AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Stilul ombre
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Stilul ombre

In jos 
AutorMesaj
Simona
Fan Forum
Fan Forum
Simona


feminin Sagetator Mesaje : 1101
Bani : 52035
Multumiri : 10
Varsta : 27
Localizare : Bossland. o,o
Status : Baby, I'm a sociopath, Sweet serial killer. On the warpath.

Stilul ombre  Empty
16072013
MesajStilul ombre

Chiar nimeni nu a deschis subiectul asta ? O.O Wow. Incep eu.

Ce este stilul ombre?
Original ombre stil de par colorat implica întunecare radacinile cu nuante naturale si un trasnet treptat vopsite la capetele de par. Stilul ombre insa mai este folosit si pe unghii, buze etc. 

Ombre Hair

Stilul ombre  Ombre-hair-inspiration-large-msg-135855844948




Ati incercat stilul ombre? V-a placut rezultatul final?

Parerea mea:

Nu am incercat stilul ombre pe par, buze s.a.m.d. Am incercat doar pe unghii. Nu-mi displace stilul asta, dar nici nu sunt asa o fana a lui. Stilul ombre la par imi place doar daca sunt 2 nuante de acelasi tip, dar sa fie diferenta de 2-3 tonuri intre ele.  Insa am vazut si combinatia saten-mov si mi-a placut. Eu planuiesc insa sa ma fac mov tot capul zilele astea.  Ceea ce am vazut si arata urat, la unele fete, in care diferenta intre culori era o linie dreapta .. dupa parerea mea arata foarte urat. :] E chiar okay stilul asta, dar nu ma atrage suficient de mult incat sa ma dau in vant dupa el, plus ca toata lumea a adoptat acest stil, iar eu am ceva sa nu fiu ca toata lumea. :]]

Voi ce credeti?

Edit: Mersi, Delia, pentru atentionare.


Ultima editare efectuata de catre Simona in Mar Iul 16, 2013 3:04 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Distribuie acest articol pe: reddit

Stilul ombre :: Comentarii

Inque~
Re: Stilul ombre
Mesaj Mar Iul 16, 2013 2:48 pm Scris de Inque~
Eu cred ca ar fi trebuit sa spui si ce este stilul ombre pentru ca nu toata lumea stie. Eventual sa pui si niste poze. Eu una habar n-aveam ce e.
Am dat pe Google si m-am prins, in afara de partea cu buzele.
Mie nu-mi place stilul ombre la par, cred ca-s printre putinii carora li se pare o prostie. Cand ai de exemplu parul saten si te faci cu blond cealalta jumate de cap se vede de parca ti s-a dus vopseaua, adica foarte urat. Sau iti prinzi parul in coada, capul e saten si coada blonda, e aiurea rau.
Daca e vorba de varfuri e altceva, dar asa jumate de par chiar nu mi se pare ca arata bine, indiferent de culori.
Da, e naspa si faza aia ca nu sunt in degrade si ca e o linie dreapta, stii exact unde se termina prima culoare si unde incepe a doua.

Pe unghii arata bine si mi-ar placea si mie asa ceva, poate o sa imi fac si eu candva ca arata super. Gen asa ceva:
Stilul ombre  Stilul-ombre-pentru-unghii
Rain.
Re: Stilul ombre
Mesaj Mar Iul 16, 2013 9:48 pm Scris de Rain.
Ador acest stil <3 chiar mi-as dori sa imi vopsesc paru asa, insa momentan arca nu ma indur sa ating vopsele de el will inca il iubesc si mereu imi ziceam ca nu ma vopsesc prea curand.
Dar cand va veni momentul, mi-as dori asa :X
ShadowKiss
Re: Stilul ombre
Mesaj Mier Iul 17, 2013 11:27 am Scris de ShadowKiss
Mmm sincer stilul nu-mi place. (Delia nu esti singura)
Am intalnit oameni atat de idioti incat atunci cand isi fac parul asa, nu il vopsesc bine si trece de la saten imediat la blond. Nici macar o trecere treptata nu au facut.. ci asa brusca de sta ca naiba. -_-
Inque~
Re: Stilul ombre
Mesaj Mier Iul 17, 2013 12:40 pm Scris de Inque~
^Da, despre trecerea aia brusca ziceam si eu si Simona, ca se vede urat. Ma bucur ca nu sunt singura. will 
N-am nimic cu varfurile vopsite, in schimb.
ShadowKiss
Re: Stilul ombre
Mesaj Mier Iul 17, 2013 1:00 pm Scris de ShadowKiss
Nici eu nu am nimic cu varfurile. (Poate pentru ca vreau sa mi le vopsesc will)
Dar nici la unghii nu imi place.. mi se pare aiurea. Mai bine o culoare si buna decat ''curcubeul'' ala. will
Simona
Re: Stilul ombre
Mesaj Mier Iul 17, 2013 3:27 pm Scris de Simona
Pe unghie chiar arata okay. Combinatiile rosu-negru, verde-negru, albastru inchis-negru arata genial. Eu asa am avut gdg
Eu decat sa-mi fac doar varfurile, mai bine imi fac tot capu gdg)).
Re: Stilul ombre
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Stilul ombre

Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Frumusete-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015