AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Coud you be loved? - Pagina 2
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Coud you be loved?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 17, 2014 7:48 pm

Rezumarea primului mesaj :

Nu mai stia nimic de Dan, de cand rupse logodna, acesta inseland-o cu sora ei, bruneta rupse orice legatura si cu el si cu familia. Nu mai vroia sa traiasca in trecut, asa ca in prezent era una dintre cele mai importante arhitecte din New York. 
Primise un proiect important, la o firma de renume, asa ca dupa ce luase tot ce avea nevoie, fiind imbracata intr-o fusta neagra mulata si o camasa tot asa, ce ii punea frumos corp in avidenta, bruneta urca in limuzina trimisa de firma. 
In mai putin de zece minute, ajunse in fata sediului. 
-Elena Alvez. spuse aceasta.
Secretara ii indica unde sa mearga, spunand ca era asteptata de director, departament si asa mai departe. Urca cu liftul la ultimul etaj si deschis usile de la sala de conferinta tocurile ei, facand un zgomot surd. 
Dar prima persoana, ce ii sarise in ochi cand intrase, fusese Dan, simtind acel gol in stomac. Nu se mai vazusera de doi ani, dar la fel ca prima data cand il vazuse se simtea din nou.
Sus In jos

AutorMesaj
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 12:28 pm

Cand ceasul suna la ora 8 jumatate, Dan simti nevoia sa il arunca pe geam afara insa isi aminti ca abia daduse un milion de dolari pe telefon si nu dorea sa ii faca cadou unui cersetor de pe strada.
Nu manca dimineata. Se delecta doar la birou ca cateva cani bune de cafea incat nu trebuia decat dusul de dimineata sa il faca.
Traficul era mereu aglomerat dimineata si cu el era domnoros si sef, ajungea abia pe la 9, 9 si jumatate la desiu, ultimul.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 12:38 pm

Trebuia sa fie la 8 jumate, in birou la Dan. Se trezise abia la 8 si douazeci, facuse un dus rapid nici nu mancase, luandu-si o cafea de la starbucks si trecuse pe la firma sa ia schitele, ajungand la noua fara douazeci si cinci la Dan in birou. Isi permise sa se aseza pe scaunul lui, stand cu fata spre geaul de sticla si privind aiurea afara.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 12:41 pm

Intra in birosul sau cu o ceasca de facea in mana si cu un dosar in cealalta. Sorbi lacom din cana in timp ce inchidea usa si, abia cand se rasuci spre birou realiza ca Elena se afla acolo stand pe scaunul lui. Ma imaginezi cumva peste tine, printeso? se gandi acesta in sinea lui insa isi alunga repede imaginea din cap, nedorind ca cel de jos sa creasca.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 12:46 pm

-Spre deosebire de tine, am un program de respectat. Te astept de aproape o ora. ii spuse bruneta , fara ca macar sa se ridice de pe scaunul lui. 
Statea prea bine si merita si ea putin rasfat, dupa ce noapte avusese. 
-Ai aici schitele, spune-mi daca e ceva in neregula. spuse bruneta calma.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 12:58 pm

Dan ofta trecand cu o mana prin par si luand apoi schitele val vartez in cealalta incepand sa le analizeze in timp ce isi termina cafeaua.
Dupa cateva momente de scanare a varhtiilor, Dan le lasa atat pe ele cat si cana si se indrepta catre unul dintre rafturile in care tronau zeci de dosare.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 1:01 pm

Se intoarse mai mult spre el, stand picior peste picior. Cum stia ca Dan era prea pervers, ca sa nu se uite, bruneta luase cea mai stramta si scurta fusta pe care o avea, lasandu-si coapsele bronzate la vedere si camasa fiind destul de mulata, oferind un decolteu pe masura. Poate ca, era rea, dar o merita din plin.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 1:06 pm

Dan se intoarse cu biblioraftul catre birou, Dan ramase poticnit, privind pozitia acelor picioare bronzate si perverse care acum ofereau o priveliste minunata catre dantela lenjeriei.
- Hm ... tusi acesta luandu-si ochii cu greu de la tinuta lui Elena si revenind cu ei catre dosare de unde scoase un hartie. Vreau ca astea sa fie materialele. .
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 1:08 pm

