AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ce sa faci cu o camasa!?
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Ce sa faci cu o camasa!?

In jos 
AutorMesaj
Balonas.
Membru Iscusit
Membru Iscusit
Balonas.


feminin Capricorn Mesaje : 535
Bani : 5018
Multumiri : 12
Varsta : 25
Localizare : Iasi

Ce sa faci cu o camasa!? Empty
21082012
MesajCe sa faci cu o camasa!?

Heya. ^^
De curand am descoperit pe net ceva interesant. Am vazut poze si am auzit lucruri interesante despre "rochia camasa". Am fost si mai curioasa, asa ca am dat un search pe net si am gasit acest super video. 6 tinute diferite care sunt facute dintr-o camasa de barbati!



Ati indrazni sa purtati o astfel de rochie?
Ce parere aveti despre aceasta idee?

Credeti ca daca mi-as face si eu o astfel de rochie si m-as imbraca cu ea pe strada, ar rade lumea de mine? Mie mi se pare o idee geniala si fata are inspiratie, dar probabil nu multi ar accepta asta usor, si ma refer la barbati.

Voi ati incerca?
Sus In jos
Distribuie acest articol pe: reddit

Ce sa faci cu o camasa!? :: Comentarii

Andrusca ♥
Re: Ce sa faci cu o camasa!?
Mesaj Mar Aug 21, 2012 3:15 pm Scris de Andrusca ♥
Sincer da as putea sa port rochita si maieul format din camasa, sunt idei foarte interesante... da nu cred ca o sa imi iasa vreuna gdg) O sa le incerc totusi!gdg
Bells
Re: Ce sa faci cu o camasa!?
Mesaj Dum Ian 27, 2013 7:13 pm Scris de Bells
Oh:))am foarte multe camasi, insa abia daca le port asa cum se poarta, dar sa ii mai gasesc si alte intrebuintari ca obiect vestimentar..
Evil Minion
Re: Ce sa faci cu o camasa!?
Mesaj Mar Mai 28, 2013 2:44 pm Scris de Evil Minion
Nu am curaj sa incerc asa ceva cu camasile mele Ce sa faci cu o camasa!? 501661262
avatar
Re: Ce sa faci cu o camasa!?
Mesaj Mar Aug 27, 2013 1:37 pm Scris de Reira
Cred că o femeie arată sexy într-o cămașă bărbătească. Bineînțeles, până acum nu m-am gândit la variantele prezentate în video. Arată interesant, dar nu aș apela la asta. Nu cred că e pentru mine.
Re: Ce sa faci cu o camasa!?
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Ce sa faci cu o camasa!?

Sus 

Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Cum sa porti camasa din denim in 5 moduri diferite
» Ce faci acum?
» Ce faci tu iarna?
» Poti sa faci fata...?
» Cum sa-ti faci propriul primer

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Moda-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015