AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Gabrielle vs. Karina (x2)
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Gabrielle vs. Karina (x2)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Gabrielle vs. Karina (x2) Empty
MesajSubiect: Gabrielle vs. Karina (x2)   Gabrielle vs. Karina (x2) Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 7:06 pm

Tema acestui duel este crearea unui buton de parteneriat (al acestui forum, desigur).

Lucrarile:

Numarul 1:

Gabrielle vs. Karina (x2) RFTNw

Numarul 2:

Gabrielle vs. Karina (x2) 2mfkjgj

Juriu: Inque~(Delia), I, You and They(Ana) si Marionette(Danuta).
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Gabrielle vs. Karina (x2) Empty
MesajSubiect: Re: Gabrielle vs. Karina (x2)   Gabrielle vs. Karina (x2) Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 8:29 pm

Butoanele sunt imense, nu inteleg de ce le faceti atat de mari.

Primul: Nu s-ar vedea bine daca butonul ar fi micsorat (si este nevoie neaparat sa fie micsorat si fara discutii) pentru ca e mult prea complex. Fata respectiva nu s-ar vedea cine stie cum pe un buton normal. Plus ca butonul ar trebui sa contina esentialul forumului. Daca voiai sa faci ceva abstract si complex era altceva. Si pur si simplu nu-mi plac dimensiunile, e prea patratos, ar trebui sa fie mai dreptunghiular.

Al doilea: Ma indoiesc ca acest forum se rezuma la genul de fete hula sexi care poarta flori la gat in loc de sutien. Dar pentru ca asta mai arata a buton, ii voi da votul meu. Pe langa asta, macar are o imagine destul de sumara care sa contina ideea principala. Nu prea se potriveste cu forumul, dar cel putin asta e un buton. Primul nu este.

Votul meu: numarul 2.
Sus In jos
I, You and They
I, You and They
feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Mega-Fan Forum
Gabrielle vs. Karina (x2) Empty
MesajSubiect: Re: Gabrielle vs. Karina (x2)   Gabrielle vs. Karina (x2) Icon_minitimeMier Mai 08, 2013 9:39 pm

Primul buton nu este chiar atat de mare. Nu e musai sa fie o marime fixa. Acum depinde site-urile ce marime accept.

Primul imi place mai mult decat al doilea. A doua poza nu este potrivita deloc pentru forumul nostru si nici cum arata fontul nu-mi place. La prima imi place asa zisa forma in care este pozitionata tipa, pusa acolo ca un pattern. Dar totusi, carca nu-mi ba dine in ochi pozitionarea textului.

Votul meu final este pentru prima poza.
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Gabrielle vs. Karina (x2) Empty
MesajSubiect: Re: Gabrielle vs. Karina (x2)   Gabrielle vs. Karina (x2) Icon_minitimeVin Mai 17, 2013 5:18 pm

Sorry pentru intarziere .. will

Aleg prima creatie. Chiar daca este putin mai mare, merge pentru un cod de parteneriat (desi unele site-uri cer o marime anume)

A doua creatie nu merge pentru forum.

Vot fina: prima creatie.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
Continut sponsorizat


Gabrielle vs. Karina (x2) Empty
MesajSubiect: Re: Gabrielle vs. Karina (x2)   Gabrielle vs. Karina (x2) Icon_minitime

Sus In jos
 

Gabrielle vs. Karina (x2)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Gabrielle vs. Karina (x1)
» Interviu for Gabrielle
» Karina Kosiva
» ♫Va saluta Karina!♫
» Karina Kosiva

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Dueluri-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015