Luase foaia din mana acestuia, uitandu-se peste lista.
-Voi vorbi cu echipa . ii spuse lingandu-si buzele in acel mod pevers. Ar mai fi si altceva? Doar esti seful, trebuie sa ma supun dorintelor tale. spuse bruneta, zambind senzual.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 1:10 pm

Se apleca catre urechea acesteia dorind sa ii sopteasca ceva insa evident ca in acelasi timp mana lui intra du dibacie intre fusta prinzand marginea dantelei.
- Data viitoare sa adaugi langa tanteluta si un portjartier.
Se rasuci mai apoi pe calcaie, cu un tambet pervers pe fata si ajeze biblioraftul la locul lui.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 1:14 pm

Incremeni, cand mana lui ajunse sub fusta ei. 
-Am doua picioare. spuse amuzata. 
Il cunostea prea bine si ridica putin de fusta, aratandu-i ca avea si un portajartier.
-Trebuia purtat in ziua nuntii, dar cum ai dat-o in bara, se poate purta in restul zilelor. spuse aceasta, lingandu-si buzele.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 1:14 pm

Incremeni, cand mana lui ajunse sub fusta ei. 
-Am doua picioare. spuse amuzata. 
Il cunostea prea bine si ridica putin de fusta, aratandu-i ca avea si un portajartier.
-Trebuia purtat in ziua nuntii, dar cum ai dat-o in bara, se poate purta in restul zilelor. spuse aceasta, lingandu-si buzele.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 1:17 pm

Ramase incremenit cand vazu ca avea pe ea si ca o daduse in bara. La naiba! Frumusetea aia as fi rupt-o daca nu o dadea im bara...? se gandi acesta muscand buza inferioara fara sa mai relizeze.
Ca prin transa, Dan reveni langa ea insa de data aceasta se aseza pe vine intre picioarele ei, tragand incet si hatarat de fusta in sus cat sa scoata la vedere bijuteria fetei.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 1:19 pm

Prinse de fusta, oprindu-l astfel.
-S-a terminat intre noi Dan. Nu merg din nou pe drumul ala. Mi-a ajuns odata. spuse privindu-l in ochi. 
Isi musca buza inferioara, simtind acel gol in stomac, realizand ca mai mult o durea pe ea ceea ce facea.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 1:22 pm

Isi ridica ochii catre Elena privind-o impietrit si fara cuvinte pe care sa le rosteasca. oare chiar avea dreptate? Chiar nu mai reusea sa o readuca in casa si in patul lui? Chiar nu avea sa il ierte pentru prostia facuta?
Se ridica cu mandria care ii mai ramasese si se indeparta de ea iesind apoi din birou val vartea cu ceasca de cafea.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 1:25 pm

Il privi cum pleaca, si in momentul in care acesta iesise pe usa, bruneta incepuse sa planga. Isi musca buzele, acoprindu-si chipul cu palmele. S-ar fi intors la el, daca ar fi stiut cum sa puna problema, nu doar sa treaca direct la sex.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 1:33 pm

Ajuns in mini sala destinata bucatariei pentru angajati, Dan se aseza pe primul scaun liber punandu-si palmele pe frunte si incepand sa respire pufaind, nervos si exasperat. Trebuia sa afle cine ii e lognicul, si repede fiindca acel om ar mai fi trait mult dupa.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 1:36 pm

Isi sterse lacrimile, ridicandu-se. Trebuia sa vorbeasca cu el si cat timp nu aveau sa lamureasca lucrurile, nu se va termina niciodata. Asa ca, se ridica, uitandu-si telefonul in biroul lui si deja stia unde il gaseste. Il cunostea prea bine. Intra in incapere, asezandu-se pe scaunul de langa el, punandu-si mana peste a lui. 
-Nu sunt logodita, e doar un inel de promisiune. Niciodata nu am trecut cu adevarat peste tine si nici nu cred ca o voi face vreodata. ii spuse.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 1:45 pm

