AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ziua de nastere in numerologie
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Ziua de nastere in numerologie

In jos 
AutorMesaj
ShadowKiss
BEST NICKNAME
BEST NICKNAME
ShadowKiss


feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

Ziua de nastere in numerologie Empty
21072012
MesajZiua de nastere in numerologie

Orice cifra are o semnificatie si orice numar are o vibratie proprie care ne influenteaza in mod subtil. Fiecare zi din luna, de la 1 la 31, are secretele ei.


Nascuti in ziua 1: Liderii

Spoiler:


Nascuti in ziua 2: Cooperantii

Spoiler:


Nascuti in ziua 3: Imaginativii

Spoiler:

Nascuti in ziua 4: Constiinciosii

Spoiler:


Nascuti in ziua 5: Istetii

Spoiler:

Nascuti in ziua 6: Familistii

Spoiler:

Nascuti in ziua 7: Inteleptii

Spoiler:
Nascuti in ziua 8: Businessmenii

Spoiler:
Nascuti in ziua 9: Idealistii

Spoiler:
Nascuti in ziua 10: Ambitiosii

Spoiler:

Nascuti in ziua 11: Inspiratii

Spoiler:

Nascuti in ziua 12: Artistii

Spoiler:
Nascuti in ziua 13: Profesionistii

Spoiler:
Nascuti in ziua 14: Jucatorii
Spoiler:


Nascuti in ziua 15: Creativii

Spoiler:

Nascuti in ziua 16: Spiritualii

Spoiler:


Nascuti in ziua 17: Managerii

Spoiler:


Nascuti in ziua 18: Finalistii

Spoiler:

Nascuti in ziua 19: Hotaratii

Spoiler:

Nascuti in ziua 20: Sensibilii

Spoiler:

Nascuti in ziua 21: Sociabilii

Spoiler:

Nascuti in ziua 22: Plutocratii

Spoiler:

Nascuti in ziua 23: Spontanii

Spoiler:

Nascuti in ziua 24: Prietenosii

Spoiler:

Nascuti in ziua 25: Intelectualii

Spoiler:
Nascuti in ziua 26: Afaceristii

Spoiler:
Nascuti in ziua 27: Organizatorii

Spoiler:
Nascuti in ziua 28: Asociatii

Spoiler:

Nascuti in ziua 29: Vizionarii

Spoiler:


Nascuti in ziua 30: Creativii

Spoiler:

Nascuti in ziua 31: Faurarii

Spoiler:
Sus In jos
Distribuie acest articol pe: reddit

Ziua de nastere in numerologie :: Comentarii

Alina
Re: Ziua de nastere in numerologie
Mesaj Dum Iul 29, 2012 2:13 pm Scris de Alina
Citat :
Ziua de nastere 6: personalitate

Intelegatori, sociabili si generosi, cei nascuti pe 6 sunt fericiti cand pun umarul la fericirea altora, in special a familiei. Vor urmari calea de mijloc, armonia. Sunt corecti, de incredere si sar in ajutorul semenilor la cel mai mic semn. Stiu sa-i ingrijeasca, sa-i trateze, sa-i aline, sa-i incurajeze. Adesea au virtuti medicale sau terapeutice. Au simt estetic, imaginativ si artistic. Bunastarea si linistea caminului ramane insa telul lor majore.

Ziua de nastere 6: defecte

Fire oscilanta, inertie, sentimente extreme si vulnerabile, credulitate, slabiciune in fata rugamintilor, laudelor si linguselilor.

Ziua de nastere 6: dragoste

Au sentimente puternice si sunt foarte tandri. Cuplul e esential pentru ei. Pot avea mai multe relatii, dar cand gasesc omul potrivit isi gasesc tihna si echilibrul. Stiu sa-si faca partenerul fericit.


