AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Defectele zodiilor
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Defectele zodiilor

In jos 
AutorMesaj
ShadowKiss
BEST NICKNAME
BEST NICKNAME
ShadowKiss


feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

Defectele zodiilor Empty
19072012
MesajDefectele zodiilor

Fiecare zodie are cate un defect.Cititi pentru a afla care este acela si sa vedem daca este si adevarat acest lucru.


Berbec: au un temperament infocat si pot fi nerabdatori si grosolani. Cred ca exista doar 2 posibilitati de a face ceva: in felul lor sau in felul gresit. Sunt prea increzatori in sine, incredibil de competitivi, transformand totul intr-un pariu. Dragostea este un joc s*xual pentru ei, o aventura de o noapte.

Taur: le place sa pretinda ca stiu multe lucruri dar in realitate nu stiu. Nu ii irita deoarece sunt periculosi si foarte usor de enervat, crezand ca toata lume vrea sa-i fure (taurii sunt semnul care are cele mai mari sanse sa se imbogateasca). In dragoste, sunt sufocanti, exagerati si cred ca avand multi copii nu vor fi parasiti.

Gemeni: viata este un joc pentru ei. Fura, mint si inseala, atata timp cat sunt cei mai buni si cred ca toate lucrurile rele pe care le-au facut ii fac sa fie mai atragatori. Le place sa vorbeasca despre porpria persoana deoarece sufera de personalitati multiple deci vor exista minimum doua dintre ele care te vor plictisi. Sunt superficiali, dornici doar sa castige si chiar dragostea este un act public pentru ei.

Rac: nu au o viata proprieasa ca le place sa auda despre a altora. Nu au stil, sunt creduli si sunt predestinati sa fie grasi orice ar manca. Isi plang singuri de mila si sunt emotivi, instabili, uneori de-a dreptul nebuni. Pot castiga multi bani dar ii vor cheltui doar pentru propriul interes. Spioneaza oameni, nu isi asuma riscuri, sunt agorafobi, creaturi bizare in general.

Leu: mandria pe primul, al doilea si ultimul loc. Sunt plini de sine, mandri, plini de pareri si autoritari. Nu acorda multa atentie detaliilor, poarte haine demodate, au par dezordonat. Sunt predestinati sa fie raniti din dragoste; daca ar putea tacea 5 minute, ar putea pastra persoana iubita. Se indragostesc de persoana nepotrivita si asteapta cavalerul in armura stralucitoare sa ii salveze de viata amoroasa nefericita.

Fecioara: sunt pretentioase, plictisitoare, critice, ipohondre si isi ies repede din fire. Nu au o personalitate reala, au mania controlului si sunt exagerat de aranjate si ordonate. Distractia inseamna pentru ele un pahar de vin impreuna cu prietenii - 4 prieteni, totul trebuie sa fie frumos si ordonat. Trebuie sa le asiguri mereu de dragostea ta si in schimb isi trateaza persoana iubita ca pe un copil (punandu-le pasta pe periuta si mancare in farfurie). Sunt banali si prinsi intr-o rutina pe care o considera sanatoasa.

Balanta: sunt indecisi, nu au un simt real al realitatii, flirteaza mult si identifica dragostea cu s*xul. Nu au idei originale, preferand sa le fure la altii si incercand sa-i convinga pe ceilalti din jur ca ce spun ei este adevarat. Sunt de cele mai multe ori egoisti, egocentrici, narcisisti si adora sa se priveasca in oglinda. Atrag oameni superficiali si aleg caile cele mai neortodoxe sau imorale pentru a reusi in cariera.

Scorpion: sunt distrugatori si cruzi, vor sa irite pe toate lumea si le place asa. Sentimentele lor sunt atat de puternice ca pot distruge pe cei din jur; sunt un magnet pentru oameni slabi si instabili si adora sa-i controleze. Urasc rutina si prefera sa fure, ucida si sa comploteze cu un zambet. Se imbraca foarte bine si foarte rafinat. In relatie, domina, controleaza, dand uneori impresia ca au un sloi de gheata in loc de inima. Sunt gelosi, asa ca sa nu fii infidela. Intr-o cariera, ar trebui sa aleaga una care implica multe secrete (precum cercetator guvernamental).

Sagetator: sunt stobi care doresc un statut si carora in realitate le pasa foarte mult despre ceea ce cred ceilalti despre ei. Nu au multa personalitate si cred ca au un talent ascuns - dansator, cantaret, artist, dar sunt lipsiti de talente. Exista 2 tipuri de sagetatori: pustnicul deprimat sau atotcunoscatorul; cred in general ca sunt centrul atentiei. In dragoste, nu isi arata sentimentele si in cariera prefera sa lipseasca mult de la servici.

