AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 De unde ai aflat de noi?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 11:21 am

Rezumarea primului mesaj :

De unde ai aflat de forumul nostru ?


Ultima editare efectuata de catre Marionette in Lun Apr 01, 2013 12:49 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/

AutorMesaj
DXD
DXD
feminin Berbec Mesaje : 237
Bani : 242
Multumiri : 1
Varsta : 26
Localizare : Right here

Membru Activ
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 11:56 pm

Mi se pare că de pe un alt Forum. Nu-mi amintesc exact. :-??
Sus In jos
Reira
avatar
feminin Sagetator Mesaje : 8307
Bani : 64545
Multumiri : 19
Varsta : 30
Localizare : În lumea mea.

Mega-Fan Forum
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 26, 2012 9:42 pm

Eu am aflat de la Delia de site, de altfel de toate site-urie pe care am cont am aflat de la ea.În principiu știe lumea că mai corupe oameni. will


Ultima editare efectuata de catre Passion pour chocolat in Lun Mar 26, 2012 10:02 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 26, 2012 9:45 pm

aahhh:(((...Cornelia 10 cuvinte, te rog nu doar 3.Editeaza.
Eu am aflat de la Danuta, de fapt exact atunci cand l-au facut pe acesta, dupa ce s-a intamplat ce s-a intamplat cu cel vechi..:(Si ii multumesc Danutei ca mi-a spus de el.:X
Sus In jos
LEIA
LEIA
feminin Taur Mesaje : 384
Bani : 101731
Multumiri : 0
Varsta : 38

Membru Super Activ
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 30, 2012 12:20 pm

Eu am aflat de la Beatrice. Adica am vazut-o postand pe forum si am intrebat ce sa discuta pe aici. rr
Sus In jos
Sirius
Sirius
Mesaje : 458
Bani : 3695
Multumiri : 6
Status : Electronic Symphony

Membru Super Activ
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 30, 2012 4:50 pm

Google şi Plictiseala se pun ca persoane de contact? Nu de alta, dar este adevărul.
Sus In jos
http://gangofparis.forumers.ro/forum
DXD
DXD
feminin Berbec Mesaje : 237
Bani : 242
Multumiri : 1
Varsta : 26
Localizare : Right here

Membru Activ
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 30, 2012 10:01 pm

Sirius a scris:
Google şi Plictiseala se pun ca persoane de contact? Nu de alta, dar este adevărul.
Întrebarea este "Cum aţi aflat de Forum", nu de la cine!
Eu de exemplu l-am găsit pur şi simplu pe Google. Ce naiba aş fi putut scrie altceva???
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 30, 2012 10:26 pm

AbbeyDawn, in regulament scrie clar ca nu este voie cu limbaj de SMS sau messenger, adica prescurtari si in al doilea rand puteai sa cenzurezi mai devreme.Nu am ce-ti face
=>Avertizare.


Ultima editare efectuata de catre VicTiM Of ImAGinaRY in Vin Mar 30, 2012 10:55 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
DXD
DXD
feminin Berbec Mesaje : 237
Bani : 242
Multumiri : 1
Varsta : 26
Localizare : Right here

Membru Activ
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 30, 2012 10:45 pm

Frate? Dar câte cuvinte am avut prescurtate?
Nici că mi-ar păsa, dar totuşi...
Pardon?! Nu este "voe"? Nu am auzit de acest cuvânt.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 30, 2012 10:59 pm

off:AbbeyDawn, exista greseli de tastare, dar aceea nu era greseala de tastare.Si incepem sa facem off.Vreau doar sa fi mai atenta la reguli, nu cred ca acum toate forumele permit limbajul de messenger,dar aici e altceva.Si nu dau avertizari din rautate, pur si simplu uita-te si la celelalte avertizari, incerc sa nu le dau direct, dar nici chiar asa.Deci scuza-ma, dar asta e datoria mea.

on:

Eu am aflat de forum de la Danuta, daraga mea colega, dupa multe zile in care se ruga de mine si abia reusise sa ma convinga cu un fic.Apoi nu stiam cum sa ma descurc pe forum.Dar acum ii multumec ca mi-a spus de el.
Sus In jos
Dj. Malixx
Dj. Malixx
feminin Berbec Mesaje : 12
Bani : 117
Multumiri : 1
Varsta : 29

New Membru
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 04, 2012 9:13 pm

Am dat de un forum si v-av vazut pe acolo parteneri si am zis " hai s ava vedem" Dge si tadam!
Sus In jos
Imaginary Owl
Imaginary Owl
feminin Fecioara Mesaje : 261
Bani : 386
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Cluj-Napoca
Status : Like a G6

Membru Activ
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Apr 05, 2012 3:46 pm

Ah,acum se vede de ce e bine sa fie multe afilieri will
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 16, 2012 6:07 pm

