AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
予想外の配達 - Pagina 4
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 予想外の配達

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 31, 2014 10:20 pm

Rezumarea primului mesaj :

Se afla pe veranda casei bunii, situat intr-unul din cele mai linistite si mai adapostite zone la marginea infernului din Tokyo. Ii placea sa mai vina din cand in cand pe Terra, sa-si petreaca timpul si pe planeta muritorilor care putea acopere o gama larga de mofturi.
La un moment dat auzi un mic fosnet dintr-un tufis din apropiere, lucru care-l alarma putin pe Dan, mai ales ca era un demon, constient de toate probleme existente pe care muritorii - si chiar si bunica lui - nu le cunosteau.
- Bunico, ma duc pana in padure!
Sus In jos

AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 8:30 pm


予想外の配達 - Pagina 4 Tumblr_lknjjgmVqT1qafrbxo1_500

Vampirita se incrunta la auzul cuvintelor spuse de demon. Nu-i venea sa creada! Tot ii cerea ceva in schimb? Pentru niste simple informatii? Era atat de rau ca dorea sa stie cum era cu adevarat tipul de care fusese indragostita si care o mintise? Stia ca este un mincinos si un nesimtit si ca nu avea scrupule, dar dorea niste informatii mai personale daca tot pareau atat de buni prieteni.
- Sti ceva?! Las-o balta. Nu pot obtine nimic de la tine nici macar daca ar fii ceva important. Uita de asta si du-te sa te racoreasca o tipa, doua ca nu-ti merge cu mine. ii spuse nervoasa, plecand in locul ales destul de suparata.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 8:39 pm

Un pufait se auzi dupa ce Karina pleca. Daca avea impresia ca asa avea el sa se inmoaie si sa cedeze se insela. Nu dupa ce ii calcase pe barbatie si pe neuronul suprem.
- Eh, fie, intr-un final pot face cunostinta cu ... papusica aceea! chicoti fericit in timp ce ii dadea paharul fara sa ii accepte vreun refuz, apucand apoi alte doua de pe o masa plina cu alcool si bunatati si indreptandu-se fix catre brada sa, o plonda natural, din cate vedea el, de vreo 20 de ani (?) cu ochii albastrii, inalta si cu un trup de milioane!
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 7:46 pm


Luand un alt pahar, fata se indrepta spre directia in care plecase Sebastian, privind de la departare fata cu care discuta acest, reusind sa auda abia spre sfarsit, incruntandu-se atunci cand tipa se facuse nevazuta. La prima vedere parea ca doar se dadea la ea, dar discutia aceea care aparent nu avea niciun sens.. nu avea nicio legatura. O iau razna, asta e clar.. mormai in sinea ei vampirita, dand pe gat paharul cu bautura, luandu-si altul. Pana la urma aceasta iesi afara dupa cateva minute, vand iar tipa de mai devreme purtand alta discutie cu Sebastian. Multe mai au sa-si zica, mai.. isi comenta in gand, vazandu-l si pe Dan la o distanta acceptabila, ducandu-se in directia lui, fiind in acelasi timp atenta si la fata aia. Avea de gand sa o urmareasca, dar nu dorea de una singura.
- Ce-ar fii sa-ti misti capul asta blond al tau impreuna cu tot corpul plin de plastic in alta parte ca eu am ceva treaba cu masculul asta in calduri de aici. ii spusese vampirita blondei pe care pusese ochii demonul, privind-o cu superioritate, avertizand-o din privi ca avea sa ramana fara parul ei scump daca se impotrivea, fiind multumita ca nu fusese nevoie sa-si exercite controlul asupra mintii ei ca sa o fata sa plece. Bun, acum, in loc sa iti faci de cap cu o papusa Barbie ieftina, avem putina treaba si sper sa nu refuzi o fata atunci cand iti cere ajutorul. ii spusese aceasta facand un botic de catelusi, apropiindu-si fata de a lui, plimbandu-si nasul usor pe barbia sa mai mult pentru a-l convinge sa o ajute.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 8:42 pm

