AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Gabrielle vs. Karina (x1)
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Gabrielle vs. Karina (x1)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Gabrielle vs. Karina (x1) Empty
MesajSubiect: Gabrielle vs. Karina (x1)   Gabrielle vs. Karina (x1) Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 6:59 pm

Bun.. Deci am pus acest titlu pentru ca temele se vor mai repeta si ar insemna sa am acelasi titlu la mai multe topicuri.
Tema a fost sa facem un icon (cam asa ar veni.. will)pentru un topic inchis de moderatori. Asa ca au fost cam trei variante de text: ''Locked'', ''Topic Closed'' si ''Topic Inchis''.
Mai jos sunt cele doua iconuri.

Numarul 1:
Gabrielle vs. Karina (x1) 1io4co

Numarul 2:
Gabrielle vs. Karina (x1) MjD6u


Juriu: Inque~(Delia), I, You and They(Ana) si Marionette(Danuta).
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Gabrielle vs. Karina (x1) Empty
MesajSubiect: Re: Gabrielle vs. Karina (x1)   Gabrielle vs. Karina (x1) Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 8:23 pm

Inainte sa alegeti juriul intrebati si persoanele daca vor sa jurizeze. Eu una nu imi amintesc sa ma fi intrebat. gdg) Nu ca nu mi-ar conveni.

Ca design arata mai bine al doilea, asa ca votez cu el, dar ar fi fost bine sa le faceti ceva mai mici pe amandoua. Icon inseamna o imagine mica, va sfatuiesc ca inainte sa va apucati sa lucrati in photoshop sa stiti si teoria si cum se numesc anumite lucruri si sa nu mai faceti confuzii.

Al doilea imi place mai mult, primul e cam sec. Insa pentru topic inchis, eu as pune totusi mesajul "locked" si nu "topic closed". Gabrielle vs. Karina (x1) 2pzehcp

Deci votez cu al doilea.

Gabrielle vs. Karina (x1) 102l0co
Sus In jos
I, You and They
I, You and They
feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Mega-Fan Forum
Gabrielle vs. Karina (x1) Empty
MesajSubiect: Re: Gabrielle vs. Karina (x1)   Gabrielle vs. Karina (x1) Icon_minitimeMier Mai 08, 2013 9:26 pm

Delia, nu esti singura neinformata :will:Georgiana, daca intram peste 2 saptamani, ce faceai ? will

Delia, din cate am inteles eu, este o poza cu "Topic Inchis" pentru moderare, nu pentru butonasul care arata ca este incis. gdg

Votez al doilea. Imi place ca are un pattern frumos atasat si merge cu nuantele lacatului, ori i s-a pus si lui efecte. gdg Primul e prea simplu si brut.

Deci votez a doua lucrare.
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Gabrielle vs. Karina (x1) Empty
MesajSubiect: Re: Gabrielle vs. Karina (x1)   Gabrielle vs. Karina (x1) Icon_minitimeVin Mai 17, 2013 5:19 pm

Aleg a doua creatie. Imi place cum se vede text-ul si efectele folosite. rr

Votul meu: a doua creatie.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
Continut sponsorizat


Gabrielle vs. Karina (x1) Empty
MesajSubiect: Re: Gabrielle vs. Karina (x1)   Gabrielle vs. Karina (x1) Icon_minitime

Sus In jos
 

Gabrielle vs. Karina (x1)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Gabrielle vs. Karina (x2)
» Interviu for Gabrielle
» Karina Kosiva
» ♫Va saluta Karina!♫
» Karina Kosiva

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Dueluri-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015