E....aici e super adevar Dge no coment gdg

Si din curiozotate m-am uitat si la Andreea, Ana, Georgiana si Danuta =]]

La Anreea e pur adevar Dge si la ana e foarte adevarat dar nu cred ca are defectele acelea ffftr

La Dauta will din cata o stiu eu .... ohooo Dge) nene
Si la Georgiana cred ca majortatea e asa gdg din cate o cnosc gdg)
ShadowKiss
Re: Ziua de nastere in numerologie
Mesaj Dum Iul 29, 2012 3:16 pm Scris de ShadowKiss
Citat :
Nascuti in ziua 26: Afaceristii

Ziua de nastere 26: personalitate

Energici, eficienti si ambitiosi, cei nascuti pe 26 au stofa de afaceristi. Sunt buni organizatori, inteligenti, realisti, cu viziune de ansamblu si putere de razbatere. Se descurca excelent in hatisul finantelor. Managementul lor este diplomat si cooperant. Relatiile sociale si familia conteaza la ei cel putin la fel de mult cat cariera (care sigur conteaza!). Isi gasesc siguranta cand stabilesc un echilibru intre toate acestea.

Ziua de nastere 26: defecte

Tendinta de a se atasa excesiv de lucruri si oameni, scepticism, ranchiuna, gelozie, incapatanare.

Ziua de nastere 26: dragoste

Au pasiuni devoratoare, pe care se straduiesc sa si le stapaneasca Pot darui mult in dragoste, dar cer la fel de mult. Dilema lor este cum sa balanseze setea de absolut cu compromisul necesar mentinerii cuplului, de care au atat de mare nevoie.

Da, este cat se poate de adevarat, ma rog, fara partea ca sunt energica, la mine domina lenea si in fine...la defecte, incapatanarea trebuia pusa pe primul loc, te asigur e foarte, foarte adevarat si la dragoste nu mai zic.>gdg
Balonas.
Re: Ziua de nastere in numerologie
Mesaj Dum Iul 29, 2012 3:31 pm Scris de Balonas.
Citat :
Nascuti in ziua 29: Vizionarii

Ziua de nastere 29: personalitate

Personaje cu totul speciale, cei nascuti pe 29 se bucura de instincte si intuitii iesite din comun. Sunt niste vizionari. Detesta banalitatea, au teluri inalte si proiecte ambitioase. Pot face multe lucruri in viata, dar indiferent ce fac, le trebuie mereu hrana pentru spirit (cultura, religie, filozofie, stiinta, etc.). Se disting intotdeauna prin ceva si au mare nevoie de atentie. Adesea intampina frustrari sau provocari spre mijlocul vietii (30-35 ani).

Ziua de nastere 29: defecte

Tendinta de a alterna perioadele de exaltare cu cele de depresie si anxietate; sensibilitate la influentele mediului, imprudenta.

Ziua de nastere 29: dragoste

Au mult s*x-appeal, emotii navalnice si nevoi afective uriase. Dar relatia de cuplu e o zona fragila, in care nu fac cele mai fericite alegeri. Indoieli, deceptii, neimpliniri legate de s*xul opus.


Foarte adevarat, si mai ales la dragoste, ce pot sa spun...!
Poldychou
Re: Ziua de nastere in numerologie
Mesaj Lun Iul 30, 2012 11:24 am Scris de Poldychou
Ma-ma! Cat de bine contureaza la mine :X pur adevar gdg Eu sunt boos Dge >gdg iar defectele... :X:X exact gdg) mai bine de atat nu se poate ^^
Andreea
Re: Ziua de nastere in numerologie
Mesaj Lun Iul 30, 2012 11:38 am Scris de Andreea
Ooo eu Lidera, boss Dge Eu sunr si mai boss Danuta Dge inca din titlu will

Daaa :X toate cele trei paragrafe sunt foarte adevarate gdg
Inque~
Re: Ziua de nastere in numerologie
Mesaj Lun Iun 03, 2013 4:47 pm Scris de Inque~
"Ziua de nastere 23: defecte

Inconstanta, nerabdare, lipsa de tenacitate, inclinare catre adictii, mai ales alcool, mancare, tutun, eventual droguri."

O da... Cu alcool si tigari ma spal pe dinti, ce pot sa spun. Si drogurile le respir. gdg)
In afara de partea asta, cam tot e adevarat.
Re: Ziua de nastere in numerologie
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Ziua de nastere in numerologie

Sus 

Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Elena Gheorghe se relaxeaza la piscina de ziua ei
» Ce spune ziua in care te-ai nascut despre tine?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Horoscop-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015