Dan incepu sa poarte o discutie normala cu tipa, bine, normal in termeni de agatat. Nu era greu sa o captureze, caci tipa era genul care abia astepta o aventura cu unul ca el. Planurile ii fusesera insa spulberate atunci cand vampirita sacaitoare veni si ii gonise prada.
- Ei ... ! era avea, eram gata s-o inhat .. se vaita demonul insa isi reveni dupa ce-si scutura putin capul. Masurand cuvintele vetei, mormai cand realiza ca aceasta atinsese punctul slab al masculilor ceea ce nu ii placea deloc. Mh ... fie, si cam ce anume ai dori, domnita?
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 8:48 pm


Karina zambi satisfacuta, intorcandu-se cu spatele facandu-i semn spre tipa pe care dorea sa o urmareasca.
- Dupa ce termina de vorbit cu Sebastian vreau sa vad unde se duce. Sunt doar.. curioasa. In fond, daca nu e alta captura si crede-ma, nu e, atunci cine e? vorbi incet, privind-o pe roscata ganditoare. Simtea cum se enerveaza destul de tare doar uitandu-se la ea si la cum jucau cei doi. Nu avea cum sa fie geloasa. Bine.. poate doar putin pentru ca totul s-a terminat brusc, dar ma rog, alta e treaba. isi spuse in gand, incordandu-se atunci cand aceasta se indeparta de vampir. E timpul nostru, hai, repede, te rog!
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 8:53 pm

Dan scoase un mic oftat cand afla ca ea doar dorea sa urmareasca o tipa. Evident, nu ar fi crezut ca vine sa ii ceara o noapte de sex dar ... sper si el ca macar mai incitant tot avea sa fie.
- Bine, bine, hai sa-ti facem placerea pana nu poftesti. Un mic citotit plin de placere iesi pe buzele demonului dupa micuta afirmatie facuta. Hai mai repede pana nu te faci rosie de furie baby. Si .. pana la urma, poate castig si eu din asta o partida cu domnita aceea. Punand paharul pe care il avusese in mana pe un suport care numai pentru asa ceva nu ar fi fost, Dan o impinse usor pe vampirita, incepand si el sa mearga.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 8:59 pm


Karina arunca paharul in spate, nepasindu-l pe unde cazuse sau daca nimerise pe cineva tinandu-se dupa tipa roscata. Nu ii mirosea a bine situatia asta, dar nu se oprea, trebuia sa o urmareasca oriunde ar fi mers, desi in acel caz, era o provocare mare.
- Maiculita! Ce e aia?! Exclama, atunci cand o vazu pe tipa transformandu-se in ceva paros si tare scarbos trecand printr-un fel de portal. Ei bine.. se ingroasa gluma, oare unde duce asta? se intreba, apucandu-l de brat pe demon tragandu-l dupa ea prin poarta inainte sa se inchida. Era hotarata sa o urmareasca indiferent pe unde trebuia sa se duca, desi aveau cateva probleme.
- Am dat de belea. spuse, privind pierduta in jur. Habar nu avea unde se afla, dar putea sa fie sigura ca asta nu era Pamantul. Sii.. am pierdut-o pe tipa.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 9:02 pm

Dan se uita putin oripilat de ceea ce vedea. Niciodata nu isi dorise sa vada in timp real o transformare. Insa nici nu avusese timp sa proceseze prea bine caci se simtire prea brusc si repede tras de vampirita, fara ca macar sa mai spuna ceva.
- Aceea, draga mea, incepuse demonul cu cunostintele lui, era un varcolac. Acesta ... era un taram sau o planeta de varcolaci sau de alt ceva. Deci ... sopti ducand mainile in buzunare si incepand sa se plimbe putin privind in jur, s-a dus si partida mea de dimineata ... .
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 9:12 pm


