AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cezar Ouatu: "Eu am fost favorit la titlu din partea fanilor"
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Cezar Ouatu: "Eu am fost favorit la titlu din partea fanilor"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Cezar Ouatu: "Eu am fost favorit la titlu din partea fanilor" Empty
MesajSubiect: Cezar Ouatu: "Eu am fost favorit la titlu din partea fanilor"   Cezar Ouatu: "Eu am fost favorit la titlu din partea fanilor" Icon_minitimeDum Mai 19, 2013 4:27 pm

Cezar Ouatu a terminat pe locul 13 dupa finala Eurovision 2013. Reprezentantul Romaniei, contactat de Mediafax, a declarat ca se simte impinit si crede ca nu a primit un loc mai bun din cauza votului geo-politic.

"Eu, profesional si personal, ma simt implinit. Mi-as fi dorit un loc mai bun in clasamentul final, pentru mine si pentru Romania, dar stiu ca ceea ce a tinut de mine am facut. Show-ul nostru a iesit foarte bine, am muncit cu totii enorm si le multumesc tuturor celor care au facut posibil ca aceasta munca de echipa sa prinda forma. Le multumesc tuturor celor care au crezut in mine si au votat Romania. Romania ramane, insa, o tara negata oarecum de Europa, asa ca, in aceasta seara, cele doua mari familii - Scandinavia si 'Mama Rusie' - au invins. Eu am fost favorit la titlu din partea fanilor, dar, geopolitic vorbind, nu mai tine de mine…" declarat Cezar Ouatu pentru Mediafax.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Cezar Ouatu: "Eu am fost favorit la titlu din partea fanilor" Empty
MesajSubiect: Re: Cezar Ouatu: "Eu am fost favorit la titlu din partea fanilor"   Cezar Ouatu: "Eu am fost favorit la titlu din partea fanilor" Icon_minitimeDum Mai 19, 2013 5:03 pm

Eu sunt de acord cu ce spune, Romania nu prea e bagata in seama de catre Europa si cam asta e problema.
Cat despre fani... pai pot sa spun ca "multi vede, putini cunoaste", daca a fost el in topul fanilor.
Sus In jos
 

Cezar Ouatu: "Eu am fost favorit la titlu din partea fanilor"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Cezar Ouatu, cel mai sexy participant la Eurovision: "multe si-ar fi dorit sa fie sub fusta lui"
» Mama lui Michael Jackson a fost data disparuta
» La multi ani, Smiley! Vezi cum a fost la petrecerea aniversara
» Selena Gomez are un nou titlu pentru album (foto coperta)
» Eurovision 2013: Angela Gheorghiu - "Cezar trebuie sa se reintoarca la muzica buna si bunul gust"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Noutati Vedete-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015