Era cumva vampir si auzise planurile lui?
- Ei bine, am observat. Inca recunosc chilotii luati de mine, ii sopti acesta la ureche, stragandu-i mainile in ale lui si tragandu-le mai aproape de muschii sai. Mereu m-am priceput la acest capitol, nu-i asa, Elena?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 20, 2014 1:52 pm

-Aproape la tot ce am avut de la tine am dat foc. Dar la lenjerie nu. Ii spuse sincera. Chiar daca nu sunt logodita, am prieten si nu am de gand sa ii fac ceea ce mi-ai facut tu mie. Continua.
Oricat de mult il iubea, nu avea sa faca asa ceva.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 21, 2014 8:15 pm

- Pentru ca lenjeria iti placea cel mai mult, ranji acesta avand sa sopteasca cat de incet putea cat sa nu fie auziti de angajatii sai. Dar sunt sigur ca nici la bijuteriile acelea scumpe, si perlelor nu le-ai dat foc. Am oare dreptate, dragul meu fluture?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 21, 2014 8:21 pm

-Ammmm....le-am donat pentru a se construi un nou spital de copii? inreba muscandu-si buzele. Stii ca nu ma interesau bijuteriile si toate prstiile astea. Vroiam sa fii romantic, sa iti pese Dan. Nu stiai altceva in afara de munca si nici  nu stiu de ce m-am indragoit de tine. Credea-i totul se rezolva cu cadouri, dar nu a fost asa.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 21, 2014 8:32 pm

Dan se incrunta putin la fata insa isi reveni reamintindu-si ca inca se afla intre angajati si nu in biroul sau.
- Ei bine, banii se fac muncind nu stand si privind pe fereastra. Trebuia sa ii produc ca sa traim bine. Stia ca si ea o ducea destul de bine pentru o persoana care are un sef insa ca sa o tina in puf trebuia sa munceasca calumea nu sa se lase pe mana altor sefi.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 21, 2014 8:37 pm

-Asta nu ai inteles niciodata si nici nu cred ca o vei face. Nu am nevoie sa fiu tinuta in puf, nu vreau cadouri scumpe care sa compenseze serile in care nu esti acasa. Munceam si muncim amandoi si tot ce aveam nevoie erai tu. spuse.
Si atunci, auzi o voce cunoscuta. 
-Elena? intreba barbatul.
Inghiti in sec, intorcandu-si privirea spre Christopher.
-Christopher..nu stiam ca vii. spuse aceasta ridicandu-se. De cat timp stai acolo? intreba.
-Destul incat sa aud ce ai spus. Nu vreau sa fiu nici o roata de rezerva pentru tine. Asa ca am terminat-o. spuse barbatul. 
Bruneta se ridica, fugind dupa el si il oprise fix in fata usii.
-Iti pot explica, doar lasa-ma sa o fac. spuse.
Dar, nu apuca sa zica altceva, barbatul intorcandu-se nervos si ii prinse o palma fix peste obraz, facand-o sa mareasca ochii.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 21, 2014 8:41 pm

Dan ridica dintr-o spranceana nedumerit cand il vazu pe tip. Cine dracu mai era si ala si ce cauta in firma lui mai axact? Apoi reusi sa ii pice fisa. Era asa zisul tip cu promisiunea. Asta te incanta pe tine..? incepu sa isi faca o lista luunga de chestii negative la aspectul lui insa se opri si i se rupse firul cand o palma se auzi facand contact cu pielea cuiva. Apoi, realiza si a cui era. O nu cred ca ai facut asta! Ca si ars, Dan se ridica de pe scaun si se indrepta catre tip incat ii dadu un pumn de il clatina.
- Te crezi barbat adevarat lovind o femeie? Scoteti-l din firma mea! tupa acesta catre pasnicii care se grabeau sa intervina.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 21, 2014 8:45 pm

Isi musca buzele, sitind un gol in stomac si iesi la randul ei pe usa. Se simtea uimilita si nu ii venea sa creada ca o plesnise. Intra in baie, simtind lacrimile pe obraji si se incuie intr-una din toalette, incercand sa se calmeze.
Sus In jos
Continut sponsorizat


Coud you be loved? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Coud you be loved?   Coud you be loved? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Coud you be loved?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Special-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015