- Vaaai, nu-mi vine sa cred ca l-am luat cu mine pe Einstein in calduri! Se rasti vampirita, nervoasa pe demonul care credea ca le stie pe toate. Bun, daca tot esti atat de inteligent, cum ajungem acasa?! Ca daca o fii o planeta plina cu varcolaci eu sunt moarta. continu aceasta suparata, nevenindu-i sa creada ca pe el il interesa tot sa se culce cu cine stie ce tarfa. Barbatii! pufni exasperata, uitandu-se mai atenta in jur. Daca aveau sa stea mult pe aici nu stia cum va gasi sursa de hrana ca nu putea sa manance iarba cum ar fi putut demonul cu care venise si nici sa ii ia din sange nu era o varianta. Daca Sebastian a vorbit cu ea, inseamna ca ar trebui sa treaca pe aici, cel putin asa sper. Nu-mi vine sa cred ca sunt gata sa alerg in bratele lui.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 9:15 pm

- Scumpo, in primul rand, tu esti cea care m-a carat pana aici, deci nu te mai impaia atat si nu te rasti la mine Parca doreai sa dai de tipa, nu sa fugi la mami si la tati. In al doilea rand, nu prea cred ca ne aflam chiar pe o planeta doar a varcolacilor ... e o rasa cam pe sfarsite. In al treilea rand, te aud ce gandesti ... . Dan chicoti adorand sa le spuna aceasta ultima afirmatie caci mereu le lasa masca. Acum, hai sa vedem daca gasim un sat sau un oras sau macar o fiinta omeneasca. Chiar mi-ar prinde bine un pahar de alcool.. poate pe aici il au mai tare.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 9:24 pm


Vampirita isi musca limba atunci cand afla ca citeste ganduri, notandu-si mintal sa aiba grija ce mai vorbeste.
- Fiinta omeneasca? Vad ca nu te tine memoria, nu mai suntem pe Terra! Imi da fiori locul asta.. sopti, uitandu-se in sus, incercand sa-si dea seama cat timp mai era pana la rasarit. Oh.. pe cine pacalea, probabil pe aici nu mergeau lucrurile ca si pe tera, nu erau orele de aceeasi durata si poate ca nici noapte. Oh, sa nu se faca lumina prea curand.. miorlai in sinea ei, incepand sa se plimbe, incet insa si foarte prudenta pentru a fii atenta la toata vegetatia ciudata care ii inconjura. Eu sper totusi sa dau de cineva bun de mancat..
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 9:27 pm

- Eu iti recomand sa nu mananci pe nimeni pana nu ne spune unde ne aflam. Sau chiar si asa, nu prea cred ca vrem sa ne sara familia-haita in cap pentru ca le-am papat un membru. Deci ... incepu se mearga incet si sa priveasca cam aiurea prin jur. Reusi sa scoata un "wow" cat putu el de mirat. Plantele din jurul lui chiar nu erau de pe Terra. Doamne!! Daca am descoperit o noua planeta? O comoara ... in cei 200 de ani ai mei am invatat ca exista doar Terra, Iadul si Vidul ... oh mie .. asta e o mina de aur!
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 9:34 pm


Vampirita pufni, nebagand in seama cuvintele demonului. Ea stia doar Terra, nu cunoscuse alte locuri, nu ajunsese in iad si chiar nu dorea sa ajunga.
- Cred ca ar trebui sa cautam un loc sigur si ferit de soare, asta in speranta ca va rasari vreun soare pe aici ca sa pot sta si eu pe timpul...aa.. zilei, cred. E ciudat sa atribui chestii pe care le stiu de pe Terra locului acestuia! exclama, trecand de niste tufisuri scotand un mic tipat atunci cand un animal ca dorea sa semene cu un sobolan, dar foarte rapid si cu niste colti oribil si o culoare imposibil de descris trecuse prin fata ei. Oh, Doamne! Nu sunt facuta pentru excursii pe alte planete sau chiar dimensiuni. Cine m-a pus sa trec prin poarta aia nenorocita? incepuse aceasta sa se planga uitand complet de demon.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 9:43 pm

