AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Sandalele
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Sandalele

In jos 
AutorMesaj
I, You and They
Mega-Fan Forum
Mega-Fan Forum
I, You and They


feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Sandalele Empty
30052011
MesajSandalele

Purtati sandale?
Ce parere aveti de ele?

Sandalele Images?q=tbn:ANd9GcTWbApFP968Xq1zR-sKvobP-gmJII2VZsVpYjE4Ft0Mvtu20Yub9g
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
Distribuie acest articol pe: reddit

Sandalele :: Comentarii

Poldychou
Re: Sandalele
Mesaj Lun Mai 30, 2011 3:48 pm Scris de Poldychou
desigur ca le ador. chiar o sa-mi cumpar altele cand merg la oras.
02gold23
Re: Sandalele
Mesaj Joi Iul 07, 2011 1:19 pm Scris de 02gold23
Da si eu, le prefer pe cele cu toc (am o obsesie pentru tocurile inalte), insa mama nu prea ma lasa sa-mi cumpar. Cu toc de maxim 6 cm, mai inalt nu.
I, You and They
Re: Sandalele
Mesaj Joi Iul 07, 2011 7:08 pm Scris de I, You and They
Crede-ma,mama ta stie ce zice.
Andreea
Re: Sandalele
Mesaj Sam Iul 09, 2011 9:09 pm Scris de Andreea
Sti doar ca eu le adoor :X mai ales cele cu toc subtire Dge
ShadowKiss
Re: Sandalele
Mesaj Vin Iul 15, 2011 7:37 pm Scris de ShadowKiss
Hey tocurile imi poarta belele dar nu ma dau inlaturi daca spune doamna danuta:))) da imi plac le ador inclusiv tocurile la maxim!!!:X
Cute Nyappy
Re: Sandalele
Mesaj Dum Iul 17, 2011 12:37 pm Scris de Cute Nyappy
Mie nu prea imi plac sandalele cu toc-.-..
♡ MImI ♡
Re: Sandalele
Mesaj Sam Iul 23, 2011 3:32 pm Scris de ♡ MImI ♡
Am doua perechi.
Una joasa care se leaga pe picior cu siret si una stil gladiator care sunt inalte.
Dizzie
Re: Sandalele
Mesaj Dum Iul 24, 2011 2:40 pm Scris de Dizzie
cum sa nu. am 2 perechi fara toc, si una cu un toc mic.
DeDe
Re: Sandalele
Mesaj Vin Aug 05, 2011 12:59 pm Scris de DeDe
Mie nu imi plac sandalele deloc.Nu ma simt nici bine in ele si nu gasesc nimic care sa imi placa.
Kittyx
Re: Sandalele
Mesaj Dum Aug 28, 2011 6:41 pm Scris de Kittyx
Imi plac foate mult.Si cele cu toc si cele fara toc,desi prefer platformele:)
Balonas.
Re: Sandalele
Mesaj Lun Iul 16, 2012 10:28 am Scris de Balonas.
Mie sincer nu prea imi plac sandalele... adica prefer pantofii si balerinii, sandalele poate mai tarziu, dar nu prea le ador eu..
Bells
Re: Sandalele
Mesaj Dum Ian 27, 2013 7:20 pm Scris de Bells
In ultimele veri am purtat doar sandale, pentru ca erau mult mai potrivite la caldura de afara. In plus, sunt destul de comode.
Alice
Re: Sandalele
Mesaj Joi Apr 11, 2013 10:50 pm Scris de Alice
Si mie imi plac,mai ales sa le port cu un top scurt potrivit tinutei! f
Inque~
Re: Sandalele
Mesaj Mar Mai 28, 2013 10:56 pm Scris de Inque~
Eu in ultimul timp am vazut ca mai toate fetele poarta balerini. Mai e o febra cu balerinii, nu stiu daca a observat cineva, pur si simplu, nu poti sa intorci privirea undeva fara sa vezi balerini.
De-asta imi plac mie sandalele, pentru ca pot fi atat de diferite intre ele, nu gasesti acelasi model, aceeasi croiala, sunt super. gdg) Sunt pro sandale. Sunt pretentioasa si la ele, ca nu vreau sa fie cu toc mare (sa aiba un ciot acolo) si sa nu fie piti. gdg)
ShadowKiss
Re: Sandalele
Mesaj Mier Mai 29, 2013 5:32 pm Scris de ShadowKiss
Vaaii!! Iubitele mele! :X
Nu ma pot desparti de sandale vara si le ador. Cu toc cat mai inalt daca se poate(desi nu prea suporta piciorusele mele). Sunt foarte pretentioasa dar la sandale si tot ce are toc aleg mult mai repede o pereche, doua, nu conteaza.
avatar
Re: Sandalele
Mesaj Joi Iul 18, 2013 9:40 pm Scris de Reira
Pantofii sunt marea mea pasiune. Cred că dacă aș câștiga la loto aș cheltui o mare parte din bani pe pantofi.
Sandalele de asemenea îmi plac. În general eu port atât sandale cât și pantofi cu toc înalt, fiind cam scundă ( 1.65).
Trebuie să recunosc că în acest început de vară am purtat mai mult balerini, pentru că sunt comozi, iar în condiții de stres sunt numai buni dacă vrei să te ”balansezi” dintr-o parte în alta. Sandale port numai când ies să mă relaxez, când vreau să mă simt bine în pielea mea, fără a avea ceva de rezolvat prin oraș.
ShadowKiss
Re: Sandalele
Mesaj Dum Iul 21, 2013 9:46 pm Scris de ShadowKiss
Cornelia, cred ca as face acelasi lucru ca si tine. As da o mare parte din pani pe pantofi si sandale(si restul pe carti).

Cam toate sandalele pe care le am au toc si de obicei peste 6, nici nu cred ca am mai mic de 8 oricum, cam toate au aceeasi inaltime adica de aproximativ 8 insa la sandale le prefer cu platforma. Pantofii imi plac mai mult cu toc cui.
Little Adorabelle
Re: Sandalele
Mesaj Lun Iul 22, 2013 1:58 pm Scris de Little Adorabelle
Nu ma omor dupa ele, nu ma simt prea bine in ele. Sunt de efect, dar raman tot la Vans si Converse. Chiar daca investesc mai mult decat as investi pe cateva perechi de sandale. ag
Re: Sandalele
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Sandalele

Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Moda-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015