AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
I, You and They
I, You and They
feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Mega-Fan Forum
Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata   Empty
MesajSubiect: Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata    Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata   Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 5:31 pm

Selena Gomez e o fire glumeata si nu se supara pe orice prostie pe care o citeste in presa.

Recent, presa americana a anuntat ca Selena ar putea fi insarcinata cu copilul lui Justin Bieber, insa vedeta Disney nu s-a enervat, ba dimpotriva, a ras copios pe seama speculatiilor.

`Toata lumea mai are dureri de cap si greturi uneori, dar asta nu inseamna ca toata lumea este insarcinata. M-am amuzat teribil cand am citit despre posibila mea sarcina. Nu am ce face, trebuie sa trec cu vederea astfel de mizerii`, a declarat Selena Gomez.

Cantareata si actrita isi serbeaza astazi ziua de nastere. Ea implineste 19 ani, insa le-a spus prietenilor ei ca nu vrea sa primeasca niciun cadou.

`Sunt foarte norocoasa, am fost binecuvantata, asa ca le-am spus prietenilor mei sa doneze toate cadourile pe care voiau sa mi le faca. Sunt tineri care nu au nici jumatate din cat am eu`, a conchis Selena.
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
Oliwia
Oliwia
feminin Gemeni Mesaje : 409
Bani : 184680
Multumiri : 29
Varsta : 25
Status : ^^...><...^^

Membru Super Activ
Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata   Empty
MesajSubiect: Re: Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata    Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata   Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 9:01 pm

Pai mai are si ea dreptate. Presa asta e nesuferita rau.

La multi ani Selena!
Sus In jos
●๋•мїֆֆღ
●๋•мїֆֆღ
feminin Mesaje : 65
Bani : 585
Multumiri : 0

New Membru
Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata   Empty
MesajSubiect: Re: Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata    Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata   Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 11:13 am

biata de ea. paparatii astia.
Sus In jos
Alina
Alina
feminin Pesti Mesaje : 3190
Bani : 567313
Multumiri : 129
Varsta : 28
Localizare : in borcanul cu dulciuri :)
Status : i miss you..(x3) I love you (x3) ..

Extra-Fan Forum
Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata   Empty
MesajSubiect: Re: Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata    Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata   Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 11:19 am

ce sa mai zici...numai minciuni.. . selena e o fata cuminte.
Sus In jos
♡ MImI ♡
♡ MImI ♡
feminin Leu Mesaje : 81
Bani : 91
Multumiri : 0
Varsta : 29
Localizare : Timisoara
Status : When I say NO I feel like a bitch.

New Membru
Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata   Empty
MesajSubiect: Re: Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata    Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata   Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 7:37 pm

Daca fata stie ca se protejeaza normal ca rade. Si eu as rade daca as fi in locul ei. will
Sus In jos
ixxxii
ixxxii
Mesaje : 7
Bani : 7
Multumiri : 0

New Membru
Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata   Empty
MesajSubiect: Re: Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata    Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata   Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 4:27 pm

Dge tosusi, buna farsa =)
Sus In jos
Continut sponsorizat


Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata   Empty
MesajSubiect: Re: Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata    Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata   Icon_minitime

Sus In jos
 

Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Justin Bieber a scris si a produs o piesa pentru Selena Gomez
» Selena Gomez in filmul Monte Carlo
» Justin Bieber si Selena Gomez vor fi parinti?
» Selena Gomez are un nou titlu pentru album (foto coperta)
» Justin Bieber angajeaza nutritionist pentru Selena Gomez

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Noutati Vedete-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015