AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Coud you be loved? - Pagina 7
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Coud you be loved?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeMier Dec 17, 2014 7:48 pm

Rezumarea primului mesaj :

Nu mai stia nimic de Dan, de cand rupse logodna, acesta inseland-o cu sora ei, bruneta rupse orice legatura si cu el si cu familia. Nu mai vroia sa traiasca in trecut, asa ca in prezent era una dintre cele mai importante arhitecte din New York. 
Primise un proiect important, la o firma de renume, asa ca dupa ce luase tot ce avea nevoie, fiind imbracata intr-o fusta neagra mulata si o camasa tot asa, ce ii punea frumos corp in avidenta, bruneta urca in limuzina trimisa de firma. 
In mai putin de zece minute, ajunse in fata sediului. 
-Elena Alvez. spuse aceasta.
Secretara ii indica unde sa mearga, spunand ca era asteptata de director, departament si asa mai departe. Urca cu liftul la ultimul etaj si deschis usile de la sala de conferinta tocurile ei, facand un zgomot surd. 
Dar prima persoana, ce ii sarise in ochi cand intrase, fusese Dan, simtind acel gol in stomac. Nu se mai vazusera de doi ani, dar la fel ca prima data cand il vazuse se simtea din nou.
Sus In jos

AutorMesaj
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 8:04 pm

Nu ii placea cand femeile se jucau cu nervii lui incercand sa il ia incet. Ce barbat putea sa reziste cand femeia incerca sa il faca sa isi dea drumul repede ? Era o prostie insa ce putea sa mai faca? Se multumi doar ca reusi sa ajunga iar sus si acum putea sa se joace cu trupul ademenitor si sa ii sarute fiecare particica din trupul ei.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 8:11 pm

Icnetele ei se auzeau in intreaga camera, simtind placerea oferita de Dan. Isi musca buzele, zgariindu-i spatele si lasandu-si capul pe spate. 
-Sarim peste preludiu? intreba.
Isi musca buza inferioara, dorind actiunea in sine, nu preludiul in momentul de fata.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 8:18 pm

Un ranjet ii aparu pe fata. Dand negativ din cap, Dan o refuza foarte ferm si dulce.
- Sunt aici ca sa iti ofer placere, iubito, nu doar sex, ii sopti in cel mai pervers si excitant mod posibil stiind ca buzele lui orcum aveau un mod perfect de a crea acele sunete perfecte receptate de urechea feminina.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 8:22 pm

Marai nemultumita, bagandu-si putin unghile in spatele lui. Nu ii placea cand facea asa, dar trebuia sa recunoasca ca atunci Dan era mai sexy. Se intoarse, doar sa ii faca in ciuda, fiind deasupra lui incepand sa ii sarute fin gatul, trecandu-si limba intr-un mod pevers.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 8:24 pm

- Sa inteleg ca asta e micuta ta razbunare? chicoti Dan amuzat de dorinta fetei de a-i plati cu aceeasi moneda. Chiar credea ca el nu putea sa-si strecoare membrul in ea in orice secunda importanta in comparatie cu ea care nu putea face decat sa stea si sa primeasca placerea si sa geama in schimb.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 8:27 pm

-Shh. sopti aceasta. 
Nu avea chef de vorbe acum. Il saruta apasat, lasandu-si degetele sa alunece pe pieptul sau, ajungand la locul cu pricina, incepand astfel sa ii mangaie amicul simtind cat de erect era.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 8:39 pm

Nu mai reusi sa se abtina pentru mult timp si intr-un final simti cum momentul inevitabil se apropie si isi dadu drumul, secretia ajungand pe peptul, gatul si sanii Elenei care aproape erau lipiti de membrul lui inca treaz si plin de dorinta. Evident ca ejacuarea nu il calma si doar il mai linisti astfel ca la scurt timp Dan intra in interiorul stramt al Elenei, incepand sa intre si sa iasa cu putere.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 8:40 pm

Nu se asteptase sa se termine atat de repede, dar nici nu apuca sa mai mearga sa se curete. Gemu infundat in momentul in care intrase in ea, lasandu-si palmele pe pieptul sau si muscandu-si cu putere buzele.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 8:44 pm

Gemu puternic incepand sa se miste adanc in ea acolo pe podea, cu ea peste el, ca doi oameni normali care se distreaza noaptea in loc sa doarma. Sper ca nu vom trezi vecini . Nu am chef sa le deschid dimineata usa ... se gandi acesta insa isi alunga gandul, duncandu-i o mana catre una din fese, strangand-o puterninc asteptand ca maine dimineata sa vada un semn frumos acolo.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 8:46 pm

Marai usor cand o stranse asa si ii zgarie pieptul. Lasase urme, exact ca o felina pe corpul lui, preluand astfel ea miscarile, facand niste opturi de tota frumusetea si gemandu-i numele cu o excitatie intinsa la maxim.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 8:50 pm

Dimineata urmatoare se trezi ametit, amortit si inghetat pe podea. Singurul lucreu care ii aducea caldura era trupul micut al Elenei, acoperit cu o patura subtire pentru temperatura de la acel nivel.
Dumnezeule...ce seara ... bine ca nu am facut-o in pat! se consola Dan amintindu-si de partida nebuna pe care o avusesera aseara de mai bine de 2 ore jumatate. Mai rau ca iepurii.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 8:54 pm

Se trezi dupa cateva minute, amortita si murind de frig, lipindu-se mai mult de Dan.
-Nu o mai facem pe podea. spuse aceasta somnoroasa.
Se ridica cu greu in capul oaselor strambandu-se. 
-Hai, am nevoie de un dus cald, pana nu intru in hipotermie. ii spuse usor amuzata si casca, ridicandu-se mergand in baie unde daduse drumul la apa.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 9:00 pm

