AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Rochiile
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Rochiile

In jos 
AutorMesaj
I, You and They
Mega-Fan Forum
Mega-Fan Forum
I, You and They


feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Rochiile Empty
30052011
MesajRochiile

Rochiile sunt: lungi , scurte , cu diverse modele.. Aici comentati despre rochii. :
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
Distribuie acest articol pe: reddit

Rochiile :: Comentarii

Poldychou
Re: Rochiile
Mesaj Lun Mai 30, 2011 3:49 pm Scris de Poldychou
Pai cui nu i-ar placea. Iubesc muult cele lungi.
Inque~
Re: Rochiile
Mesaj Mar Iul 05, 2011 12:27 pm Scris de Inque~
Pai sunt multe persoane carora nu le-ar placea, nu ai cunoscut niciodata vreuna? Eu stiu cateva persoane carora nu le plac rochiile/fustele etc. Nu se potrivesc cu stilul lor sau nu-s multumite de corpurile lor si li se pare ca nu le stau bine.Eu mai port pe la ocazii, la plaja, pe-afara foarte rar ca, de fapt, nici nu am prea multe.
02gold23
Re: Rochiile
Mesaj Mar Iul 05, 2011 4:43 pm Scris de 02gold23
Hmm, da le port din an in paste si de obicei la ocazii speciale. La banchet am avut una pe care o iubesc. ww Este alba cu dantela cu flori negre si cu spatele gol si lunga pana la genunchi. V-as rata-o daca as gasi pe net modelul, dar nu e.
Rainy Rose
Re: Rochiile
Mesaj Mar Iul 05, 2011 11:01 pm Scris de Rainy Rose
Port rochii in functie de cum ma simt. Am vreo sase in garderoba, dintre care doua de gala si una peste genunchi. Daca am chef, apelez la ele, daca nu, raman pe pantaloni. Ultima data am purata una in ultima zi de scoala. O rochie alba, stramta cu bretelute subtiri si cu niste floricele mici maro ca model.
Andreea
Re: Rochiile
Mesaj Sam Iul 09, 2011 9:12 pm Scris de Andreea
Iei! Tocmai mie sa nu-mi placa rochiile? Am garderopa aproape plina de rochii.
♡ MImI ♡
Re: Rochiile
Mesaj Sam Iul 23, 2011 3:47 pm Scris de ♡ MImI ♡
Am doua rochii, pe restul le-am aruncat ca nu imi mai placeau. -_-"
Una are in spate dateluta si model de animal print (leopard) pe turcoaz, este atat de :X . Am facut un adevarat show ca mi-o cumpere tata. Cealalte are floral print si este stransa pe talie si vine dreapta si are niste volanase pe la sani si in paryea de jos. Sunt de visss. <3

Am si poze rr :
https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/os5r83.jpg
https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/30b0487.jpg
Dizzie
Re: Rochiile
Mesaj Dum Iul 24, 2011 2:44 pm Scris de Dizzie
ador a doua rochie :X

si eu am.. f...n..dar prefer cand e cald si nu e vant.
Andreea
Re: Rochiile
Mesaj Lun Iul 25, 2011 11:32 am Scris de Andreea
vaii .. :X ai niste rochii superbe.
DeDe
Re: Rochiile
Mesaj Vin Aug 05, 2011 12:57 pm Scris de DeDe
Si mi eimi plac rochiile dar nu prea port.Momentan mai am decat 2 rochii+ 3 de ocazie.
Kittyx
Re: Rochiile
Mesaj Dum Aug 28, 2011 6:48 pm Scris de Kittyx
Am cateva,le port cam rar dar imi plac foarte mult rochiile in general.
DXD
Re: Rochiile
Mesaj Joi Feb 09, 2012 7:56 pm Scris de DXD
Nu le suport... Nu am purtat decât acum 3 ani la o nuntă, dar de atunci nimic. De fapt nici nu îmi plac hainele elegante.
avatar
Re: Rochiile
Mesaj Mier Apr 04, 2012 9:48 pm Scris de Reira
Mie imi plac rochiile, insa nu port destul de des.


Ultima editare efectuata de catre Reira in Sam Feb 22, 2014 5:43 pm, editata de 1 ori
Balonas.
Re: Rochiile
Mesaj Lun Iul 16, 2012 10:22 am Scris de Balonas.
Mie imi plac rochiile, dar prefer sa port la ocazii speciale, desi imi plac. Mai mult prefer fustele.
Bibiik_x
Re: Rochiile
Mesaj Sam Sept 08, 2012 12:59 pm Scris de Bibiik_x
Da, sunt pe gustul meu, dar nu toate, ziua prefer ceva lejer în care să mă simt confortabil,de preferabil alb, dar nu e lege scrisă, iar seara ceva pe culoarea violet, violet-inchis sau negru, presupun, si o geantă modernă cu care le-aş putea asorta, pe tocuri înalte! !
Shitsu
Re: Rochiile
Mesaj Sam Sept 08, 2012 3:26 pm Scris de Shitsu
Mie îmi plac rochiile dar nu le port. Am unele de ocazie..când sunt obligată să le port dar în general prefer pantalonii. Sincer, arăt ca o raţă îmbrăcată cu ele. E frumos să le văd pe altcineva dar pe mine par că stau urât. >.>
Bells
Re: Rochiile
Mesaj Dum Ian 27, 2013 7:01 pm Scris de Bells
Imi place eleganta in general, insa trebuie sa recunosc, din pacate, ca nu am multe rochii, doar pentru ocazii.
Desert Rose
Re: Rochiile
Mesaj Lun Sept 02, 2013 12:18 pm Scris de Desert Rose
Eu am o colectie intreaga de rochii, cei drept nu am rochii lungii pentru ca nu-mi prea plac, dar in schimb am rochii pentru toate anotimpurile si toate ocaziile. Imi place foarte mult sa port rochii, dar iarna prefer in general pantalonii
GERY
Re: Rochiile
Mesaj Mar Ian 28, 2014 10:09 pm Scris de GERY
Mie imi plac rochiile si rochitele. Sunt delicate si arata feminitate. Nu sunt pretentioasa in general, si le ador mult pe cele de gala, dar cu unele limite, desigur gdg
GALA
Re: Rochiile
Mesaj Lun Feb 03, 2014 7:27 pm Scris de GALA
Ador rochiile. Am destul de multe si le port cat de mult am ocazia. Ma simt mai bine in ele, mai ales vara decat in pantaloni. M-ar ucide caldura in blugi ~.~
Re: Rochiile
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Rochiile

Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Moda-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015