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

New Membru
In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Empty
MesajSubiect: Re: In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?   In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 1:23 am

Ar trebui sa lucrezi in Relatii Publice. N-ar trebui sa faci acest test pentru ca ar trebui sa fii deja la intalniri, negociind si promovand. Poti incerca sa devii organizator de evenimente sau organizator de nunti.


Eu in PR? Nu ma potrivesc... Poate ar merge de incercat, dar nu cred.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Empty
MesajSubiect: Re: In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?   In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 11:58 am

Ar trebui sa lucrezi in Relatii Publice. N-ar trebui sa faci acest test pentru ca ar trebui sa fii deja la intalniri, negociind si promovand. Poti incerca sa devii organizator de evenimente sau organizator de nunti.
Sus In jos
♥ Karina
♥ Karina
feminin Pesti Mesaje : 1878
Bani : 1888
Multumiri : 4
Varsta : 25
Localizare : Intr-o lume Secreta
Status : Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima

Super-Fan Forum
In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Empty
MesajSubiect: Re: In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?   In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Icon_minitimeSam Apr 21, 2012 10:10 am

Ar trebui sa lucrezi in Relatii Publice. N-ar trebui sa faci acest test pentru ca ar trebui sa fii deja la intalniri, negociind si promovand. Poti incerca sa devii organizator de evenimente sau organizator de nunti.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Empty
MesajSubiect: Re: In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?   In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Icon_minitimeSam Apr 21, 2012 5:56 pm

Ar trebui sa lucrezi in Relatii Publice. N-ar trebui sa faci acest test pentru ca ar trebui sa fii deja la intalniri, negociind si promovand. Poti incerca sa devii organizator de evenimente sau organizator de nunti.
Sus In jos
Dizzie
Dizzie
feminin Taur Mesaje : 7386
Bani : 261863
Multumiri : 117
Varsta : 25

Mega-Fan Forum
In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Empty
MesajSubiect: Re: In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?   In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Icon_minitimeMier Iun 12, 2013 6:25 pm

Ar trebui sa lucrezi in Relatii Publice. N-ar trebui sa faci acest test pentru ca ar trebui sa fii deja la intalniri, negociind si promovand. Poti incerca sa devii organizator de evenimente sau organizator de nunti.
Sus In jos
Simona
Simona
feminin Sagetator Mesaje : 1101
Bani : 52035
Multumiri : 10
Varsta : 27
Localizare : Bossland. o,o
Status : Baby, I'm a sociopath, Sweet serial killer. On the warpath.

Fan Forum
In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Empty
MesajSubiect: Re: In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?   In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Icon_minitimeMier Iul 24, 2013 11:08 pm

Ar trebui sa lucrezi in Relatii Publice. N-ar trebui sa faci acest test pentru ca ar trebui sa fii deja la intalniri, negociind si promovand. Poti incerca sa devii organizator de evenimente sau organizator de nunti.

In nici un caz.
Sus In jos
LEIA
LEIA
feminin Taur Mesaje : 384
Bani : 101731
Multumiri : 0
Varsta : 38

Membru Super Activ
In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Empty
MesajSubiect: Re: In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?   In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Icon_minitimeMier Dec 25, 2013 7:30 pm

Ar trebui sa lucrezi in Relatii Publice. N-ar trebui sa faci acest test pentru ca ar trebui sa fii deja la intalniri, negociind si promovand. Poti incerca sa devii organizator de evenimente sau organizator de nunti.

Minte pe dea dreptul Dge
Sus In jos
Denysuk
Denysuk
feminin Gemeni Mesaje : 1734
Bani : 378284
Multumiri : 54
Varsta : 29
Localizare : Buc.

Super-Fan Forum
In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Empty
MesajSubiect: Re: In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?   In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Icon_minitimeLun Dec 30, 2013 1:18 pm

Ar trebui sa lucrezi in Relatii Publice. N-ar trebui sa faci acest test pentru ca ar trebui sa fii deja la intalniri, negociind si promovand. Poti incerca sa devii organizator de evenimente sau organizator de nunti.
Sus In jos
Continut sponsorizat


In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Empty
MesajSubiect: Re: In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?   In ce domeniu ar trebui sa lucrezi? Icon_minitime

Sus In jos
 

In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Domeniu pentru Foru-Girls !
» Pe ce planeta ar trebui sa traiesti?
» 7 lucruri la care nu ar trebui niciodata sa renunti pentru iubitul tau

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: User's place :: Teste-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015