AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Justin Bieber a scris si a produs o piesa pentru Selena Gomez
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Justin Bieber a scris si a produs o piesa pentru Selena Gomez

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Justin Bieber a scris si a produs o piesa pentru Selena Gomez Empty
MesajSubiect: Justin Bieber a scris si a produs o piesa pentru Selena Gomez   Justin Bieber a scris si a produs o piesa pentru Selena Gomez Icon_minitimeVin Iul 27, 2012 9:59 pm

will.i.am a confirmat intr-un interviu ca Justin Bieber a scris si a produs o piesa pentru a fi interpretata de catre Selena Gomez, iubita starului canadian.

will.i.am a povestit intr-un interviu cum a fost abordat de catre Justin pe cand imparteau acelasi avion, dupa Gala Teen Choice Awards. "M-a batut pe umar si zice 'bai, vreau sa-ti arat cantecul asta pe care l-am scris si l-am produs'. Era incantat, e unul din primele cantece pe care le-a produs de unul singur".

Acesta a ascultat piesa la laptopul lui Justin, in avion. "Da, am scris asta pentru Selena, imi place foarte mult" ar mai fi adaugat Justin, iar will.i.am a ramas chiar placut impresionat, spunand in cadrul interviului ca piesa este "foarte misto".

"Fiind eu insumi producator muzical, ma simt mandru sa mai gasesc pe cineva atat de pasionat de de asta cum sunt eu. Cred ca tipul asta va sta prin preajma pentru mult, mult timp de-acum inainte", a mai adaugat will.i.am despre Bieber.
Sus In jos
 

Justin Bieber a scris si a produs o piesa pentru Selena Gomez

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Justin Bieber angajeaza nutritionist pentru Selena Gomez
» Justin Bieber si Selena Gomez vor fi parinti?
» Justin Bieber, in vizita la mama Selenei Gomez
» Selena Gomez are un nou titlu pentru album (foto coperta)
» Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Noutati Vedete-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015