Capricorn: sunt lenesi si indulgenti; nu ii vezi muncind niciodata, dar mereu castiga bani. Cel mai incapatanat semn zodiacal; nu renunta si nu fac compromisuri niciodate. Sunt fanatici si adeseori prinsi in visele si planurile proprii. Sunt spontani si raman fideli, chiar daca nu sunt genul care sa spuna "te iubesc". Cariera lor ideala implica elemente chimice, paianjeni si altele.

Varsator: Piatra Varsatorilor plini de imaginatie este granatul. Se spune ca granatul este un bun tonic care creste increderea in sine si curajul. Daca doresti sa incerci si altceva, poti purta obsidian.

Pesti: au o imaginatie bogata si sufera de multe ori de halucinatii conspirative, crezand ca sunt urmariti. Le place ca oamenilor sa creada ca sunt mai profunzi decat in realitate. Nu iarta niciodata, suspectandu-si mereu partenerul de aventuri, chiar impingandu-l la adulter doar pentru a dovedi ca au dreptate. Sunt nepasatori, neorganizati si egoisti. Adora sa ii faca pe omaeni sa se dezbrace si o cariera ideala pentru ei ar fi cea de doctor, asistenta sau hipnotizator.
Sus In jos
Distribuie acest articol pe: reddit

Defectele zodiilor :: Comentarii

Poldychou
Re: Defectele zodiilor
Mesaj Joi Iul 19, 2012 5:51 pm Scris de Poldychou
Citat :
Berbec: au un temperament infocat si pot fi nerabdatori si grosolani. Cred ca exista doar 2 posibilitati de a face ceva: in felul lor sau in felul gresit. Sunt prea increzatori in sine, incredibil de competitivi, transformand totul intr-un pariu. Dragostea este un joc s*xual pentru ei, o aventura de o noapte.

Iuhuu ^^ Cata dreptate Dge si transformarea mea a inceput de acum un an Dge chiar prin luna asta will
Alina
Re: Defectele zodiilor
Mesaj Dum Iul 29, 2012 2:16 pm Scris de Alina
Pua ... la mine cred ca mult merge catre baiat Dge
Nu tind spre acele meserii gdg) partenerul l-am banuit de cateva ori Dge asta e gdg) si nu, nu vreau sa 'il pun pe masa de operatie' =]]
Balonas.
Re: Defectele zodiilor
Mesaj Dum Iul 29, 2012 3:34 pm Scris de Balonas.
Citat :
Capricorn: sunt lenesi si indulgenti; nu ii vezi muncind niciodata, dar mereu castiga bani. Cel mai incapatanat semn zodiacal; nu renunta si nu fac compromisuri niciodate. Sunt fanatici si adeseori prinsi in visele si planurile proprii. Sunt spontani si raman fideli, chiar daca nu sunt genul care sa spuna "te iubesc". Cariera lor ideala implica elemente chimice, paianjeni si altele.

Nu este adevarat. Nu sunt lenesa si muncesc mereu, cariera mea nu implica chimie, mate, paianjeni si altele, si sunt genul care sa spuna "te iubesc!" !! Deci, nu prea are dreptate.
ShadowKiss
Re: Defectele zodiilor
Mesaj Dum Iul 29, 2012 3:37 pm Scris de ShadowKiss
Citat :
Rac: nu au o viata proprieasa ca le place sa auda despre a altora. Nu au stil, sunt creduli si sunt predestinati sa fie grasi orice ar manca. Isi plang singuri de mila si sunt emotivi, instabili, uneori de-a dreptul nebuni. Pot castiga multi bani dar ii vor cheltui doar pentru propriul interes. Spioneaza oameni, nu isi asuma riscuri, sunt agorafobi, creaturi bizare in general.

Bine..aici este total gresit.Imi pare rau dar nu stiu cu ce zodie m-au incurcat si astia.gdg)Astea nu sunt defectele mele.
Andreea
Re: Defectele zodiilor
Mesaj Lun Iul 30, 2012 11:42 am Scris de Andreea
Chiar sunt foarte dezamadita de defecte ffftr Nu fur , nu insel si de mintit....rar..foarte la scoala ffftr -_-" da nu asa .... si sa fur? Nu am furat nimic in viata mea .... mai bine ii cer tatei sa imi cumpere sau respectivului sa imi imprumute.
Simona
Re: Defectele zodiilor
Mesaj Dum Iun 23, 2013 12:36 pm Scris de Simona
Oh, la mine are dreptate :]]. Nu cred ca am talente ascunse, nu am nici unul, stiu si eu chestia asta. :]]]
Re: Defectele zodiilor
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Defectele zodiilor

Sus 

Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Materia preferata vorbeste despre defectele tale

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Horoscop-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015