AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Horoscop 2013- Sagetator
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Horoscop 2013- Sagetator

In jos 
AutorMesaj
Casydy
New Membru
New Membru
Casydy


feminin Balanta Mesaje : 47
Bani : 150
Multumiri : 0
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Status : vesela

Horoscop 2013- Sagetator Empty
09032013
MesajHoroscop 2013- Sagetator

Anul 2013 se anunţa un an important în ceea ce priveşte partea financiară, relaţiile, familia şi iubirea.


Primele 6 luni ale anului 2013 vor însemna pentru tine nişte luni foarte importante pe plan relaţional. O dată la 12 ani te bucuri de prezenţa Marelui Benefic, Jupiter, în zona căsătoriilor, relaţiilor, parteneriatelor, oferindu-ţi noroc şi oportunităţi în acest sector al vieţii tale. Dacă încă nu eşti căsătorit, este cea mai bună perioadă pentru a face acest pas. Cum am mai spus, abia peste 12 ani te vei mai putea întâlni cu această şansă.

Cea mai importantă schimbare faţă de anul trecut o reprezintă intrarea planetei Jupiter, în ziua de 26 iunie 2013, în zodia Rac, zodie care pentru tine reprezintă casa a 8-a în astrogramă. Este un tranzit benefic pe plan financiar şi în ceea ce priveşte viaţa sexuală. Te poţi aştepta la cadouri, sprijin financiar din partea altor persoane (al partenerului de viaţă sau al unui partener de afaceri). Vei beneficia de resursele altor persoane şi de câştiguri financiare ce nu vin în urma efortului propriu. Există posibilitatea să primeşti o moştenire importantă iar dacă te gândeşti să faci un împrumut, este bine să aştepţi până dupa data de 26 iunie 2013, pentru că va fi perioadă ideală din acest punct de vedere.

Din octombrie 2012 îl ai pe Saturn musafir în casa a 12-a, forţându-te să faci o adevărată curăţenie în ceea ce priveşte dorinţele şi motivaţiile inconştiente care stau la baza comportamentului tău. În 2013 probabil va trebui să închizi multe uşi pe care nu le-ai închis atunci când trebuia şi te vei întâlni cu consecinţele greşelilor pe care le-ai făcut de-a lungul ultimilor 28 de ani. Până când Saturn va intra în zodia ta şi va începe un nou ciclu saturnian pentru tine (peste circa 2 ani), va trebui să te uiţi înapoi, cu seriozitate şi realism, şi să corectezi tot ceea ce nu te mulţumeşte şi consideri că nu te reprezintă sau nu te pune într-o lumină favorabilă.
Sus In jos
http://rpgworld-forum.forumgratuit.ro
Distribuie acest articol pe: reddit

Horoscop 2013- Sagetator :: Comentarii

Simona
Re: Horoscop 2013- Sagetator
Mesaj Dum Iun 23, 2013 12:31 pm Scris de Simona
O da, sigur ma voi casatori anul acesta :]].
avatar
Re: Horoscop 2013- Sagetator
Mesaj Mar Aug 27, 2013 2:31 pm Scris de Reira
Nu prea mi s-a potrivit, de fapt în general horoscopul greșește în cazul meu. Probabil și pentru că sunt foarte sceptică de fel. Nu cred în astrologie, dar mă amuză. Poate fi un aspect interesant, dar atâta timp cât nu are un fundament logic nu pot crede.
Horoscop 2013- Sagetator 2pzehcp
Re: Horoscop 2013- Sagetator
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Horoscop 2013- Sagetator

Sus 

Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Horoscop Sagetator 2012
» Horoscop 2013- Rac
» Horoscop 2013- Leu
» Horoscop 2013- Berbec
» Horoscop 2013- Taur

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Horoscop-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015