AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei   Empty
MesajSubiect: Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei    Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei   Icon_minitimeSam Mai 21, 2011 4:44 pm

Justin Bieber s-a hotarat sa lanseze o linie de parfum pentru femei, deoarece este foarte important pentru el felul in care miroase o fata.

Starul canadian va scoate pe piata o aroma `fructata gurmanda` intitulata Someday, iar profitul il va canaliza catre donatii in scop caritabil.

`Sa spunem drept, felul in care miroase o fata este foarte important pentru un barbat. Am o legatura foarte stransa cu fanii mei, asa ca daca creez o aroma pe care personal o agreez este o cale de a-i aduce mai aproape de lumea mea`, a declarat Justin.

Banii din vanzari vor merge catre mai multe organizatii caritabile, printre care Pencils of Promise si Make-A-Wish.

`Nu doar ca am ocazia sa le fac o surpriza fanilor mei, ci pot sa le multumesc prin a-i ajuta pe cei cu nevoi, una din prioritatile mele cele mai mari`, a conchis adolescentul.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
♥ InnocentGirl♥
♥ InnocentGirl♥
feminin Sagetator Mesaje : 709
Bani : 736
Multumiri : 9
Varsta : 28
Localizare : In My imaginary world
Status : :-?

Membru Iscusit
Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei   Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei    Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei   Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 3:17 pm

Mda....face ceva bun macar!Pai bravo JB...!j
Sus In jos
02gold23
02gold23
feminin Pesti Mesaje : 784
Bani : 857
Multumiri : 5
Varsta : 28
Status : Simfonie de sentimente

Membru Iscusit
Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei   Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei    Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei   Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 7:43 pm

Nu ma uimeste deloc stirea asta si chiar nu-mi pasa daca se arunca in atlantic maine...poate sa mai faca inca cinci parfumuri si sa le doneze...
Sus In jos
I, You and They
I, You and They
feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Mega-Fan Forum
Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei   Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei    Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei   Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 7:45 pm

nu stie pe ce sa mai scoata banii si Justin asta.
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
Denysuk
Denysuk
feminin Gemeni Mesaje : 1734
Bani : 378284
Multumiri : 54
Varsta : 29
Localizare : Buc.

Super-Fan Forum
Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei   Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei    Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei   Icon_minitimeLun Iun 06, 2011 1:02 pm

UUUU!! Nu-l voi cumpara Dge
Sus In jos
Continut sponsorizat


Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei   Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei    Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei   Icon_minitime

Sus In jos
 

Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Justin Bieber angajeaza nutritionist pentru Selena Gomez
» Justin Bieber a scris si a produs o piesa pentru Selena Gomez
» Justin Bieber s-a imbolnavit
» Justin Bieber: Nu este sanatos sa iti ascunzi relatia
» Justin Bieber colaboreaza cu One Direction?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Noutati Vedete-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015