Pai din intamplare. Cautam forumuri si am gasit acest forum care este interesant si frumos gdg
Sus In jos
SSimonaV
SSimonaV
feminin Pesti Mesaje : 29
Bani : 33
Multumiri : 0
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

New Membru
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 6:25 pm

Pe forumz.ro eram in cautarea unui forum interesant si uite ca l-am gasit, arata super de ce nu ma-si inscrie?rr si totusi cred ca e la fel de super precum pare :-bd :
Sus In jos
D/R/U/G/S
D/R/U/G/S
feminin Varsator Mesaje : 36
Bani : 38
Multumiri : 0
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

New Membru
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 9:16 pm

Semnatura Danutei de pe un alt forum m-a directionat spre voi. gdg
Sus In jos
wTf?! # eLLa.
wTf?! # eLLa.
feminin Leu Mesaje : 10
Bani : 14
Multumiri : 0
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti.

New Membru
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 2:25 pm

De pe un alt forum.. MG. gdg Cine il stie,il stie. :]]
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 3:13 pm

MG? Magic Girls? Forumul ala nu e inactiv acum, dupa ce s-a intamplat in vara? Sau vorbesti de alt MG? xD
Sus In jos
wTf?! # eLLa.
wTf?! # eLLa.
feminin Leu Mesaje : 10
Bani : 14
Multumiri : 0
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti.

New Membru
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 7:12 pm

Acel MG Delia. gdg) Dar numai este activ si mi s-a facut dor de un forum asa ca intrasem azi sa vad ce mai este pe el.. :o3 si este Sec. f Asa ca m-am gandit sa reincep o "viata" noua pe Foru-fete al Danutei. gdg)
Sus In jos
Dizzie
Dizzie
feminin Taur Mesaje : 7386
Bani : 261863
Multumiri : 117
Varsta : 25

Mega-Fan Forum
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 7:42 pm

Pai, sper sa iti plac ape la noi >rr< suntem prmitori :* si activi.
Sus In jos
Evil Minion
Evil Minion
feminin Capricorn Mesaje : 95
Bani : 135
Multumiri : 4
Varsta : 28
Localizare : Temeswar
Status : Awsome

New Membru
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 27, 2012 3:19 pm

Hmm, era la parteneri pe un alt forum (am voie sa spun care? ;hh;). oricum e si pe aici la parteneri acel forum). Dar fie, e destul de dragut^^
Sus In jos
Lonely.Soul
Lonely.Soul
feminin Fecioara Mesaje : 139
Bani : 145
Multumiri : 0
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti.
Status : Krem,despre asta e ciorba

Membru
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 5:05 pm

De pe acelasi forum depsre care Ralu nu stie daca are voie sa spuna gdg :>.
Sus In jos
http://ourworld.freeforums.org/index.php
Miru.
Miru.
feminin Scorpion Mesaje : 2028
Bani : 297612
Multumiri : 93
Varsta : 28
Localizare : pe luna

Super-Fan Forum
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 6:21 pm

Cam tarziu trec pe aici ... se lauda Andreea si am auzit vorbindu-se de el pe la fetele din staff.
Sus In jos
Janna
Janna
feminin Mesaje : 42
Bani : 63
Multumiri : 1
Localizare : Pitesti ^_^

New Membru
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mai 01, 2012 6:00 pm

Am aflat de el de pe un forum tot de fete O.o
Sus In jos
http://animeplace-fic.boardlog.com/forum
Diavola
Diavola
Sagetator Mesaje : 541
Bani : 551
Multumiri : 4
Varsta : 25

Membru Iscusit
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 19, 2012 3:59 pm

Am aflat de forumul asta pentru ca m-am uitat pe un alt forum, respectiv forumul lui Timm ~Sper ca asa e nick-ul ei si aici`~ la parteneriate gdg))
Sus In jos
http://fansasusaku.worldnaruto.com/
Sandy.Belle
Sandy.Belle
feminin Fecioara Mesaje : 58
Bani : 60
Multumiri : 0
Varsta : 27
Localizare : Axente Sever

New Membru
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 03, 2012 3:58 pm

Căutam pe net forumuri pentru fete pentru că mai fac parte dintr-un alt forum unde predomină baieţii gdg) Am găsi tot felul de categorii şi am zis să-mi fac cont aici pentru că mi s-a părut interesant rr
Sus In jos
Balonas.
Balonas.
feminin Capricorn Mesaje : 535
Bani : 5018
Multumiri : 12
Varsta : 25
Localizare : Iasi

Membru Iscusit
De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 8:02 pm

Eu am aflat de la mami meu, adica de la Geo. :*
Sus In jos
Continut sponsorizat


De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ai aflat de noi?   De unde ai aflat de noi? - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 

De unde ai aflat de noi?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

 Subiecte similare

-
» Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata
» Daca s-ar putea, unde te-ai teleporta?
» [Votati!]Unde vreti sa apara bara de navigare ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: User's place :: Nou Veniti-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015