In mod normal, Dan ar fi trebuit sa dea in mintea lui din codita si sa profite de un dus si practic o noua partida insa in acel moment in loc sa mearga dupa Elena, tot ce facu fusese sa isi ia patura si sa se tranceasca la loc in pat, ghemuindu-se supa patura.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 9:03 pm

-Daaaaan! tipa bruneta din baie.
Avea palma lui intiparita pe fundul ei si avea sa il omoare in secunda urmatoare. Plus alte urme pe gat, ce o faceau sa arate ca venita din razboi. Oprise apasa si erse dupa el in camera. 
-Mi-ai lasat palma ta pe fundul meu. se planse aceasta, bagandu-se langa el in pat.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 9:19 pm

Un mic chicoti isi facu aparitia de sub asternuturile calde venind vizibil de la un barbat.
- Ei si ce e cu atata nemultumire? Oricum nu iti vene nimeni semnul de pe fund. Nu imi amintesc sa merge la plaja in urmatoarele zile, iubirico, sopti dulce Dan intorcandu-se catre ei si cautand sa o ia in bratele sale.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 9:33 pm

Zambi usor, ghemuindu-se in bratele lui Dan. 
-Nu conteaza, arata amuzant palma ta pe fundul meu. spuse razand. 
Ii mangaie obrazul usor.
-Te iubesc. sopti aceasta, privindu-l parca fascinata.
Asta era si adevarul. Il iubea atat de mult, incat nu mai stia ce ar putea face ca sa fie mai aproape de el.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 9:35 pm

- Si eu, iubito, sopti si Dan la randul lui, spunand acele cuvinte din toata inima dorind sa simpla si ea dragostea pe care o purta pentru ea la fel cum o simtea si el. Si daca tot iti place atat de mult, ma voi asigura si imi voi reaminti sa reinaiesc minunata mea amprenta.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 9:38 pm

-Poate vrei sa imi las eu amprenta pe tine de o sa ma tii minte toata viata. il ameninta bruneta, chicotind incet apoi. Mmm, ce bine e in pat. continua.
Incepea sa se mai incalzeasca, cum acolo era cald, fata de podeaua rece. Isi linse buzele atingandu-i chipul privindu-l blanda.
-Ce facem azi?
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 9:41 pm

- Paaai .. ma gandeam sa incepem cu pranzul, apoi sa cautam un job dragut pentru tine si mai apoi seful sa primeasca marea onoare ca minunatul , inegalabilul, atractivul si adorabilul Dan Cerow sa ii ceara sa ii faca noul sediu. Apoi sfarsim ziua cu o epica si minunata tavaleala. In pat. Ce scuneti, Doamne Cerow?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 29, 2014 9:43 pm

Il asculta, incepand sa rada, dar cand il auzi cum ii spuse il privi in ochi.
-Doamna Cerow? Ne-am casatorit peste noapte si eu nu stiu? intreba amuzata. 
Ii fura un sarut, ca mai apoi sa zambeasca usor.
-Suna minunat domnule Cerow, cam laudaros esti de felul tau, dar nu e o problema. surase aceasta.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeJoi Ian 01, 2015 8:47 pm

- Pai, din cate imi amintesc ne-am casatori acum cativa ani buni. Daca tu ai vrut divortul nu inseamna ca pentru mine nu mai esti doamna mea care imi poarta numele de familie, sopti acesta jucandu-se cu mana ei intr-a lui, sarutand-o din cand in cand ca un adolescent fericit ce tocmai si-a gasit marea lui iubire de o vara. Insa la Dan iubirea lui nu avea sa mai plece prea curand de langa el. Cel putin nu vie.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeJoi Ian 01, 2015 8:54 pm

Nu mai spuse nimic, doar is lasase capul pe umarul lui, zambind incet. I-ar fi placut sa se casatoreasca din nou, dar nu era sigura ca mai era in stare sa o faca si a doua oara. Isi musca usor buzele si il saruta apasat.
-Haide, sa facem un dus cald. Ce zici? intreba pe un ton bland, mangaindu-i obrazul.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeJoi Ian 01, 2015 9:17 pm

Dupa baie care o avusera si fusese destul de normala pentru doi parteneri, Dan se tranti in pat, sub asternuturile moi si pufoase, perfecte pentru un somn binevenit. Abia astepta sa intre in lumea viselor si sa se trezeasca dimineata urmatoare tarziu spre pranz cu Elena langa el si poate si cu o tava plina cu bunataturi.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeJoi Ian 01, 2015 9:23 pm

Il prinse de nas.
-Doar ce ai dormit lenesule. Merg sa fac ceva sa mancam si ai face bine sa nu adormi. il certa Elena amuzata.
Se ridica din pat, ii fura o camasa si cobori asa in bucatarie, facand ceva de mancare.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitimeJoi Ian 01, 2015 9:38 pm

Scoase un mic marait de nemultumire bagand capul inapoi in perna cu scopul de a adormi.
- Am codiu medical ... macar sa profit dormind la cate nopti nu am facut-o, miormai acesta incepand sa se miste prin cap in cautarea unei pozitii mai bune. Imi faci si ceva dulce de mancare, te rog ... o ruga acesta sperand sa castige lupta.
Sus In jos
Continut sponsorizat


Coud you be loved? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 7 Icon_minitime

Sus In jos
 

Coud you be loved?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Special-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015