- Oh doamne ... suntem unde la mama naiba stie unde iar eu sunt blocat cu un vampir, care nu poate merge ziua, cand e cel mai sigur! Nu, sa mergem noaptea, cand doar ea poate merge calumea prin intuneric. Minunat ! Fi atenta la mine, cautam vietati, cu minte ... demonul isi duse mana la cap ca sa arate catre creer si catre logica cu care gandesc fiintele rationale, si iti cumparam o pelerina, da domnita. Ca daca nu ti minte, suntem din cauza ta aici! Tu care nici nu stiai unde duce si daca ne duce undeva unde te poti arde instant.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 9:49 pm


- Mai termina. se rasti fata la el, punandu-si mainile in solduri. Nu eu mi-am ales soarta! Nu am cerut sa se intample asta! Da vina pe sebastian pentru ca sunt ceea ce sunt si prin urmare, pentru ca am ajuns aici! Ca altfel, probabil as fi fost in mormant acum! tipa exasperata la el, simtind cum avea sa explodeze. De obicei nu reactiona asa, dar faptul ca l-a revazut pe cel care o transformase, nu fusese ceva usor, ba chiar foarte greu avand in vedere ca Dan era prieten bun cu el sau cel putin asta sustineau cei doi. Si daca nu-ti convine, dormi si misca-te de dimineata si gata! Fiecare pe cont propriu. adauga, continuand sa fie suparata, departandu-se totusi si mai mult pentru a-si cauta adapost.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 9:59 pm

Demonul incepuse sa rada. Avea tupeu dar si curaj fata, si cam ii placea ce vedea.
- pai, sti, un demonul e cam de temut. E puternic si nu are sange prea bun. Eu scap usor si repede si pot dasi si o poatra de transfer. Sau ... pur si simplu creez eu una. Tu cam ce ai putea face singurica, aici inconjurata de cine stie cati varcolaci si alte creaturi neprietenoase cu o domnita la ananghie? Mh, eu cred ca partea mea va fi in avans si ajung cu cel putin un an pamantesc mai repede decat tine.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 10:07 pm

Karina se opri maraind amenintator. Nu stia ce sa faca. Avea nevoie de cateva minute singura sa se calmeze si sa puna totul cap la cap, iar apoi sa-si ascunda iar adevarata fire sub masca nepasarii, lasand o alta Karina la inaintare. Iar cea frustrata de acum nu era decat trecerea spre cea adevarata, lucru care nu-i placea.
- Doar.. doar sa gasim un adapost intai, am nevoie de liniste. adauga aceasta incet, continuand iar sa mearga, de data asta fara a fii atenta in jur, ci pasind absenta. Nu cauta un adapost in acel moment, doar se plimba.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 10:12 pm

Dan incepu sa rada amuzant in sinea sa. Deci prin acea afirmatie arata ca ea accepta sa mearga cu echipa Dan! Hah, Dan castiga ca de fiecare data.
-Bine... fie, hai sa gadim un loc ... poate gasesc si ceva de mancare, chiar imi e ... uh, foame .. isi duse usor mana la burta ca in copilariile lui fericite cand era doar un copil fara minte. Da, acum aproape 200 de ani, cine ii mai numara? Demonii au amintirile mai puternice decat oamenii, ca doar daia traiesc mult. Ai grija pe unde calci, ca doar tu vezi... eu vad numai negru.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 10:18 pm

Vampirita se opri, oftand.
- Oh, o sa te tin de mana copil mic, ca sa poti merge si tu. chicoti fata, alucandu-l de brat pe demon, indicandu-i prin mici miscari ale mainii pe unde sa mearga, fiind fericita ca dupa cativa metri gasi un loc oarecum ferit. Trebuia doar sa acopere intrarea si aveau sa fie bine acolo atunci cand rasarea soarele. Okey, a venit timpul sa te intreb ce puteri ai, demonule, pentru ca eu nu voi aprinde niciun foc asa ca depinde de tine.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 10:28 pm

Dan marai pe infundate suparat de momentul jenant pe care Karina il oferise. Nu ii placea sa fie luat peste picior dar era demon, draia in iad! Acolo niciodata nu era intuneric, nu avea nevoie de lumina.
- Evident ca pot face un foc, doamne, tu chiar ai nevoie de o carte ca sa mai citesti. Sunt un demon, focul in am in sange.
Dand usor din maini, brusc aparu o mica mila de lumina rosie.
- Oh ... dracie, nu m-am gandit sa fac asta cat eram in intunericul ala ... .
Aruncand bila la picioarele sale, Dan putu sa-si zareasca capodopera. Mingea se transformase intr-un mic care ardea fara lemne.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 10:33 pm

Karina il privi fara sa zambeasca sau sa se strambe. Era prea pierduta in ale ei si in amintiri ca sa faca asta.
- Da, bravo, acum daca nu te superi, ma voi bucura de seara cat mai pot. ii spusese aceasta indiferenta, indepartandu-se de locul ales, asezandu-se mai departe pe o radacina ce iesise din pamant. Oh, daca ajung inapoi acasa jur ca o sa incerc sa intru intr-o biserica! isi spuse, gandindu-se cu teama ca poate nu avea sa plece vreodata de acolo. Nu, ea dorea sa traiasca, da inainte de asta trebuia sa isi revina pentru a fii puternica si a controla.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 10:40 pm

- Oh, stai calma, si nu te sfatuiesc sa intri intr-o casuta pacatoasa. Dan nu vazuse in viata lui o biserica. Adica bine, o fazuse de afara, si in poze din interior fiindca na, era un demon foarte curios, dar niciodata nu se apropia cand erau slujbe sau usi deschise. Trebuie doar sa creem portalul si putem pleca. Desigur, cu oprire in iad, dar oricum este moarta, desi esti in iad. Daca facem cele 5 unghiuri si cercul suntem home din nou.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 10:46 pm

Karina inchise ochii, strangand din dinti.
- La naiba cu tine! Vreau liniste, nu pe tine care sa auzi tot ce zic! Pricepe asta! tipa nervoasa, ducandu-si mainile la cap, strangandu-si parul in pumni fara sa-si dea seama. Trebuia sa se calmeze in liniste si demonul care o tot sacaia nu o ajuta deloc. Nu-i venea sa creada cat de repede se naruia zidul pe care il construise cu atata grija inca de cand fusese tradata si transformata. Niciodata nu incercase sa trateze acele rani din trecut, ci doar sa le ascunda, iar acum isi faceau iar aparitia amenintand sa devina ceva grav.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 08, 2014 10:50 pm

- Oh, calmeaza-te! Eu vreau sa te iau si pe tine prin portal si tu ce faci? Tipi la mine sa tac? Fie, distreaza-te cu singuratatea ta. Vampirii si viata lor vesnica.
Intors in perstera langa foc, dan privi catre acesta ganditor si totodata plictisit. Habar nu avea unde se afla dar fata nu intelegea deloc. Daca planeta asta era ... necunoscuta, ei chiar dadusera peste o comoara! Marind putin flacara, demonul se aseza langa aceasta stand pe spate si incercand sa inchida putin ochii ca sa se odihneasca. Ii era foame, sete si niciodata nu se mai simtise atat de murdar si neingrijit!
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 14, 2014 8:48 pm

Karina statu pe bucata de radacina aproape o jumatate de ora, asta daca aproxima bine, reusind sa se linisteasca, desi zidul construit era deja fisurat de tot ce se intamplase in ultimele zile si nu avea cum sa-l repare atat de repede. Oftand, aceasta se ridica, intrand in pestera gasita, observand ca trebuia sa fie rasaritul in acel moment desi lumina era mai puternica decat cea de pe pamant. Va fii o zii lunga.. mormai in gandul ei, ducandu-se cat de departe putea de deschizatura, asezandu-se la un loc ferit. Trebuia sa doarma si ea putin, dar daca erau in pericol ce avea sa se intample? Ar fi trebuit sa doarma cu randul daca si demonul dorea sa se odihneasca atunci.
- Dan.. dormi?
Sus In jos
Continut sponsorizat


予想外の配達 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 予想外の配達   予想外の配達 - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 

予想外の配達

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Special-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015